menu
menu
Centra asistované reprodukce SANUS Hradec Králové SANUS Pardubice SANUS Jihlava
Plastická chirurgie Péče o zdraví - hradí pojišťovna Péče o krásu - hradí pacient
Gynekologie Prenatální diagnostika
Lékařská genetika Urologie Ortopedie RTG Rehabilitace
Ordinační doba Kariéra Restaurace Blog

Nevíte si rady? Kontaktujte nás
prostřednictvím našeho formuláře zde.

Pozadi

Příběhy pacientů

Elsa

Dobrý den, rádi bychom Vám touto cestou poděkovali, 5.8.2023 se nám narodila vysněná holčička Elsa, 3730g a 48cm. Dělá nás velice šťastnými rodiči. Největší poděkování patří panu primáři MUDr. Jiřímu Štěpánovi a samozřejmě i celému týmu v caru Hradci Králové za úžasný přátelský přístup.
E&S H.

Tobiášek

Dobrý den, chtěli by jsme moc poděkovat celému týmu Sanusu v Hradci Králové a především panu doktoru Štěpánovi ml. za to, že nám konečně splnili sen a díky všem máme doma zdravého a krásného chlapečka Tobiáška. Narodil se 17.1.2024 ve 13:42 ve FN Plzeň Ještě jednou moc děkujeme za vše a hlavně za úžasný přístup všech zaměstnanců. Přejeme spoustu spokojených pacientů. Kristýna & Martin S.

Péťa

Dobrý den, rádi bychom poděkovali Sanusu Hradec Králové konkrétně doktorce Sylvě Myškové. Její přístup a komunikace byla vždy skvělá a byla moc hodná. Díky ní jsme již rodina a máme krásného syna. Jmenuje se Péťa, narodil se v Pardubické porodnici  8.12.2023, vážil 3360g a měřil 48 cm. Je naprosto zdravý a k zulibání. 

M. V. 

Míša

Dobrý den, chtěli bychom moc poděkovat za tým Sanusu v Hradci Králové a hlavne paní doktorce Myškové za zázrak, ktery se nám narodil předcasne a to 16.8 2023 , 29+3, 840 g. Do Sanusu jsme začali docházet v lednu 2023 a po prvním úspěšném IVF se nám narodil Míša. Začátek neměl vůbec lehký, ale je to velký bojovník a my věříme, že vše dožene. 

Ještě jednou moc děkujeme. 

D. H.

Honzík

Dobrý den, chtěli bychom moc poděkovat panu doktorovi Dejmkovi a všem sestřičkám, embryologům v CAR Hradec Králové za jejich péči a přístup. Díky nim se nám po roce návštěv splnilo naše největší přání a 11.10. v nočních hodinách vykouknul na svět náš syn Honzík. Do CAR jsme chodili rok, vyzkoušeli jsme několikrát inseminaci, která nedopadla a v lednu letošního roku se rozhodli jít do IVF, které se vydařilo na první pokus. Mockrát děkujeme a přejeme Vám spousta úspěchů.

Adámek

Dobrý den, rádi bychom Vám touto cestou poděkovali, 4.7.2023 se nám díky Vám narodil Adámek, 2490 g, 46 cm. Dělá nám všem velkou radost. Největší poděkování patří MUDr. Jiřímu Štěpánovi, CSc. staršímu za jeho vždy pozitivní a lidský přístup.

Napište nám svůj příběh

Podělte se s námi o svoji cestu k miminku. 

Příspěvky zasílejte na e-mail: reference@sanus.cz

Můžete přiložit i fotografii.

Děkujeme a těšíme se na vaše příběhy.

Objednat se
poštovní schránka
nahrávám...