menu
menu
Centra asistované reprodukce SANUS Hradec Králové SANUS Pardubice SANUS Jihlava
Plastická chirurgie Péče o zdraví - hradí pojišťovna Péče o krásu - hradí pacient
Gynekologie Prenatální diagnostika
Lékařská genetika Urologie Ortopedie RTG Rehabilitace
Ordinační doba Kariéra Restaurace Blog

Nevíte si rady? Kontaktujte nás
prostřednictvím našeho formuláře zde.

Centrum asistované reprodukce SANUS Pardubice je specializované pracoviště pro léčbu neplodnosti. Založeno bylo v roce 2001 a plynule navázalo na zkušenosti hradeckého centra.

více o nás
Proč SANUS?

Proč SANUS?

  • Špičkové pracoviště se zkušenostmi od roku 2001
  • Klient získá „svého“ ošetřujícího lékaře, který se mu věnuje po celou dobu léčby
  • Důraz na lidský přístup a spokojenost klienta
  • Moderní vybavení a metody léčby
  • Příjemné rodinné prostředí kliniky
  • Stabilní a zkušený personál
  • Žádanka od obvodního gynekologa k objednání není nutná
  • Úvodní konzultace s lékařem je zdarma
  • Léčba je hrazena ze zdravotního pojištění dle platné legislativy ČR
  • Komplexnost péče - návaznost na další obory (např. lékařská genetika, operační gynekologie či urologie v SANUSu HK) 

Jak se k nám objednat?

Preferujeme telefonické objednání, při kterém jsme vám schopni ihned nabídnout co nevhodnější termín právě pro vás a doupřesníme si odpovědi na některé otázky. Pokud váš pokus nebyl úspěšný, prosíme o trpělivost, je možné, že se zrovna věnujeme jinému pacientovi. Zkoušejte volat opakovaně. Pro další komunikaci je možné využít e-mail nebo webový formulář.

chci se objednat
Jak se k nám objednat?

Jak se k nám dostanete?

Centrum asistované reprodukce sídlí v Poliklinice Vektor v Pardubicích, ve 4. poschodí. Je snadno dostupné MHD i automobilem.

Autem

Parkovat je možné za budovou Polikliniky, popřípadě podél příjezdové cesty k Poliklinice.

MHD

Zastávka Hlaváčkova (linka 26)
Zastávka Výzkumný ústav (linky 6, 25)
Zastávka Na Spravedlnosti (linky 1, 5, 7, 14, 18, 24, 27)

navigovat

MUDr. Eva Dvořáková, Ph.D.

vedoucí lékař

Víme, že se nám pacienti svěřují s velmi intimní starostí, proto vždy respektujeme nejen soukromí, ale i individualitu páru. Zakládáme si na profesionálním a zároveň lidském přístupu všech našich lékařů, sester a embryologů, kteří o naše pacienty pečují.

celý tým
MUDr. Eva Dvořáková, Ph.D.

Příběhy pacientů

Kristýnka a Lukášek

Nejsou slova, která by vyjádřila náš velký vděk. 🙏 Nebýt Vás Sanus Pce, nikdy bychom nebyli rodiči...Děkujeme za naši malou druhou "zkumavku". 🥰❤️ Děkujeme za Kristýnku a Lukáška. ❤️ Z. H. 

Gábinka

Chceme poděkovat všem sestrám a paní doktorce Remešové za naší dceru narodila se 6.11. 2023 . Porod vyvolán kvůli vysokému tlaku Gabinka přišla na svět 6.11.2023 v 15:28 vážila 3680g a měřila 51cm.

Děkujeme S & M

Emily

Dobrý den paní doktorko Dvořáková. Chtěli jsme Vám poděkovat za splněný sen a díky vaší pomoci jsme se stali ti nejpyšnější rodiče. Jsme neskutečně vděční a šťastní. Narodila se nám 17.10. dcera Emily. Posílám pár fotek a někdy se za vámi všemi přijedeme podívat. Děkujeme všem a posíláme pozdrav z Trutnova.

