menu
Logo Sanus naše obory
menu
Centrum asistované reprodukce Sanus Hradec Králové Sanus Pardubice Sanus Jihlava
Plastická chirurgie Péče o zdraví - hradí pojišťovna Péče o krásu - hradí pacient
Gynekologie Prenatální diagnostika
Lékařská genetika Urologie Ortopedie
Ordinační doba Kariéra Restaurace Blog

Nevíte si rady? Kontaktujte nás
prostřednictvím našeho formuláře zde.

Sanus Jihlava

Novinka! Při embryotransferu a kryoembryotransferu je nyní možné využít EmbryoGlue.

V období 26. 7. - 6. 8. 2021 dovolená

 

V Centru asistované reprodukce (CAR) Sanus Jihlava se věnujeme léčbě neplodných párů již od roku 2005. Pracoviště je akreditováno dle normy ISO 9001 a má povolení k činnosti tkáňového zařízení od Státního ústavu pro kontrolu léčiv ČR.

Našim pacientům poskytujeme komplexní péči zahrnující všechny nezbytné a v současnosti dostupné diagnostické a léčebné metody, a to včetně endoskopických operačních výkonů, vyšetření stavu imunitního systému, genetického vyšetření páru a dalších postupů odhalujících méně časté příčiny neplodnosti. Nabízíme prenatální screening nejčastějších vrozených vývojových vad, včetně 3D/4D zobrazení.

Objednací lhůty jsou minimální, úvodní konzultaci s lékařem je běžně možné absolvovat do 14 dní od objednání.  Úvodní konzultace je bezplatná, trvá přibližně 30 minut a není nutné k ní mít doporučení od registrujícího gynekologa.

Základním pravidlem naší práce je individuální přístup a vedení léčby jedním, takříkajíc osobním lékařem. V našem týmu pracují erudovaní odborníci s dlouholetými zkušenostmi v oboru reprodukční medicíny. Samozřejmostí je nejmodernější technické vybavení pracoviště a aplikace nových trendů v této oblasti. Zvláštní pozornost věnujeme bezpečnosti léčby a respektujeme doporučení minimalizující pravděpodobnost komplikací. Spolupracujeme se zdravotními pojišťovnami ČR, v oblasti doplatků se snažíme o co nejnižší zátěž léčeného páru. Spokojenost našich klientů a úspěšnost léčby jsou pro nás na prvním místě. 

Sanus Jihlava

nahrávám...