menu
Logo Sanus naše obory
menu
Centrum asistované reprodukce Sanus Hradec Králové Sanus Pardubice Sanus Jihlava
Plastická chirurgie Péče o zdraví - hradí pojišťovna Péče o krásu - hradí pacient
Gynekologie Prenatální diagnostika
Lékařská genetika Urologie Ortopedie
Ordinační doba Kariéra Restaurace Blog

Nevíte si rady? Kontaktujte nás
prostřednictvím našeho formuláře zde.

Pozadi Pozadi

Estetická a plastická
chirurgie v rukou
profesionálů

tvar-ruzovy
plasticWhiteBox

Zdravotní i estetické
zákroky

V Sanatoriu Sanus v Hradci Králové provádíme široké spektrum výkonů plastické chirurgie ze zdravotních i estetických důvodů. Vykonáváme od drobných ambulantních zákroků až po rozsáhlé výkony vyžadující několikadenní hospitalizaci. Zákroky čistě z estetického hlediska si pacienti hradí sami, zákroky ze zdravotní indikace jsou hrazeny ze zdravotního pojištění.

Pacientům nabízíme nadstandardní péči a po celou dobu o ně pečuje celý tým specialistů. Důležitou součástí péče je úvodní konzultace, při které je klientovi individuálně navržen nejvhodnější typ, postup a rozsah zákroku, vybere se termín výkonu a podány jsou i další důležité informace.

ceník
Bublina

Prim. MUDr. Robert Čáp, Ph.D.

Prim. MUDr. Robert Čáp, Ph.D.

Prim. MUDr. Robert Čáp, Ph.D.

Naši klienti se na nás obracejí nejen se svými zdravotními starostmi, které vyžadují chirurgické ošetření, ale i s přáním trochu pomoci přírodě k dokonalosti tvaru tam, kde na to sama nestačí. Spolupráce s námi je cesta nejen ke zdraví, ale i ke zdravému sebevědomí. Specializujeme se na plastické a estetické operace, rekonstrukční výkony a na chirurgii ruky. Ošetří Vás erudovaní odborníci na plastickou i estetickou chirurgii, kteří absolvovali stáže doma i v zahraničí. Nabídneme nová chirurgická řešení v souladu se světovými trendy. Zákroky estetické medicíny (např. liposukce, úpravy očních víček, zvětšení prsů, rhinoplastiky, výplňové materiály proti vráskám nebo aplikaci botulotoxinu apod.), ale i operace plastické a rekonstrukční chirurgie (např. rekonstrukce prsů, operace ruky, operace kožních nádorů nebo vrozených vad), které jsou hrazeny ze zdravotního pojištění.

naši specialisté

Spolupracujeme s pojišťovnami

Pojišťovna Pojišťovna
Pojišťovna Pojišťovna
Pojišťovna Pojišťovna
Pojišťovna Pojišťovna
Pojišťovna Pojišťovna
Pojišťovna Pojišťovna
nahrávám...