K. P.

 

Eliška

Dobrý den, ráda bych poslala poděkování paní doktorce Remešové z Pardubic. Nedávno se nám narodila naše druhá dcera a paní doktorka nám hodně pomohla. Na poslední kontrole, kdy jsme se viděly, tak byla paní doktorka možná mírně skeptická. V 6+0tt byl pouze vidět zdánlivě prázdný gestační váček. Z tohoto malého zázraku však máme nyní 2 a půl měsíce starou a zdravou holčičku Elišku 2250g a 47cm. Narozená vyvolávaně v 37+5tt (kvůli nízkému percentilu). Dcera vše krásně dohnala. Moc děkujeme především paní doktorce a celému vašemu týmu za to, co děláte.

Paní Iveta

 

Chloe Stella

NEMÁME SLOV! Moc se Vám povedla! Je nádherná a dokonalá! Jsme Vám a Vašemu týmu do smrti vděční! 

DĚKUJEME!!!!!!!!!

Chloe Stella Paul narozena ve šťastné datum 7. 7. 2023 (40+6tt), 4.2 kg, akutní císař.

Tenhle zázrak se povedl čápovi donést až do Anglie, a že nám za to stála každá letenka sem a tam. Rozhodně jste byli správná volba!!!!

Na odsátí jsem byla 8. 10. 22 a malá se povedla hned z ET a já pak docházela k paní doktorce Remešové na pravidelné kontroly až do konce února, kdy jsme v Sanusu oznamovali, že to bude holčička. 

Děkujeme celému týmu, všichni byli moc moc hodní a přitom profesionální. Sestřičky jsou všechny super úžasné a lidské, což je v tomto oboru rozhodně potřeba. 

Ještě jednou Vám děkujeme a jsme Vám do smrti vděční a hned jak budeme v ČR, stoprocentně se přijdeme pochlubit.

A & D & Ch

Honzík

Dobrý den, dne 5.5.2023 se nám i s Vaší velkou pomocí narodil chlapeček. Honzík se narodil v 38 + 4 týdnu těhotenství. Porod byl dva dny vyvoláván kvůli mému vysokému krevnímu tlaku a nakonec přišel Honzík na svět císařským řezem. Jeho porodní váha byla 4295 g. Všechna zdravotní vyšetření, která dosud absolvoval, vyšla v pořádku. Je to naše zlatíčko. Moc Vám děkujeme za Vaši péči, za Honzíka.

Eliška

Dobrý den, touto cestou bychom chtěli poděkovat Vašemu centru SANUS v Pardubicích a speciálně paní doktorce Šárce Novotné za veškerou péči, díky níž se nám dne 15. června 2023 narodila krásná holčička Eliška (váha 3 730 g, délka 49 cm).  

S pozdravem

spokojení rodiče z Chrudimi

Vojtíšek

Dobrý den, tímto bychom chtěli poděkovat celému kolektivu v Sanusu a hlavně paní doktorce Remešové, ke které jsme chodili, za splnění našeho velkého snu. Dne 7.2.2023 v 38+2 tt, (císařem) v 10:41 se nám narodil náš syn Vojtíšek. Vážil 3630 g a měřil 49 cm. 

Dobrý den, touto cestou bychom chtěli poděkovat celému kolektivu v Pardubicích, hlavně paní doktorce Dvořákové, která se o nás starala. Díky vaší skvělé péči, se nám splnil největší sen a stali jsme se rodiči. Dne 1.2.2021 se nám narodil syn Daniel - 3640g a 49cm (39+2tt) a 4.5.2023 se nám narodila dcera Sára - 3270g a 50cm (39tt). Ještě jednou všem děkujeme za milý, velmi lidský a opravdu individuální přístup - šťastní rodiče. A+L+D+S

Anetka

Dobrý den do Sanusu, tímto bychom chtěli celému kolektivu v Sanusu a hlavně paní doktorce Dvořákové, která s námi neztrácela naději, poděkovat za splnění našeho největšího snu. Dne 24.2.2023, přesně na termín, se nám narodila krásná dcera Anetka s mírami 3,33kg a 50cm.

Davídek

Dobrý den, dne 12.2.2023 ve 20:59 se nám narodil náš milovaný a vytoužený syn Davídek. Moc Vám děkujeme za pomoc při splnění našeho snu.

DĚKUJEME!

