cs fr

Plastická chirurgie

Plastická chirurgie nabízí možnost upravit viditelné kosmetické či zdravotní problémy na lidském těle. Tyto chirurgické zákroky napomáhají jak ze zdravotního hlediska, tak k vyššímu sebevědomí a reprezentaci ve společnosti. Nejčastěji se jedná o zákroky vrozených vad, břišní kýly, kožních onemocnění, prsou a také operace ruky v rámci rekonstrukční chirurgie.

Zákroky probíhají v celkové anestézii, proto je ještě před samotnou operací provedeno předoperační vyšetření a konzultace. Všechny operace na našich klinikách jsou prováděny pod vedením vysoce kvalifikovaných doktorů a odborníků, kteří jsou v oboru zběhlí a mají mnohaletou praxi. Následná rekonvalescence se odvíjí individuálně na základě doporučení doktora a zdravotního stavu pacienta

MUDr. Robert ČÁP, Ph.D.

Primář

Naši klienti a klientky se na nás obracejí nejen se svými zdravotními problémy, které vyžadují chirurgické ošetření, ale i s přáním trochu pomoci přírodě k dokonalosti tvaru tam, kde na to sama nestačí. Spolupráce s námi je cesta nejen ke zdraví, ale i ke zdravému sebevědomí. Specializujeme se na plastické a estetické operace, rekonstrukční výkony a na chirurgii ruky. Ošetří vás specialisté na plastickou i estetickou chirurgii, kteří absolvovali stáže doma i v zahraničí. Umíme vám tedy nabídnout nová chirurgická řešení v souladu se světovými trendy. Zákroky estetické medicíny (např. liposukce, úpravy očních víček, zvětšení prsů, rhinoplastiky, výplňové materiály proti vráskám nebo aplikaci botulotoxinu apod.), ale i operace plastické a rekonstrukční chirurgie (např. rekonstrukce prsů, operace ruky, operace kožních nádorů nebo vrozených vad), které jsou hrazeny ze zdravotního pojištění.