menu
menu
Centra asistované reprodukce SANUS Hradec Králové SANUS Pardubice SANUS Jihlava
Plastická chirurgie Péče o zdraví - hradí pojišťovna Péče o krásu - hradí pacient
Gynekologie Prenatální diagnostika
Lékařská genetika Urologie Ortopedie RTG Rehabilitace
Ordinační doba Kariéra Restaurace Blog

Nevíte si rady? Kontaktujte nás
prostřednictvím našeho formuláře zde.

grafický prvek Rodiče s fotkou ultrazvuku grafický prvek

Komplexní pomoc při početí
dítěte
ve třech krajích

 

usmívající se malé dítě

Proč si vybrat naše centra?

 • Poskytujeme komplexní pomoc při početí dítěte.
 • Provádíme genetické a andrologické vyšetření a léčbu neplodnosti páru.
 • Nabízíme bezplatnou úvodní konzultaci s lékařem, na kterou se stačí telefonicky objednat, doporučení obvodního gynekologa není nutné.
 • Respektujeme soukromí a individualitu léčeného páru.
 • Spokojenost klientů a úspěšnost léčby je u nás na prvním místě.
 • Nabízíme nejen léčbu neplodnosti, ale i následnou péči o matku a dítě v těhotenství.

Již za 1 měsíc můžete být těhotná

popis postupu
 • zavolejte na kliniku
  a domluvte si termín

 • přijďte na konzultaci
  a naplánujeme léčbu

 • léčba v následujícím
  cyklu trvá 15-30 dní

 • čeká Vás závěrečná
  návštěva a ukončení cyklu

 • nyní se můžete
  těšit na miminko

Příběhy pacientů

story

Melani Stela

Dobrý den. Ráda bych Vám někoho představila, Melani Stela, narozena 8.8.2022, 11:11 s váhou 3020g/47cm.
Chtěla bych touto cestou poděkovat celému týmu CAR Sanus Hradec Králové, především MUDr. Sylvě Myškové, bez které by se tento zázrak nestal. Děkujeme.
D+M

story

Kateřinka

Dobrý den, posíláme Vám fotečku naší skoro 3 leté Kateřinky (15.10.2019). Je to moc moc hodná holčička. :-) Moc děkujeme za Vaši péči, co jste nám věnovali a dělali pro nás první poslední, abychom se dočkali vytoužené dcerušky. Prošli jsme u Vás 3 IVF  2016, 2017, 2018. A v tomto roce jsme zkusili 4. IVF minimální stimulací, ale bez úspěchu... ale nevadí. My se smířili s tím, že máme Kateřinku a moc děkujeme. Z 1. IVF 1et , kdy vklad byl sice úspěšný, já otěhotněla ...ale v 16tt mi lékař zjistil, že odchází plodová voda... a bohužel o miminko - chlapečka jsme ve 22tt přišli. Byla to rána, ale my to nevzdali a bojovali dál. A vyplatilo se. 

 Všechny pokusy a vložení byla plná očekávání, nadějí.

 Je to poklad a moc si jí užíváme a jsme šťastní rodiče.

 Velké poděkování  patří našemu panu doktorovi MUDr. Kučerovi, který nás měl v péči po celou dobu léčby. 

Děkujeme zárověň celému týmu v Car Jihlava.

Přejeme Vám mnoho úspěchů i nadále, jsme Vám velice vděční.

S pozdravem 

Ivana, Miroslav a Kateřinka

story

Vašík

Tímto moc děkujeme za pomoc. :) 24.6.2022 v 9:43 v Havlíčkově Brodě se nám narodil Vašík, o váze 3,72 kg a délce 51 cm.

story

Eliška

V roce 2021 v srpnu jsme podstoupili IVF a letos 2. května 2022 jsme se stali šťastnými rodiči malé Elišky, tímto moc děkujeme panu doktorovi Kučerovi a celému týmu za úžasný přístup, vlídná slova a podporu. Přejeme Vám mnoho úspěchů. 