 

Daniel

Dobrý den, dovolte mi, abych vám představila našeho Daniela, nar. 24.1.2023, s váhou 3.500 g, v Havlíčkově Brodě :) . Dnes nás z nemocnice pustili domů, zdrželi jsme se kvůli žloutence a fototerapii. Jinak je Danďa zdravý a má se čile k světu.
Tímto děkuji paní doktorce Remešové a celému týmu, bez kterého bychom Danďu neměli. Děkuji a s největší pravděpodobností se ještě v budoucnu zastavíme :).

Šimonek

Dlouho jsme se snažili s přítelem o miminko, až jsem dostala doporučení od své gynekoložky do Sanusu v Pardubicích. Ihned jak to šlo, jsem se objednala, hned mi vyšli vstříc s objednáním a hned po objednání jsem se tam dostavila. Byla jsem ošetřovaná paní doktorkou Dvořákovou, ona a celý skvělý TÝM byl příjemný a ochotný. Nakonec jsme podstoupili umělé oplodnění, kde se to povedlo hned napoprvé, teď se radujeme z našeho krásného chlapečka Šimonka. MOC JIM DĚKUJEME za úžasnou péči. Děkujeme.

J.

Šimonek se narodil 2.1.2023.

 

Evelin

Vážený pane řediteli, dne 21.9.2022 se mi narodila dcera Evelin. Za tento velký zázrak ze srdce děkuji Vaší klinice, kde jsem podstupovala od listopadu roku 2021 léčbu asistované reprodukce. Touto cestou bych především chtěla poděkovat paní doktorce Evě Dvořákové, která měla celý proces na starosti. Díky jejímu profesionálnímu přístupu a velmi přátelské atmosféře jejího pracovního kolektivu, která na oddělení panovala, jsem se u vás cítila velice příjemně. Věřím, že i tato atmosféra sehrála klíčovou roli ve šťastném narození mé dcery. Evelin je největším dárkem, který jsem si mohla pod stromeček přát. A jsem vděčná, že jsem měla tu možnost podstoupit tento náročný proces právě na Vaší klinice.

Dovolte, abych Vám a Vaší klinice v Pardubicích popřála krásné a poklidné svátky vánoční, a úspěšný nový rok 2023 plný šťastných maminek a tatínků.    

Velké díky!!! Zázraky se opravdu dějí a to nejen o Vánocích…

S pozdravem

K. D., Mělník

 

Mariánka

Dobrý den, ráda bych vás informovala, že díky vaší pomoci a úžasné péči se nám 1.12. 2022 (5 dní před termínem porodu) narodila naše Mariánka s váhou 3,774 kg a 51 cm. Chtěli bychom moc poděkovat úžasné paní doktorce Dvořákové a všem skvělým sestřičkám a celému týmu za skvěle odvedenou práci a lidský přístup. Celé těhotenství bylo naprosto ukázkové a bezproblémové, stejně jako bleskový a absolutně bezproblémový porod.
Jsme moc rádi, že jsme si vybrali právě vás a můžeme se radovat z naší holčičky.
Děkujeme.

Sebastien

Dobrý večer, chtěli bychom Vám moc poděkovat, protože jste nám splnili jedno velké přání a i díky vám, vaší péči a všemu, se nám 6.10.2022 narodil v porodnici v Č. Budějovicích krásný zdravý syn Sebastien.

Ještě jednou moc za vše děkujeme a mějte se krásně!

S pozdravem,

D. a P.

Dominik

Dobrý večer, tímto bych Vám chtěla ještě jednou moc poděkovat za Vaši pomoc. Dne 2.8. se nám narodil náš 2.syn Dominik, vážil 3810 g a měřil 50 cm. Narodil se doporučovaným císařským řezem v 36+3tt. 

Ještě jednou Vám moc, moc děkujeme!

P. S. Zasílám pár fotek syna/ů.

Tobiášek

Dobrý den, posíláme foto zázraku, který se dnes (30.11.2022) narodil díky paní dr. Remešové ze Sanusu Pardubice.
Jmenuje se Tobiášek s váhou 2550 g, moc jí i celému týmu děkujeme.

Stella

Dobrý den celému kolektivu Sanus Pardubice. Chtěli bychom Vám s manželem poděkovat za veškerou vaši pomoc, kterou jste nám dali. V březnu 2021 jsme u vás podstoupili proces oplodnění a štěstí konečně stálo při nás a povedlo se nám to na první zavedení. 

