menu
menu
Centra asistované reprodukce SANUS Hradec Králové SANUS Pardubice SANUS Jihlava
Plastická chirurgie Péče o zdraví - hradí pojišťovna Péče o krásu - hradí pacient
Gynekologie Prenatální diagnostika
Lékařská genetika Urologie Ortopedie RTG Rehabilitace
Ordinační doba Kariéra Restaurace Blog

Nevíte si rady? Kontaktujte nás
prostřednictvím našeho formuláře zde.

Pozadi

Příběhy pacientů

Míša

Dobrý den, chtěli bychom moc poděkovat za tým Sanusu v Hradci Králové a hlavne paní doktorce Myškové za zázrak, ktery se nám narodil předcasne a to 16.8 2023 , 29+3, 840 g. Do Sanusu jsme začali docházet v lednu 2023 a po prvním úspěšném IVF se nám narodil Míša. Začátek neměl vůbec lehký, ale je to velký bojovník a my věříme, že vše dožene. 

Ještě jednou moc děkujeme. 

D. H.

Honzík

Dobrý den, chtěli bychom moc poděkovat panu doktorovi Dejmkovi a všem sestřičkám, embryologům v CAR Hradec Králové za jejich péči a přístup. Díky nim se nám po roce návštěv splnilo naše největší přání a 11.10. v nočních hodinách vykouknul na svět náš syn Honzík. Do CAR jsme chodili rok, vyzkoušeli jsme několikrát inseminaci, která nedopadla a v lednu letošního roku se rozhodli jít do IVF, které se vydařilo na první pokus. Mockrát děkujeme a přejeme Vám spousta úspěchů.

Adámek

Dobrý den, rádi bychom Vám touto cestou poděkovali, 4.7.2023 se nám díky Vám narodil Adámek, 2490 g, 46 cm. Dělá nám všem velkou radost. Největší poděkování patří MUDr. Jiřímu Štěpánovi, CSc. staršímu za jeho vždy pozitivní a lidský přístup.

Honzík

Dobrý den. Tímto bychom chtěli poděkovat panu doktorovi Dejmkovi a všem skvělým sestřičkám. Díky vám máme teď u sebe to největší štěstí. Honzík se narodil 31.7.2023 s váhou 4025 g a 52 cm.  

Eliášek

Dobrý den, chtěla bych touhle cestou moc poděkovat panu primáři Štěpánovi za úžasnou práci a pomoc při dlouhém boji o našeho druhého krásného syna, který se narodil předčasně 35+6tt s váhou 3120g /47 cm. Jmenuje se Eliášek a doma ho čeká bráška, na kterého se moc těší. Eliášek je velký bojovník . Takže vše dohoníme.
Moc děkujeme všem. Hradec Králové za nás top!!!

Emilka

Dobrý den, rádi bychom poděkovali týmu v Hradci Králové, především paní doktorce Sylvě Myškové za pomoc v naší cestě za miminkem. Do Sanusu jsme začali docházet na jaře 2021, podstoupili jsme IUI, následně IVF, bohužel se nevydařil ani jeden ze dvou transferů. Na podzim 2022 jsme podstoupili genetické a imunologické vyšetření. Čas mezi vyšetřeními a dalším plánovaným IVF jsme "vykrývali" dalšími IUI... A jedna IUI se podařila a nám se 29.6. narodilo naše vysněné miminko. Posíláme fotky naší Emilky a ještě jednou moc děkujeme paní doktorce za trpělivost a lidský přístup.

Napište nám svůj příběh

Podělte se s námi o svoji cestu k miminku. 

Příspěvky zasílejte na e-mail: reference@sanus.cz

Můžete přiložit i fotografii.

Děkujeme a těšíme se na vaše příběhy.

Objednat se
poštovní schránka
nahrávám...