Rodiče Elišky

Eliška při narození vážila 3420 gramů a měřila 48 cm.

story

Vojtíšek

Rádi bychom z celého srdce poděkovali celému týmu ivf centra v HK za to, že nám dali šanci stát se pyšnými rodiči. 24.3. 2022 ve 2.55h se nám narodil syn Vojtíšek. Zejména velké díky MUDr. Sylvě Myškové, která nás doprovázela profesionálně celým procesem a její následnou gynekologickou péčí.

Přeji mnoho dalších úspěchů a spokojených rodičů.

Kristýna

story

Terezka

Dobrý den, na přelomu dubna a května jsme na Vaší klinice v Hradci Králové podstoupili IVF oplodnění. Chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat za úžasný výsledek, hned na první pokus. Velké díky patří veškerému personálu, ale to největší díky mudr. Dejmkovi. Ještě jednou děkujeme za Terezku, která se narodila ve středu 3.2.2021 v 16:10, vážila 3100g a měřila 49cm.

story

Honzík a Eliška

S přítelem bychom chtěli poděkovat MUDr. Štěpánovi ml. a i ostatním. Díky Vám se nám podařilo IVF.1.7.2020 byl KET a 5.2.2021 ve 3:55 hod. se nám narodil Honzík 1600g a Eliška 2000g ve 34tt akutním císařem, oba jsou zdraví.

story

Viktorka a Mariánka

Moc chci poděkovat celému týmu v Pardubicích za dvě krásné dcery, bez nich by se můj sen o dětech nestal skutečností. Za první dcerku Viktorku, která se narodila 19.8.2018, děkuji paní doktorce Novotné a za druhou Mariánku narozenou 2.2.2022 paní doktorce Dvořákové.

Gabriela 

story

František

Hezky den, chtela bych se s Vami podelit o nas pribeh neplodnosti. Po nekolika letech souzneni s muzem jsme se vzali a pote se rozhodli, ze bychom chteli mit detatko. Vedela jsem uz z drivejsi doby, ze nemohu mit dite prirozenou cestou a tak jsme s manzelem zvolili jednu z nejmenovanych klinik. Bohuzel, uz pri prvni navsteve nas odbili s tim, ze mit deti nebudeme a nebo pouze v pripade, ze podstoupime In Vitro. Bez jakych koliv vysetreni a testu. Teprve po 7mi mesicich pravidelnych, uplne zbytecnych, navstevach, zjistili mamzelovi, dle spermiogramu vysoky pocet bilkovin. Za nejakou dobu z Vasi kliniky Sanus HK jsme se dozvedeli ze se to neresi a nijak neleci. Takze zahajili lecbu silnymi tridenimi antibiotiky a razem z nadprumerneho spermiogramu se stal soermiogram takrka nulovy. po dlouhem dalsim trapenim a kazdodenimu placi jsme se rozhodli, ze odchazime do Sanusu HK. Po prvnich par sezeni jsme ziskali neuveritelnou nadeji a najednou bylo z nemozneho mozne.
Udelali nam velke mnozstvi testu vcetne genetiky. Byla to pro nas velka novinka. po 8 mesich konecne doslo na odber vajicek a naslednemu oplodneni. Vse jsme podstupovali s Mudr. Jirim Stepanem mladsim, primarem a prave jemu patri nase VELKE DIKY. A dnes se doma tesime uz s trimesicnim synem Frantiskem. Dekujeme tak, celemu personalu kliniky Sanus HK, za skvelou peci. Bez Vas by jsme letos neslavili prvni Vanoce jako opravdova rodina.
Gabriela 

story

Honzík

Vloni v červnu jsme v Sanus Jihlava podstoupili IVF a chtěli bychom tímto poděkovat celému kolektivu, že nám pomohli k našemu velkému štěstí jménem HONZÍK.
27.2.2021, 3790g, 50cm

story

Tobiáš

Narozen: 28.6.2021

Dobrý den. Touto cestou bychom chtěli poděkovat Sanusu v Hradci Králové a to především dr. Šilhanovi a nejen jemu. Díky Vám se nám na první pokus dne 28.6.2021 narodil Tobiáš 4290g a 51cm. Všem moc děkujeme za krásného chlapečka.