V listopadu 2021 se nám narodila dcera Stella. Sice o měsíc dříve, ale vše je v naprostém pořádku. Měla 45 cm a 2530 g.

Letos už Stellinka oslavila jeden rok.

Děkujeme paní doktorce Remešové za péči a citlivý přístup. 

Pěkný den, M.

František

Dobrý den, ráda bych alespoň touto cestou moc poděkovala všem, díky nimž se 11. 4. 2022 narodil mrňousek František. Je to zázrak. Za pár let se určitě uvidíme při snaze o sourozence :)

Zdraví celá rodina Jeřábků 

Viktorka a Mariánka

Moc chci poděkovat celému týmu v Pardubicích za dvě krásné dcery, bez nich by se můj sen o dětech nestal skutečností. Za první dcerku Viktorku, která se narodila 19.8.2018, děkuji paní doktorce Novotné a za druhou Mariánku narozenou 2.2.2022 paní doktorce Dvořákové.

Náš sen se naplnil díky paní MUDr. Šárce Novotné, ke které jsme jezdili do Pardubic. Snaha o početí skoro 6 let bylo vyčerpávající. Díky doporučení a po domluvě jsme začali navštěvovat paní MUDr. Šárku N., která je velice milá, laskavá, vše vysvětlila co a jak bude probíhat, co by bylo dobré podstoupit a ještě dodala, jaké jsou možnosti. Po určité době léčby a veškerá snaha z obou stran bylo nemožné. Tak jsme ani na vteřinu neváhali a rozhodli se o jinou variantu, a to darování vajíček. Letos dcera oslaví 8 let, je to největší dar našeho života. A ještě dodám, má sestřičku, která přišla nečekaně přirozenou cestou. Jak se říká "příroda je mocná čarodějka". Hodně štěstí ostatním budoucím rodičům.
R.D.

Tomášek

V květnu loňského roku jsme na Vaší klinice v Pardubicích podstoupili IVF oplodnění. Chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat za úžasný výsledek, hned na první pokus. Velké díky patří veškerému personálu, ale to největší díky MUDr. Remešové. Ještě jednou děkujeme za Tomáška, který se narodil v pátek 11. 02. 2022 v 20:21, vážil 4070g a měřil 51cm.

Matias a Davídek

Dobry den! Pred 8mi lety jsme se zjistili, ze manzel ma velmi spatnou morfologii spermii. Sice to trvalo 3 roky, ale nakonec se nam narodil diky dr Novotne syn Matias. O dva a pul roku pozdeji pribyl jeste Davidek. Pani doktorka Novotna byla vzdy naprosto uzasna, profesionalni a vzdy jsem mela pocit, ze ji opravdu zajimam jako clovek a ne jen jako cislo do statistiky. Mam porovnani s Boston IVF v USA. Tam mi to pripominalo spis tovarnu na vyrobu deti. Prostredi pardubicke kliniky je intimni a velmi pratelske. Vsichni znaji vsechny a mne to naprosto vyhovovalo. Vlastne je mi

Lito, ze uz neplanujeme dalsi dite :))) moc Vsem dekujeme a zdravime.

Valinka

Chtěli jsme strašně moc poděkovat celému týmu pardubického Sanusu a hlavně velký dík paní doktorce Šárce Novotné, která se nakonec o mě a mou dceru starala až do konce ... k narození naší dcery Valinky a splnění našeho dlouhého čekání...Cesta k dceři byla dlouhá a bolestivá,ale nakonec rozhodnutí změny kliniky a potkání s paní Šárkou Novotnou byl skvělý krok a posun na novou životní etapu!!!! Ještě jednou veliké DÍK.

O Valinku jsme se pokoušeli 8 let přes IVF až u Vás na druhý pokus k nám přišla! Moc děkujeme. Musím říct, že jsem byla na jiné klinice a pak u vás v Pardubicích ... Přístup jak sestřiček, laborantů či paní doktorky velice profesionální, příjemný....za vše moc děkujeme. Mějte se krásně. S pozdravem  D.

Dcera Valerie 26.10.2020 36tt 2750g a 46 cm

Spolupracujeme s pojišťovnami

pojišťovna pojišťovna
pojišťovna pojišťovna
pojišťovna pojišťovna
pojišťovna pojišťovna
pojišťovna pojišťovna
pojišťovna pojišťovna
nahrávám...