menu
menu
Centra asistované reprodukce SANUS Hradec Králové SANUS Pardubice SANUS Jihlava
Plastická chirurgie Péče o zdraví - hradí pojišťovna Péče o krásu - hradí pacient
Gynekologie Prenatální diagnostika
Lékařská genetika Urologie Ortopedie RTG Rehabilitace
Ordinační doba Kariéra Restaurace Blog

Nevíte si rady? Kontaktujte nás
prostřednictvím našeho formuláře zde.

grafický prvek Rodiče s fotkou ultrazvuku grafický prvek

Komplexní pomoc při početí
dítěte
ve třech krajích

 

usmívající se malé dítě

PROČ SI VYBRAT NAŠE CENTRA?

 

 • Poskytujeme komplexní pomoc při početí dítěte.
 • Zajišťujeme genetické, imunologické a andrologické vyšetření.
 • Máme vysokou úspěšnost léčby ve srovnání s jinými klinikami.
 • Úvodní konzultace s lékařem je zdarma, stačí se na ni telefonicky objednat, doporučení od obvodního gynekologa není nutné.
 • Respektujeme soukromí a individualitu léčeného páru.
 • Spokojenost klientů a úspěšnost léčby je u nás na prvním místě.
 • Nabízíme nejen léčbu neplodnosti, ale i následnou péči o matku a dítě v těhotenství.

Již za 1 měsíc můžete být těhotná

popis postupu
 • zavolejte na kliniku
  a domluvte si termín

 • přijďte na konzultaci
  a naplánujeme léčbu

 • léčba v následujícím
  cyklu trvá 15-30 dní

 • čeká Vás závěrečná
  návštěva a ukončení cyklu

 • nyní se můžete
  těšit na miminko

Příběhy pacientů

story

Kristýnka a Lukášek

Nejsou slova, která by vyjádřila náš velký vděk. 🙏 Nebýt Vás Sanus Pce, nikdy bychom nebyli rodiči...Děkujeme za naši malou druhou "zkumavku". 🥰❤️ Děkujeme za Kristýnku a Lukáška. ❤️ Z. H. 

story

Elsa

Dobrý den, rádi bychom Vám touto cestou poděkovali, 5.8.2023 se nám narodila vysněná holčička Elsa, 3730g a 48cm. Dělá nás velice šťastnými rodiči. Největší poděkování patří panu primáři MUDr. Jiřímu Štěpánovi a samozřejmě i celému týmu v caru Hradci Králové za úžasný přátelský přístup.
E&S H.

story

Tobiášek

Dobrý den, chtěli by jsme moc poděkovat celému týmu Sanusu v Hradci Králové a především panu doktoru Štěpánovi ml. za to, že nám konečně splnili sen a díky všem máme doma zdravého a krásného chlapečka Tobiáška. Narodil se 17.1.2024 ve 13:42 ve FN Plzeň Ještě jednou moc děkujeme za vše a hlavně za úžasný přístup všech zaměstnanců. Přejeme spoustu spokojených pacientů. Kristýna & Martin S.

story

Gábinka

Chceme poděkovat všem sestrám a paní doktorce Remešové za naší dceru narodila se 6.11. 2023 . Porod vyvolán kvůli vysokému tlaku Gabinka přišla na svět 6.11.2023 v 15:28 vážila 3680g a měřila 51cm.

Děkujeme S & M

story

Péťa

Dobrý den, rádi bychom poděkovali Sanusu Hradec Králové konkrétně doktorce Sylvě Myškové. Její přístup a komunikace byla vždy skvělá a byla moc hodná. Díky ní jsme již rodina a máme krásného syna. Jmenuje se Péťa, narodil se v Pardubické porodnici  8.12.2023, vážil 3360g a měřil 48 cm. Je naprosto zdravý a k zulibání. 

M. V. 

story

Míša

Dobrý den, chtěli bychom moc poděkovat za tým Sanusu v Hradci Králové a hlavne paní doktorce Myškové za zázrak, ktery se nám narodil předcasne a to 16.8 2023 , 29+3, 840 g. Do Sanusu jsme začali docházet v lednu 2023 a po prvním úspěšném IVF se nám narodil Míša. Začátek neměl vůbec lehký, ale je to velký bojovník a my věříme, že vše dožene. 

Ještě jednou moc děkujeme. 

D. H.

story

Honzík

Dobrý den, chtěli bychom moc poděkovat panu doktorovi Dejmkovi a všem sestřičkám, embryologům v CAR Hradec Králové za jejich péči a přístup. Díky nim se nám po roce návštěv splnilo naše největší přání a 11.10. v nočních hodinách vykouknul na svět náš syn Honzík. Do CAR jsme chodili rok, vyzkoušeli jsme několikrát inseminaci, která nedopadla a v lednu letošního roku se rozhodli jít do IVF, které se vydařilo na první pokus. Mockrát děkujeme a přejeme Vám spousta úspěchů.

story

Emily

Dobrý den paní doktorko Dvořáková. Chtěli jsme Vám poděkovat za splněný sen a díky vaší pomoci jsme se stali ti nejpyšnější rodiče. Jsme neskutečně vděční a šťastní. Narodila se nám 17.10. dcera Emily. Posílám pár fotek a někdy se za vámi všemi přijedeme podívat. Děkujeme všem a posíláme pozdrav z Trutnova.