story

Jakoubek

V loňském roce jsme na Vaší klinice v Hradci Králové podstoupili IVF oplodnění. Chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat za úžasný výsledek, hned na první pokus. Velké díky patří veškerému personálu, ale to největší díky MUDr. Myškové. Ještě jednou děkujeme za Jakoubka, který se narodil v úterý 8.3.2022 v 17.10., vážil 3400g a měřil 51cm.

story

Benjaminek

Narozen: 13.8.2020

Velké díky P. ŠTĚPÁNOVI....ÚŽASNÝ LÉKAŘ SE SRDCEM NA PRAVÉM MÍSTĚ....NEBÝT JEHO, NIKDY BY SE MI NENARODILO NEJVĚTŠÍ ŠTĚSTÍ A LÁSKA MÉHO ŽIVOTA BENJAMÍNEK 13.8.2020. Moc Vám děkuji..."

story

Tomášek

V květnu loňského roku jsme na Vaší klinice v Pardubicích podstoupili IVF oplodnění. Chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat za úžasný výsledek, hned na první pokus. Velké díky patří veškerému personálu, ale to největší díky MUDr. Remešové. Ještě jednou děkujeme za Tomáška, který se narodil v pátek 11. 02. 2022 v 20:21, vážil 4070g a měřil 51cm.

story

Martin

Narozen: 24.7.

Dobrý den, chtěli bychom s partnerem touto cestou poděkovat doktoru Šilhanovi a celému týmu centra asistované reprodukce. Bez nich bychom teď nemohli chovat v náručí našeho syna Martina. Narodil se 24.7. s váhou 3 200g a 50 cm. Ještě jednou z celého srdce děkujeme."

story

Agátka

Chtěli bychom touto cestou poděkovat panu doktorovi Škurlovi a celému jihlavskému týmu za splnění našeho snu stát se rodiči.
Agátka s váhou 3750g a 51cm.
Ještě jednou moc děkujeme.

story

Amálka

Chtěla bych z celého srdce s manželem poděkovat panu doktorovi Kučerovi za skvělý přístup, rady, pomoc! Bez něj bychom se nedočkali naší vysněné dcery. Takže ještě jednou moc děkujeme a představujeme vám naši dceru Amálku narozenou 15.7.2020 s váhou 2970g a 47cm.

story

Tomáš

Narozen: 4.1.2019

Ahoj. Jmenuji se Tomáš a narodil jsem se 4.1.2019 ve 12.56h vážil jsem 1990 g a měřil 42 cm, ale teď už mám víc. Chtěl bych poděkovat panu doktorovi Vojtovi Matulovi a všem, kteři mi pomohli na svět, abych mohl dělat radost mamince a tatínkovi. Ještě jednou moc děkujeme S. a F

story

Eliška

Narozena: 16.8. 2019

Eliška 16.8. 2019, ve 4:38 h ráno, 50 cm.

story

Sebastian

Chtěla bych s přítelem touto cestou poděkovat p.MUDr. Kučerovi z Jihlavske nemocnice,protoze díky vám, vašemu přístupu a skvělému personálu jsme se dočkali našeho vysněného miminka. Narodil se nám syn Sebastian 13.3.2020
Moc děkujeme. Jste lékař na správném místě.

story

Anna

Chtěla bych moc poděkovat panu doktorovi Kučerovi ze Sanusu v Jihlavě,díky němu se nám 15.10. narodila dcera Anna. Děkuji i celému personálu za skvělý, milý a pozitivní přístup.

