menu
menu
Centra asistované reprodukce SANUS Hradec Králové SANUS Pardubice SANUS Jihlava
Plastická chirurgie Péče o zdraví - hradí pojišťovna Péče o krásu - hradí pacient
Gynekologie Prenatální diagnostika
Lékařská genetika Urologie RTG Ortopedie Rehabilitace
Ordinační doba Kariéra Restaurace Blog

Nevíte si rady? Kontaktujte nás
prostřednictvím našeho formuláře zde.

Centrum asistované reprodukce SANUS Pardubice je specializované pracoviště pro léčbu neplodnosti. Založeno bylo v roce 2001 a plynule navázalo na zkušenosti hradeckého centra.

více o nás
Proč SANUS?

Proč SANUS?

  • Špičkové pracoviště se zkušenostmi od roku 2001
  • Klient získá ,,svého" ošetřujícího lékaře, který se mu věnuje po celou dobu léčby
  • Důraz na lidský přístup a spokojenost klienta
  • Moderní vybavení a metody léčby
  • Příjemné rodinné prostředí kliniky
  • Stabilní a zkušený personál
  • Žádanka od obvodního gynekologa není nutná
  • Bezplatná úvodní konzultace s lékařem
  • Spolupráce se zdravotními pojišťovnami - léčba je hrazena ze zdravotního pojištění dle platné legislativy ČR
  • Komplexnost péče - návaznost na další obory (např. lékařská genetika, operační gynekologie či urologie v SANUSu HK) 

Jak se k nám objednat?

Preferujeme telefonické objednání, při kterém jsme vám schopni ihned nabídnout co nevhodnější termín právě pro vás a doupřesníme si odpovědi na některé otázky. Pokud váš pokus nebyl úspěšný, prosíme o trpělivost, je možné, že se zrovna věnujeme jinému pacientovi. Zkoušejte volat opakovaně. Pro další komunikaci je možné využít e-mail nebo webový formulář.

chci se objednat
Jak se k nám objednat?

Jak se k nám dostanete?

Centrum asistované reprodukce sídlí v Poliklinice Vektor v Pardubicích, ve 4. poschodí. Je snadno dostupné MHD i automobilem.

Autem

Parkovat je možné za budovou Polikliniky, popřípadě podél příjezdové cesty k Poliklinice.

MHD

Zastávka Hlaváčkova (linka 26)
Zastávka Výzkumný ústav (linky 6, 25)
Zastávka Na Spravedlnosti (linky 1, 5, 7, 14, 18, 24, 27)

navigovat

MUDr. Eva Dvořáková, Ph.D.

vedoucí lékař

Víme, že se nám pacienti svěřují s velmi intimní starostí, proto vždy respektujeme nejen soukromí, ale i individualitu páru. Zakládáme si na profesionálním a zároveň lidském přístupu všech našich lékařů, sester a embryologů, kteří o naše pacienty pečují.

celý tým
MUDr. Eva Dvořáková, Ph.D.

Příběhy pacientů

Viktorka a Mariánka

Moc chci poděkovat celému týmu v Pardubicích za dvě krásné dcery, bez nich by se můj sen o dětech nestal skutečností. Za první dcerku Viktorku, která se narodila 19.8.2018, děkuji paní doktorce Novotné a za druhou Mariánku narozenou 2.2.2022 paní doktorce Dvořákové.

Tomášek

V květnu loňského roku jsme na Vaší klinice v Pardubicích podstoupili IVF oplodnění. Chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat za úžasný výsledek, hned na první pokus. Velké díky patří veškerému personálu, ale to největší díky MUDr. Remešové. Ještě jednou děkujeme za Tomáška, který se narodil v pátek 11. 02. 2022 v 20:21, vážil 4070g a měřil 51cm.

Valinka

Chtěli jsme strašně moc poděkovat celému týmu pardubického Sanusu a hlavně velký dík paní doktorce Šárce Novotné, která se nakonec o mě a mou dceru starala až do konce ... k narození naší dcery Valinky a splnění našeho dlouhého čekání...Cesta k dceři byla dlouhá a bolestivá,ale nakonec rozhodnutí změny kliniky a potkání s paní Šárkou Novotnou byl skvělý krok a posun na novou životní etapu!!!! Ještě jednou veliké DÍK.

O Valinku jsme se pokoušeli 8 let přes IVF až u Vás na druhý pokus k nám přišla! Moc děkujeme. Musím říct, že jsem byla na jiné klinice a pak u vás v Pardubicích ... Přístup jak sestřiček, laborantů či paní doktorky velice profesionální, příjemný....za vše moc děkujeme. Mějte se krásně. S pozdravem  D.

Dcera Valerie 26.10.2020 36tt 2750g a 46 cm

Matias a Davídek

Dobry den! Pred 8mi lety jsme se zjistili, ze manzel ma velmi spatnou morfologii spermii. Sice to trvalo 3 roky, ale nakonec se nam narodil diky dr Novotne syn Matias. O dva a pul roku pozdeji pribyl jeste Davidek. Pani doktorka Novotna byla vzdy naprosto uzasna, profesionalni a vzdy jsem mela pocit, ze ji opravdu zajimam jako clovek a ne jen jako cislo do statistiky. Mam porovnani s Boston IVF v USA. Tam mi to pripominalo spis tovarnu na vyrobu deti. Prostredi pardubicke kliniky je intimni a velmi pratelske. Vsichni znaji vsechny a mne to naprosto vyhovovalo. Vlastne je mi

Lito, ze uz neplanujeme dalsi dite :))) moc Vsem dekujeme a zdravime.Náš sen se naplnil díky paní MUDr. Šárce Novotné, ke které jsme jezdili do Pardubic. Snaha o početí skoro 6 let bylo vyčerpávající. Díky doporučení a po domluvě jsme začali navštěvovat paní MUDr. Šárku N., která je velice milá, laskavá, vše vysvětlila co a jak bude probíhat, co by bylo dobré podstoupit a ještě dodala, jaké jsou možnosti. Po určité době léčby a veškerá snaha z obou stran bylo nemožné. Tak jsme ani na vteřinu neváhali a rozhodli se o jinou variantu, a to darování vajíček. Letos dcera oslaví 8 let, je to největší dar našeho života. A ještě dodám, má sestřičku, která přišla nečekaně přirozenou cestou. Jak se říká "příroda je mocná čarodějka". Hodně štěstí ostatním budoucím rodičům.
R.D.

Spolupracujeme s pojišťovnami

pojišťovna pojišťovna
pojišťovna pojišťovna
pojišťovna pojišťovna
pojišťovna pojišťovna
pojišťovna pojišťovna
pojišťovna pojišťovna
nahrávám...