K. P.

 

story

Adámek

Dobrý den, rádi bychom Vám touto cestou poděkovali, 4.7.2023 se nám díky Vám narodil Adámek, 2490 g, 46 cm. Dělá nám všem velkou radost. Největší poděkování patří MUDr. Jiřímu Štěpánovi, CSc. staršímu za jeho vždy pozitivní a lidský přístup.

story

Eliška

Dobrý den, ráda bych poslala poděkování paní doktorce Remešové z Pardubic. Nedávno se nám narodila naše druhá dcera a paní doktorka nám hodně pomohla. Na poslední kontrole, kdy jsme se viděly, tak byla paní doktorka možná mírně skeptická. V 6+0tt byl pouze vidět zdánlivě prázdný gestační váček. Z tohoto malého zázraku však máme nyní 2 a půl měsíce starou a zdravou holčičku Elišku 2250g a 47cm. Narozená vyvolávaně v 37+5tt (kvůli nízkému percentilu). Dcera vše krásně dohnala. Moc děkujeme především paní doktorce a celému vašemu týmu za to, co děláte.

Paní Iveta

 

story

Chloe Stella

NEMÁME SLOV! Moc se Vám povedla! Je nádherná a dokonalá! Jsme Vám a Vašemu týmu do smrti vděční! 

DĚKUJEME!!!!!!!!!

Chloe Stella Paul narozena ve šťastné datum 7. 7. 2023 (40+6tt), 4.2 kg, akutní císař.

Tenhle zázrak se povedl čápovi donést až do Anglie, a že nám za to stála každá letenka sem a tam. Rozhodně jste byli správná volba!!!!

Na odsátí jsem byla 8. 10. 22 a malá se povedla hned z ET a já pak docházela k paní doktorce Remešové na pravidelné kontroly až do konce února, kdy jsme v Sanusu oznamovali, že to bude holčička. 

Děkujeme celému týmu, všichni byli moc moc hodní a přitom profesionální. Sestřičky jsou všechny super úžasné a lidské, což je v tomto oboru rozhodně potřeba. 

Ještě jednou Vám děkujeme a jsme Vám do smrti vděční a hned jak budeme v ČR, stoprocentně se přijdeme pochlubit.

A & D & Ch

story

Honzík

Dobrý den. Tímto bychom chtěli poděkovat panu doktorovi Dejmkovi a všem skvělým sestřičkám. Díky vám máme teď u sebe to největší štěstí. Honzík se narodil 31.7.2023 s váhou 4025 g a 52 cm.  

story

Honzík

Dobrý den, dne 5.5.2023 se nám i s Vaší velkou pomocí narodil chlapeček. Honzík se narodil v 38 + 4 týdnu těhotenství. Porod byl dva dny vyvoláván kvůli mému vysokému krevnímu tlaku a nakonec přišel Honzík na svět císařským řezem. Jeho porodní váha byla 4295 g. Všechna zdravotní vyšetření, která dosud absolvoval, vyšla v pořádku. Je to naše zlatíčko. Moc Vám děkujeme za Vaši péči, za Honzíka.

story

Eliášek

Dobrý den, chtěla bych touhle cestou moc poděkovat panu primáři Štěpánovi za úžasnou práci a pomoc při dlouhém boji o našeho druhého krásného syna, který se narodil předčasně 35+6tt s váhou 3120g /47 cm. Jmenuje se Eliášek a doma ho čeká bráška, na kterého se moc těší. Eliášek je velký bojovník . Takže vše dohoníme.
Moc děkujeme všem. Hradec Králové za nás top!!!

story

Emilka

Dobrý den, rádi bychom poděkovali týmu v Hradci Králové, především paní doktorce Sylvě Myškové za pomoc v naší cestě za miminkem. Do Sanusu jsme začali docházet na jaře 2021, podstoupili jsme IUI, následně IVF, bohužel se nevydařil ani jeden ze dvou transferů. Na podzim 2022 jsme podstoupili genetické a imunologické vyšetření. Čas mezi vyšetřeními a dalším plánovaným IVF jsme "vykrývali" dalšími IUI... A jedna IUI se podařila a nám se 29.6. narodilo naše vysněné miminko. Posíláme fotky naší Emilky a ještě jednou moc děkujeme paní doktorce za trpělivost a lidský přístup.

story

Eliška

Dobrý den, touto cestou bychom chtěli poděkovat Vašemu centru SANUS v Pardubicích a speciálně paní doktorce Šárce Novotné za veškerou péči, díky níž se nám dne 15. června 2023 narodila krásná holčička Eliška (váha 3 730 g, délka 49 cm).  