story

Magdalénka

S vaší pomocí a péčí v Jihlavě se nám 11. dubna narodila zdravá Magdalénka (3.700 g a 51 cm). Děkujeme p. doktorovi Kučerovi a celému týmu. B

story

Nikýsek

Narozen: 27.12.2020

51cm & 3.510g 

Chtěli bychom touto cestou poděkovat za úžasný přístup Mudr.Alence Kubečkové  díky jejím radám a včasné léčbě, se nám podařil tento vánoční zázrak 
Nebýt paní doktorky, tenhle uzlíček štěstí by zůstal pouze naším snem 
Moc děkujeme a všem kteří ještě váhají, Sanus HK vřele doporučujeme  ten andílek za tu dlouhou cestu stojí 

story

Dobrý den,
rádi bychom poděkovali celému týmu reprodukční kliniky, zejména panu doktorovi Šilhanovi. Bez Vaši pomoci by tu s námi tato princezna nebyla. Ještě jednou VELKÉ DÍKY

story

Valinka

Chtěli jsme strašně moc poděkovat celému týmu pardubického Sanusu a hlavně velký dík paní doktorce Šárce Novotné, která se nakonec o mě a mou dceru starala až do konce ... k narození naší dcery Valinky a splnění našeho dlouhého čekání...Cesta k dceři byla dlouhá a bolestivá,ale nakonec rozhodnutí změny kliniky a potkání s paní Šárkou Novotnou byl skvělý krok a posun na novou životní etapu!!!! Ještě jednou veliké DÍK.

O Valinku jsme se pokoušeli 8 let přes IVF až u Vás na druhý pokus k nám přišla! Moc děkujeme. Musím říct, že jsem byla na jiné klinice a pak u vás v Pardubicích ... Přístup jak sestřiček, laborantů či paní doktorky velice profesionální, příjemný....za vše moc děkujeme. Mějte se krásně. S pozdravem  D.

Dcera Valerie 26.10.2020 36tt 2750g a 46 cm

story

Theodoro a Leonardo

Dobré ráno! Chtěla bych poděkovat Dr. Šilhanovi za splnění našeho snu stát se rodiči, který na druhý pokus díky němu vyšel. Vždy byl velmi vstřícný a pozorný. Gratuluji Sanusu, že má v týmu takové profesionály s lidským přístupem, především sestřička Petra Rychlá se mnou vždy jednala s velkým pochopením a pozorností! Také sanitářka Soňa Ceralová, která - ačkoli jsem jí viděla jen dvakrát- mi svým láskyplným pohledem i přes jazykovou bariéru navodila během procedury pocit klidu. Tady jsou naše dvouměsíční dvojčata Theodoro a Leonardo, která čekají, až budou moct letět do Brazílie za babičkou a dědou! Děkuji vám všem.

story

Anetka

Narozena: 17.4.

Dobrý den, rádi bychom poděkovali Sanusu v Hradci Králové a především panu doktoru Matulovi, na druhý pokus se nám 17.4. narodila dcera Anetka ve 33tt, je zdravá a moc děkuje za život

story

Matyášek

Narozen: 22. 7. 2021

Dobrý den, podstoupila jsem u vás IUI ze kterého se nám narodil 22. 7. 21 Matyášek a tímto děkujeme celému týmu Sanatoria Sanus Hradec Králové za perfektní přístup a jednání a obzvlášť pan doktor Matula má za nás 1*

story

Dobrý den, chci vám poděkovat za vaše služby a skvělé jednání, podstoupila jsem u vás metodu IUI a teď díky vám máme krásnou holčičku, moc děkuji.

story

Viktorka

Dobrý den, chtěli bychom poděkovat celému týmu asistované reprodukce za krásnou holčičku, kterou díky Vám máme, spěchala na svět a narodila se o měsíc dříve, ale již vše dohnala. Nyní již slavíme čtyři měsíce.

