menu
menu
Centra asistované reprodukce SANUS Hradec Králové SANUS Pardubice SANUS Jihlava
Plastická chirurgie Péče o zdraví - hradí pojišťovna Péče o krásu - hradí pacient
Gynekologie Prenatální diagnostika
Lékařská genetika Urologie Ortopedie RTG Rehabilitace
Ordinační doba Kariéra Restaurace Blog

Nevíte si rady? Kontaktujte nás
prostřednictvím našeho formuláře zde.

Pozadi

Příběhy pacientů

Erik

Dobrý den, chtěli bychom poděkovat MUDr. Dejmkovi a celému týmu lékařů a sestřiček v CAR Hradec Kralové. Minulý rok v dubnu jsem podstoupila odběr vajíček a podařil se 3. transfer, který proběhl v červenci. Teď tu je s námi 3týdenní chlapeček Erik, narodil se nám na Velikonoční pondělí. Prosím vyřiďte naše velké poděkování a zdravíme.  L.

Filípek

Dobrý den, rádi bychom alespoň touto cestou poděkovali celému týmu v Sanusu HK, především Dr. Sylvě Myškové, která nás provázela na naší cestě za miminkem a dodávala sílu. V březnu minulého roku jsme postoupili IVF a 21.2.2023 se nám narodil syn Filípek, 49 cm, 3240g. Moc děkujeme a ostatním přejeme hodně sil a víry, stojí to za to.

S pozdravem

S.

Anička

Hezký den, chtěli bychom s manželem poděkovat celému týmu IVF a především MUDr. Štěpánovi ml. a MUDr. Šilhanovi za naší krásnou dceru Annu Marii narozenou 21.2.2023 v termínu. Je zdravá, spavá a taky velký jedlík. Podařilo se po druhém KET. Doma ji čekal bráška, také z IVF od Vás, který se na ni moc těšil. Posíláme foto obou našich Sanusových dětí. Ještě jednou děkujeme,

F+F+A+G

Napište nám svůj příběh

Podělte se s námi o svoji cestu k miminku. 

Příspěvky zasílejte na: reference@sanus.cz

Můžete přiložit i fotografii.

Děkujeme a těšíme se na vaše příběhy.

Objednat se
poštovní schránka
nahrávám...