S pozdravem

spokojení rodiče z Chrudimi

story

Vojtíšek

Dobrý den, tímto bychom chtěli poděkovat celému kolektivu v Sanusu a hlavně paní doktorce Remešové, ke které jsme chodili, za splnění našeho velkého snu. Dne 7.2.2023 v 38+2 tt, (císařem) v 10:41 se nám narodil náš syn Vojtíšek. Vážil 3630 g a měřil 49 cm. 

story

Dobrý den, touto cestou bychom chtěli poděkovat celému kolektivu v Pardubicích, hlavně paní doktorce Dvořákové, která se o nás starala. Díky vaší skvělé péči, se nám splnil největší sen a stali jsme se rodiči. Dne 1.2.2021 se nám narodil syn Daniel - 3640g a 49cm (39+2tt) a 4.5.2023 se nám narodila dcera Sára - 3270g a 50cm (39tt). Ještě jednou všem děkujeme za milý, velmi lidský a opravdu individuální přístup - šťastní rodiče. A+L+D+S

story

Bedříšek

Dobrý den, chtěli bychom touto cestou poděkovat celému týmu v Hradci Králové, především MUDr. Matulovi. V září roku 2022 jsme podstoupili IVF. Dne 21.5.2023 se nám narodil syn Bedříšek, vážil 3180g a měřil 49cm. Jsme velmi vděční, že se náš syn dočkal vysněného sourozence. Z celého srdce děkujeme.

story

Anetka

Dobrý den do Sanusu, tímto bychom chtěli celému kolektivu v Sanusu a hlavně paní doktorce Dvořákové, která s námi neztrácela naději, poděkovat za splnění našeho největšího snu. Dne 24.2.2023, přesně na termín, se nám narodila krásná dcera Anetka s mírami 3,33kg a 50cm.

story

Erik

Dobrý den, chtěli bychom poděkovat MUDr. Dejmkovi a celému týmu lékařů a sestřiček v CAR Hradec Kralové. Minulý rok v dubnu jsem podstoupila odběr vajíček a podařil se 3. transfer, který proběhl v červenci. Teď tu je s námi 3týdenní chlapeček Erik, narodil se nám na Velikonoční pondělí. Prosím vyřiďte naše velké poděkování a zdravíme.  L.

story

Davídek

Dobrý den, dne 12.2.2023 ve 20:59 se nám narodil náš milovaný a vytoužený syn Davídek. Moc Vám děkujeme za pomoc při splnění našeho snu.

DĚKUJEME!

 

story

Filípek

Dobrý den, rádi bychom alespoň touto cestou poděkovali celému týmu v Sanusu HK, především Dr. Sylvě Myškové, která nás provázela na naší cestě za miminkem a dodávala sílu. V březnu minulého roku jsme postoupili IVF a 21.2.2023 se nám narodil syn Filípek, 49 cm, 3240g. Moc děkujeme a ostatním přejeme hodně sil a víry, stojí to za to.

S pozdravem

S.

story

Anička

Hezký den, chtěli bychom s manželem poděkovat celému týmu IVF a především MUDr. Štěpánovi ml. a MUDr. Šilhanovi za naší krásnou dceru Annu Marii narozenou 21.2.2023 v termínu. Je zdravá, spavá a taky velký jedlík. Podařilo se po druhém KET. Doma ji čekal bráška, také z IVF od Vás, který se na ni moc těšil. Posíláme foto obou našich Sanusových dětí. Ještě jednou děkujeme,

F+F+A+G

story

Daniel

Dobrý den, dovolte mi, abych vám představila našeho Daniela, nar. 24.1.2023, s váhou 3.500 g, v Havlíčkově Brodě :) . Dnes nás z nemocnice pustili domů, zdrželi jsme se kvůli žloutence a fototerapii. Jinak je Danďa zdravý a má se čile k světu.
Tímto děkuji paní doktorce Remešové a celému týmu, bez kterého bychom Danďu neměli. Děkuji a s největší pravděpodobností se ještě v budoucnu zastavíme :).

story

Šimonek

Dlouho jsme se snažili s přítelem o miminko, až jsem dostala doporučení od své gynekoložky do Sanusu v Pardubicích. Ihned jak to šlo, jsem se objednala, hned mi vyšli vstříc s objednáním a hned po objednání jsem se tam dostavila. Byla jsem ošetřovaná paní doktorkou Dvořákovou, ona a celý skvělý TÝM byl příjemný a ochotný. Nakonec jsme podstoupili umělé oplodnění, kde se to povedlo hned napoprvé, teď se radujeme z našeho krásného chlapečka Šimonka. MOC JIM DĚKUJEME za úžasnou péči. Děkujeme.

J.

Šimonek se narodil 2.1.2023.

 

story

Vendelínek

Dobrý den, 31.12.2022 přišel na svět náš syn Vendelínek díky Vaší klinice, a proto bychom Vám všem touto cestou chtěli poděkovat. Už teď se těšíme na další návštěvu, která přinese Vendelínkovi sourozence. Děkujeme za super péči, úžasný přístup a za to, že jsme se mohli stát rodiči. Přejeme mnoho dalších spokojených klientů.

story

Verunka

Dobrý den, chtěli bychom touto cestou z celého srdce poděkovat za skvělou péči celému týmu Sanus Jihlava, především panu doktorovi Kučerovi za jeho profesionální a také lidský přístup, díky kterému se nám splnil náš veliký sen a po dlouhých osmi letech jsme se stali rodiči našeho nejcennějšího pokladu, Verunky, která se narodila 5.5.2023 (36+5tt), vážila 2504 g a měřila 48 cm. 