Zadařilo se nám hned na první pokus naše malá vlasatice Viktorka moc děkujeme Všem v Hradci Králové

story

Marcelek

Narozen: 7.7.2021

Dobrý den, podstoupila jsem u vás IVF ze kterého se nám narodil 7.7. 21 Marcelek a tímto děkujeme celému týmu Sanatoria Sanus Hradec Králové 

Pozdravy z Polska! 

story

Matias a Davídek

Dobry den! Pred 8mi lety jsme se zjistili, ze manzel ma velmi spatnou morfologii spermii. Sice to trvalo 3 roky, ale nakonec se nam narodil diky dr Novotne syn Matias. O dva a pul roku pozdeji pribyl jeste Davidek. Pani doktorka Novotna byla vzdy naprosto uzasna, profesionalni a vzdy jsem mela pocit, ze ji opravdu zajimam jako clovek a ne jen jako cislo do statistiky. Mam porovnani s Boston IVF v USA. Tam mi to pripominalo spis tovarnu na vyrobu deti. Prostredi pardubicke kliniky je intimni a velmi pratelske. Vsichni znaji vsechny a mne to naprosto vyhovovalo. Vlastne je mi

Lito, ze uz neplanujeme dalsi dite :))) moc Vsem dekujeme a zdravime.

story

Dobrý den,
chtěla bych touto cestou velice poděkovat paní doktorce MUDr. Sylvě Myškové za její příjemné a vstřícné jednání a hlavně za její pomoc s naším problémem. Díky ní a týmu dalších odborníků se nám splnil sen a před měsícem se nám narodilo zdravé a krásné miminko. Holčička se má čile k světu, tak posíláme aspoň jeden snímek na ukázku jako poděkování :-)

Dodatečně přejeme vše nejlepší do Nového roku 2020 a zdravíme paní doktorku!

S pozdravem

H.

story

Sanus v HK mohu doporučit všema deseti. Mám za sebou jak gynekologickou operaci, tak následnou pomoc asistovanou reprodukcí.
Oddělení gynekologie a personál byl velice vstřícný a ochotný. Ač bylo bohužel plno a musela jsem být na třílůžkovém pokoji, dalo se to v pořádku zvládnout.

A co se týče CAR tam jsem byla absolutně nadšená. Podařil se nám hned první pokus a to díky MUDr. Štěpánovi ml. Naprosto perfektní domluva, vše vysvětlil, ukázal. Fakt perfektní přístup. Vajíčka mi zase odebíral MUDr. Matula a i on byl naprosto peckový. CAR doporučuji všema deseti. Jediné co se mi moc nelíbilo, tak že sestry byly sice milé a ochotné, ale věčně zamračené a měla jsem pocit, že je otravuji. Nicméně i přes to se s nimi dalo na všem domluvit.

Takže já tímto děkuji a doporučuji.

Klára
 

storyNáš sen se naplnil díky paní MUDr. Šárce Novotné, ke které jsme jezdili do Pardubic. Snaha o početí skoro 6 let bylo vyčerpávající. Díky doporučení a po domluvě jsme začali navštěvovat paní MUDr. Šárku N., která je velice milá, laskavá, vše vysvětlila co a jak bude probíhat, co by bylo dobré podstoupit a ještě dodala, jaké jsou možnosti. Po určité době léčby a veškerá snaha z obou stran bylo nemožné. Tak jsme ani na vteřinu neváhali a rozhodli se o jinou variantu, a to darování vajíček. Letos dcera oslaví 8 let, je to největší dar našeho života. A ještě dodám, má sestřičku, která přišla nečekaně přirozenou cestou. Jak se říká "příroda je mocná čarodějka". Hodně štěstí ostatním budoucím rodičům.
R.D.

Spolupracujeme s pojišťovnami

pojišťovna pojišťovna
pojišťovna pojišťovna
pojišťovna pojišťovna
pojišťovna pojišťovna
pojišťovna pojišťovna
pojišťovna pojišťovna
nahrávám...