Jsme Vám velice vděční!

S přáním hezkého letního dne, P.

story

Terezka

Dobrý den, na Vaší klinice v Hradci Králové jsme podstoupili IVF oplodnění, které se povedlo na první pokus. Chtěli bychom touto cestou s partnerem poděkovat celému týmu CAR, především MUDr. Matulovi. Dne 11.8.2022 se narodilo naše největší štěstí - dcera Terezka, vážila 3330g a měřila 49cm. Jsme velmi vděční, že jsme se díky Vám mohli stát rodiči. Z celého srdce děkujeme.

story

Sofinka

Dobrý den, tímto bychom chtěli poděkovat MUDr Kučerovi, embryoložce  a všem sestřičkám ze Sanus Jihlava. Díky vaší skvělé péči, se nám splnil největší sen a stali jsme se rodiči dcery Sofie. Sofinka se narodila 19.11.2022,  vážila 2940g a měřila 46cm.
Z celého srdce vám děkujeme ❤️

story

Poděkování za péči

Dobrý den, touto cestou bych chtěla poděkovat celému týmu z Hradce Králové, díky kterému se nám na podzim roku 2022 narodila vytoužená dcera. Hlavní poděkování patří panu doktorovi Štěpánovi, který nám vše krásně vysvětloval a díky jeho lidskému přístupu jsme ze všeho nebyli tolik nervózní. Děkujeme a přejeme další spokojené klienty.

story

Poděkování

Dobrý den, ráda bych i touto cestou poděkovala MUDr. Kučerovi a všem sestřičkám a embryoložce z kliniky v Jihlavě. Díky nim zažíváme s manželem ty nejkrásnější chvíle, protože jsme se stali rodiči 2 krásných a zdravých holčiček. Nyní ve věku 4,5 let a 3 měsíce. Cesta k nim byla hodně složitá a psychicky náročná. A i když jsme se potýkali s hodně nepříjemnostmi, tak vždy dělali vše pro to, aby vše dobře dopadlo. Moc jim děkujeme za milý, velmi lidský a opravdu individuální přístup a za velkou podporu v těžkých chvílích. Vnímám, že celou tu složitou cestu s námi prožívali a jistě mají teď radost, že vše dobře dopadlo...

E.

story

Dominik

Dobrý den,chtěla bych tomuto cestou poděkovat celému týmu Sanus Jihlava, kde jsme podstoupili IVF a narodil se nám 30.12.2022, s váhou 3740 g a délkou 49 cm náš syn Dominik.
Děkujeme!

story

Evelin

Vážený pane řediteli, dne 21.9.2022 se mi narodila dcera Evelin. Za tento velký zázrak ze srdce děkuji Vaší klinice, kde jsem podstupovala od listopadu roku 2021 léčbu asistované reprodukce. Touto cestou bych především chtěla poděkovat paní doktorce Evě Dvořákové, která měla celý proces na starosti. Díky jejímu profesionálnímu přístupu a velmi přátelské atmosféře jejího pracovního kolektivu, která na oddělení panovala, jsem se u vás cítila velice příjemně. Věřím, že i tato atmosféra sehrála klíčovou roli ve šťastném narození mé dcery. Evelin je největším dárkem, který jsem si mohla pod stromeček přát. A jsem vděčná, že jsem měla tu možnost podstoupit tento náročný proces právě na Vaší klinice.

Dovolte, abych Vám a Vaší klinice v Pardubicích popřála krásné a poklidné svátky vánoční, a úspěšný nový rok 2023 plný šťastných maminek a tatínků.    

Velké díky!!! Zázraky se opravdu dějí a to nejen o Vánocích…

S pozdravem

K. D., Mělník

 

story

Stellinka

Dobrý den, zasílám fotku Stellinky, která se narodila 7.12.2022. Tímto moc děkuji celému kolektivu Sanus Jihlava, který nám pomohl k našemu štěstí.

story

Mariánka

Dobrý den, ráda bych vás informovala, že díky vaší pomoci a úžasné péči se nám 1.12. 2022 (5 dní před termínem porodu) narodila naše Mariánka s váhou 3,774 kg a 51 cm. Chtěli bychom moc poděkovat úžasné paní doktorce Dvořákové a všem skvělým sestřičkám a celému týmu za skvěle odvedenou práci a lidský přístup. Celé těhotenství bylo naprosto ukázkové a bezproblémové, stejně jako bleskový a absolutně bezproblémový porod.
Jsme moc rádi, že jsme si vybrali právě vás a můžeme se radovat z naší holčičky.
Děkujeme.

story

Sebastien

Dobrý večer, chtěli bychom Vám moc poděkovat, protože jste nám splnili jedno velké přání a i díky vám, vaší péči a všemu, se nám 6.10.2022 narodil v porodnici v Č. Budějovicích krásný zdravý syn Sebastien.

Ještě jednou moc za vše děkujeme a mějte se krásně!

S pozdravem,

D. a P.

story

Dominik

Dobrý večer, tímto bych Vám chtěla ještě jednou moc poděkovat za Vaši pomoc. Dne 2.8. se nám narodil náš 2.syn Dominik, vážil 3810 g a měřil 50 cm. Narodil se doporučovaným císařským řezem v 36+3tt. 

Ještě jednou Vám moc, moc děkujeme!

P. S. Zasílám pár fotek syna/ů.

story

Matěj

Dobrý den, v lednu 2022 jsme podstoupili IVF a  20.října 2022 se nám narodil syn Matěj. Chtěli bychom touto cestou poděkovat celému vašemu týmu a hlavně paní Dr. Myškové a embryoložce Zadrobílkové. Mockrát vám děkujeme a přejeme spoustu dalších spokojených pacientů.

story

Tobiášek

Dobrý den, posíláme foto zázraku, který se dnes (30.11.2022) narodil díky paní dr. Remešové ze Sanusu Pardubice.
Jmenuje se Tobiášek s váhou 2550 g, moc jí i celému týmu děkujeme.

story

Karel

Dobrý den, chtěli bychom poděkovat celému kolektivu Sanus Jihlava, že díky nim máme už naše druhé štěstí...
Karel 26.10. 3310g 50cm

story

Tomášek

Dobrý den, rádi bychom aspoň touto cestou poděkovali celému Vašemu týmu a hlavně panu primáři Štěpánovi, za víc jak rok práce s námi, kdy se nám hlavně díky jemu a díky paní embryoložce Zadrobílkové podařilo otěhotnět a dočkali jsme se po víc jak třech letech našeho vytouženého miminka.

Tomášek, 22.11.2022 

Jste andělé. Děkujeme. 

story

Eliška M.

Dobrý den, posíláme vám fotky naší Elišky, kterou máme jen díky vám narodila se 19.10.2022 a jsme za ní moc vděčni. 

Ještě jednou vám všem mockrát děkujeme, díky vám se splnil náš největší sen! 

Všichni jste skvělí a jste lidé na tom správném místě! 

Mockrát Vám děkujeme a přejeme Vám všem hodně štěstí a hodně dalších spokojených párů, kterým pomáháte k jejich štěstí!

M.

story

Stella

Dobrý den celému kolektivu Sanus Pardubice. Chtěli bychom Vám s manželem poděkovat za veškerou vaši pomoc, kterou jste nám dali. V březnu 2021 jsme u vás podstoupili proces oplodnění a štěstí konečně stálo při nás a povedlo se nám to na první zavedení. 

V listopadu 2021 se nám narodila dcera Stella. Sice o měsíc dříve, ale vše je v naprostém pořádku. Měla 45 cm a 2530 g.

Letos už Stellinka oslavila jeden rok.

Děkujeme paní doktorce Remešové za péči a citlivý přístup. 

Pěkný den, M.

story

František

Dobrý den, ráda bych alespoň touto cestou moc poděkovala všem, díky nimž se 11. 4. 2022 narodil mrňousek František. Je to zázrak. Za pár let se určitě uvidíme při snaze o sourozence :)

Zdraví celá rodina Jeřábků 

story

Kateřinka

Dobrý den, posíláme Vám fotečku naší skoro 3leté Kateřinky (15.10.2019). Je to moc moc hodná holčička. :-) Moc děkujeme za Vaši péči, co jste nám věnovali a dělali pro nás první poslední, abychom se dočkali vytoužené dcerušky. Prošli jsme u Vás 3 IVF  2016, 2017, 2018. A v tomto roce jsme zkusili 4. IVF minimální stimulací, ale bez úspěchu... ale nevadí. My se smířili s tím, že máme Kateřinku a moc děkujeme. Z 1. IVF 1et, kdy vklad byl sice úspěšný, já otěhotněla ...ale v 16tt mi lékař zjistil, že odchází plodová voda... a bohužel o miminko - chlapečka jsme ve 22tt přišli. Byla to rána, ale my to nevzdali a bojovali dál. A vyplatilo se. 

 Všechny pokusy a vložení byla plná očekávání, nadějí.

 Je to poklad a moc si jí užíváme a jsme šťastní rodiče.

 Velké poděkování patří našemu panu doktorovi MUDr. Kučerovi, který nás měl v péči po celou dobu léčby. 

Děkujeme zárověň celému týmu v CAR Jihlava.

Přejeme Vám mnoho úspěchů i nadále, jsme Vám velice vděční.

S pozdravem 

Ivana, Miroslav a Kateřinka

story

Melani Stela

Dobrý den. Ráda bych Vám někoho představila, Melani Stela, narozena 8.8.2022, 11:11 s váhou 3020g/47cm.
Chtěla bych touto cestou poděkovat celému týmu CAR Sanus Hradec Králové, především MUDr. Sylvě Myškové, bez které by se tento zázrak nestal. Děkujeme.
D+M

story

Eliška

V roce 2021 v srpnu jsme podstoupili IVF a letos 2. května 2022 jsme se stali šťastnými rodiči malé Elišky, tímto moc děkujeme panu doktorovi Kučerovi a celému týmu za úžasný přístup, vlídná slova a podporu. Přejeme Vám mnoho úspěchů. 

Rodiče Elišky

Eliška při narození vážila 3420 gramů a měřila 48 cm.

story

Vašík

Tímto moc děkujeme za pomoc. :) 24.6.2022 v 9:43 v Havlíčkově Brodě se nám narodil Vašík, o váze 3,72 kg a délce 51 cm.

story

Jakoubek

V loňském roce jsme na Vaší klinice v Hradci Králové podstoupili IVF oplodnění. Chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat za úžasný výsledek, hned na první pokus. Velké díky patří veškerému personálu, ale to největší díky MUDr. Myškové. Ještě jednou děkujeme za Jakoubka, který se narodil v úterý 8.3.2022 v 17.10., vážil 3400g a měřil 51cm.

story

Vojtíšek

Rádi bychom z celého srdce poděkovali celému týmu ivf centra v HK za to, že nám dali šanci stát se pyšnými rodiči. 24.3. 2022 ve 2.55h se nám narodil syn Vojtíšek. Zejména velké díky MUDr. Sylvě Myškové, která nás doprovázela profesionálně celým procesem a její následnou gynekologickou péčí.

Přeji mnoho dalších úspěchů a spokojených rodičů.

Kristýna

story

Viktorka a Mariánka

Moc chci poděkovat celému týmu v Pardubicích za dvě krásné dcery, bez nich by se můj sen o dětech nestal skutečností. Za první dcerku Viktorku, která se narodila 19.8.2018, děkuji paní doktorce Novotné a za druhou Mariánku narozenou 2.2.2022 paní doktorce Dvořákové.

story

Náš sen se naplnil díky paní MUDr. Šárce Novotné, ke které jsme jezdili do Pardubic. Snaha o početí skoro 6 let bylo vyčerpávající. Díky doporučení a po domluvě jsme začali navštěvovat paní MUDr. Šárku N., která je velice milá, laskavá, vše vysvětlila co a jak bude probíhat, co by bylo dobré podstoupit a ještě dodala, jaké jsou možnosti. Po určité době léčby a veškerá snaha z obou stran bylo nemožné. Tak jsme ani na vteřinu neváhali a rozhodli se o jinou variantu, a to darování vajíček. Letos dcera oslaví 8 let, je to největší dar našeho života. A ještě dodám, má sestřičku, která přišla nečekaně přirozenou cestou. Jak se říká "příroda je mocná čarodějka". Hodně štěstí ostatním budoucím rodičům.
R.D.

story

Tomášek

V květnu loňského roku jsme na Vaší klinice v Pardubicích podstoupili IVF oplodnění. Chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat za úžasný výsledek, hned na první pokus. Velké díky patří veškerému personálu, ale to největší díky MUDr. Remešové. Ještě jednou děkujeme za Tomáška, který se narodil v pátek 11. 02. 2022 v 20:21, vážil 4070g a měřil 51cm.

story

Matias a Davídek

Dobry den! Pred 8mi lety jsme se zjistili, ze manzel ma velmi spatnou morfologii spermii. Sice to trvalo 3 roky, ale nakonec se nam narodil diky dr Novotne syn Matias. O dva a pul roku pozdeji pribyl jeste Davidek. Pani doktorka Novotna byla vzdy naprosto uzasna, profesionalni a vzdy jsem mela pocit, ze ji opravdu zajimam jako clovek a ne jen jako cislo do statistiky. Mam porovnani s Boston IVF v USA. Tam mi to pripominalo spis tovarnu na vyrobu deti. Prostredi pardubicke kliniky je intimni a velmi pratelske. Vsichni znaji vsechny a mne to naprosto vyhovovalo. Vlastne je mi

Lito, ze uz neplanujeme dalsi dite :))) moc Vsem dekujeme a zdravime.

story

Marcelek

Narozen: 7.7.2021

Dobrý den, podstoupila jsem u vás IVF ze kterého se nám narodil 7.7. 21 Marcelek a tímto děkujeme celému týmu Sanatoria Sanus Hradec Králové 

Pozdravy z Polska! 

story

Viktorka

Dobrý den, chtěli bychom poděkovat celému týmu asistované reprodukce za krásnou holčičku, kterou díky Vám máme, spěchala na svět a narodila se o měsíc dříve, ale již vše dohnala. Nyní již slavíme čtyři měsíce.

Zadařilo se nám hned na první pokus naše malá vlasatice Viktorka moc děkujeme Všem v Hradci Králové

story

Dobrý den, chci vám poděkovat za vaše služby a skvělé jednání, podstoupila jsem u vás metodu IUI a teď díky vám máme krásnou holčičku, moc děkuji.

story

Matyášek

Narozen: 22. 7. 2021

Dobrý den, podstoupila jsem u vás IUI ze kterého se nám narodil 22. 7. 21 Matyášek a tímto děkujeme celému týmu Sanatoria Sanus Hradec Králové za perfektní přístup a jednání a obzvlášť pan doktor Matula má za nás 1*

story

Tobiáš

Narozen: 28.6.2021

Dobrý den. Touto cestou bychom chtěli poděkovat Sanusu v Hradci Králové a to především dr. Šilhanovi a nejen jemu. Díky Vám se nám na první pokus dne 28.6.2021 narodil Tobiáš 4290g a 51cm. Všem moc děkujeme za krásného chlapečka.

story

Anetka

Narozena: 17.4.

Dobrý den, rádi bychom poděkovali Sanusu v Hradci Králové a především panu doktoru Matulovi, na druhý pokus se nám 17.4. narodila dcera Anetka ve 33tt, je zdravá a moc děkuje za život

story

Theodoro a Leonardo

Dobré ráno! Chtěla bych poděkovat Dr. Šilhanovi za splnění našeho snu stát se rodiči, který na druhý pokus díky němu vyšel. Vždy byl velmi vstřícný a pozorný. Gratuluji Sanusu, že má v týmu takové profesionály s lidským přístupem, především sestřička Petra Rychlá se mnou vždy jednala s velkým pochopením a pozorností! Také sanitářka Soňa Ceralová, která - ačkoli jsem jí viděla jen dvakrát- mi svým láskyplným pohledem i přes jazykovou bariéru navodila během procedury pocit klidu. Tady jsou naše dvouměsíční dvojčata Theodoro a Leonardo, která čekají, až budou moct letět do Brazílie za babičkou a dědou! Děkuji vám všem.

story

Valinka

Chtěli jsme strašně moc poděkovat celému týmu pardubického Sanusu a hlavně velký dík paní doktorce Šárce Novotné, která se nakonec o mě a mou dceru starala až do konce ... k narození naší dcery Valinky a splnění našeho dlouhého čekání...Cesta k dceři byla dlouhá a bolestivá,ale nakonec rozhodnutí změny kliniky a potkání s paní Šárkou Novotnou byl skvělý krok a posun na novou životní etapu!!!! Ještě jednou veliké DÍK.

O Valinku jsme se pokoušeli 8 let přes IVF až u Vás na druhý pokus k nám přišla! Moc děkujeme. Musím říct, že jsem byla na jiné klinice a pak u vás v Pardubicích ... Přístup jak sestřiček, laborantů či paní doktorky velice profesionální, příjemný....za vše moc děkujeme. Mějte se krásně. S pozdravem  D.

Dcera Valerie 26.10.2020 36tt 2750g a 46 cm

story

Dobrý den,
rádi bychom poděkovali celému týmu reprodukční kliniky, zejména panu doktorovi Šilhanovi. Bez Vaši pomoci by tu s námi tato princezna nebyla. Ještě jednou VELKÉ DÍKY.

story

Honzík

Vloni v červnu jsme v Sanus Jihlava podstoupili IVF a chtěli bychom tímto poděkovat celému kolektivu, že nám pomohli k našemu velkému štěstí jménem HONZÍK.
27.2.2021, 3790g, 50cm

story

Agátka

Chtěli bychom touto cestou poděkovat panu doktorovi Škurlovi a celému jihlavskému týmu za splnění našeho snu stát se rodiči.
Agátka s váhou 3750g a 51cm.
Ještě jednou moc děkujeme.

story

Honzík a Eliška

S přítelem bychom chtěli poděkovat MUDr. Štěpánovi ml. a i ostatním. Díky Vám se nám podařilo IVF.1.7.2020 byl KET a 5.2.2021 ve 3:55 hod. se nám narodil Honzík 1600g a Eliška 2000g ve 34tt akutním císařem, oba jsou zdraví.

story

Terezka

Dobrý den, na přelomu dubna a května jsme na Vaší klinice v Hradci Králové podstoupili IVF oplodnění. Chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat za úžasný výsledek, hned na první pokus. Velké díky patří veškerému personálu, ale to největší díky mudr. Dejmkovi. Ještě jednou děkujeme za Terezku, která se narodila ve středu 3.2.2021 v 16:10, vážila 3100g a měřila 49cm.

story

Nikýsek

Narozen: 27.12.2020

51cm & 3.510g 

Chtěli bychom touto cestou poděkovat za úžasný přístup Mudr.Alence Kubečkové  díky jejím radám a včasné léčbě, se nám podařil tento vánoční zázrak 
Nebýt paní doktorky, tenhle uzlíček štěstí by zůstal pouze naším snem 
Moc děkujeme a všem kteří ještě váhají, Sanus HK vřele doporučujeme  ten andílek za tu dlouhou cestu stojí 

story

Sebastian

Chtěla bych s přítelem touto cestou poděkovat p.MUDr. Kučerovi z Jihlavske nemocnice,protoze díky vám, vašemu přístupu a skvělému personálu jsme se dočkali našeho vysněného miminka. Narodil se nám syn Sebastian 13.3.2020
Moc děkujeme. Jste lékař na správném místě.

story

Anna

Chtěla bych moc poděkovat panu doktorovi Kučerovi ze Sanusu v Jihlavě,díky němu se nám 15.10. narodila dcera Anna. Děkuji i celému personálu za skvělý, milý a pozitivní přístup.

story

Tomáš

Narozen: 4.1.2019

Ahoj. Jmenuji se Tomáš a narodil jsem se 4.1.2019 ve 12.56h vážil jsem 1990 g a měřil 42 cm, ale teď už mám víc. Chtěl bych poděkovat panu doktorovi Vojtovi Matulovi a všem, kteři mi pomohli na svět, abych mohl dělat radost mamince a tatínkovi. Ještě jednou moc děkujeme S. a F

story

Magdalénka

S vaší pomocí a péčí v Jihlavě se nám 11. dubna narodila zdravá Magdalénka (3.700 g a 51 cm). Děkujeme p. doktorovi Kučerovi a celému týmu. B

story

Eliška

Narozena: 16.8. 2019

Eliška 16.8. 2019, ve 4:38 h ráno, 50 cm.

story

Amálka

Chtěla bych z celého srdce s manželem poděkovat panu doktorovi Kučerovi za skvělý přístup, rady, pomoc! Bez něj bychom se nedočkali naší vysněné dcery. Takže ještě jednou moc děkujeme a představujeme vám naši dceru Amálku narozenou 15.7.2020 s váhou 2970g a 47cm.

story

Martin

Narozen: 24.7.

Dobrý den, chtěli bychom s partnerem touto cestou poděkovat doktoru Šilhanovi a celému týmu centra asistované reprodukce. Bez nich bychom teď nemohli chovat v náručí našeho syna Martina. Narodil se 24.7. s váhou 3 200g a 50 cm. Ještě jednou z celého srdce děkujeme."

story

Benjaminek

Narozen: 13.8.2020

Velké díky P. ŠTĚPÁNOVI....ÚŽASNÝ LÉKAŘ SE SRDCEM NA PRAVÉM MÍSTĚ....NEBÝT JEHO, NIKDY BY SE MI NENARODILO NEJVĚTŠÍ ŠTĚSTÍ A LÁSKA MÉHO ŽIVOTA BENJAMÍNEK 13.8.2020. Moc Vám děkuji..."

story

Dobrý den,
chtěla bych touto cestou velice poděkovat paní doktorce MUDr. Sylvě Myškové za její příjemné a vstřícné jednání a hlavně za její pomoc s naším problémem. Díky ní a týmu dalších odborníků se nám splnil sen a před měsícem se nám narodilo zdravé a krásné miminko. Holčička se má čile k světu, tak posíláme aspoň jeden snímek na ukázku jako poděkování :-)

Dodatečně přejeme vše nejlepší do Nového roku 2020 a zdravíme paní doktorku!

S pozdravem

H.

story

František

Hezky den, chtela bych se s Vami podelit o nas pribeh neplodnosti. Po nekolika letech souzneni s muzem jsme se vzali a pote se rozhodli, ze bychom chteli mit detatko. Vedela jsem uz z drivejsi doby, ze nemohu mit dite prirozenou cestou a tak jsme s manzelem zvolili jednu z nejmenovanych klinik. Bohuzel, uz pri prvni navsteve nas odbili s tim, ze mit deti nebudeme a nebo pouze v pripade, ze podstoupime In Vitro. Bez jakych koliv vysetreni a testu. Teprve po 7mi mesicich pravidelnych, uplne zbytecnych, navstevach, zjistili mamzelovi, dle spermiogramu vysoky pocet bilkovin. Za nejakou dobu z Vasi kliniky Sanus HK jsme se dozvedeli ze se to neresi a nijak neleci. Takze zahajili lecbu silnymi tridenimi antibiotiky a razem z nadprumerneho spermiogramu se stal soermiogram takrka nulovy. po dlouhem dalsim trapenim a kazdodenimu placi jsme se rozhodli, ze odchazime do Sanusu HK. Po prvnich par sezeni jsme ziskali neuveritelnou nadeji a najednou bylo z nemozneho mozne.
Udelali nam velke mnozstvi testu vcetne genetiky. Byla to pro nas velka novinka. po 8 mesich konecne doslo na odber vajicek a naslednemu oplodneni. Vse jsme podstupovali s Mudr. Jirim Stepanem mladsim, primarem a prave jemu patri nase VELKE DIKY. A dnes se doma tesime uz s trimesicnim synem Frantiskem. Dekujeme tak, celemu personalu kliniky Sanus HK, za skvelou peci. Bez Vas by jsme letos neslavili prvni Vanoce jako opravdova rodina.
Gabriela 

story

Sanus v HK mohu doporučit všema deseti. Mám za sebou jak gynekologickou operaci, tak následnou pomoc asistovanou reprodukcí.
Oddělení gynekologie a personál byl velice vstřícný a ochotný. Ač bylo bohužel plno a musela jsem být na třílůžkovém pokoji, dalo se to v pořádku zvládnout.

A co se týče CAR tam jsem byla absolutně nadšená. Podařil se nám hned první pokus a to díky MUDr. Štěpánovi ml. Naprosto perfektní domluva, vše vysvětlil, ukázal. Fakt perfektní přístup. Vajíčka mi zase odebíral MUDr. Matula a i on byl naprosto peckový. CAR doporučuji všema deseti. Jediné co se mi moc nelíbilo, tak že sestry byly sice milé a ochotné, ale věčně zamračené a měla jsem pocit, že je otravuji. Nicméně i přes to se s nimi dalo na všem domluvit.

Takže já tímto děkuji a doporučuji.

Klára
 

Spolupracujeme s pojišťovnami

pojišťovna pojišťovna
pojišťovna pojišťovna
pojišťovna pojišťovna
pojišťovna pojišťovna
pojišťovna pojišťovna
pojišťovna pojišťovna
nahrávám...