menu
Logo Sanus kontaktujte nás
menu
Centra asistované reprodukce SANUS Hradec Králové SANUS Pardubice SANUS Jihlava
Plastická chirurgie Péče o zdraví - hradí pojišťovna Péče o krásu - hradí pacient
Gynekologie Prenatální diagnostika
Lékařská genetika Urologie Ortopedie RTG Rehabilitace
Ordinační doba Kariéra Restaurace Blog

Nevíte si rady? Kontaktujte nás
prostřednictvím našeho formuláře zde.

Poskytujeme ambulantní, jednodenní i hospitalizační léčbu ortopedických onemocnění v rámci všeobecné ortopedie, poúrazových stavů a vybraného spektra úrazů pohybového ústrojí. Důraz je kladen na artroskopické operační postupy, včetně výkonů rekonstrukčních.

Jak se k nám objednat?

Preferujeme telefonické objednání, při kterém jsme vám schopni ihned nabídnout co nejbližší a nevhodnější termín právě pro vás a doupřesníme si odpovědi na některé otázky, které e-mailový kontakt neumožňuje. Při telefonickém objednávání prosíme o trpělivost. Pokud váš pokus nebyl úspěšný, je možné, že se zrovna věnujeme jinému pacientovi. Zkoušejte volat opakovaně.

chci se objednat
Jak se k nám objednat?

Jak se k nám dostanete?

Ambulance se nachází v přízemí hlavní budovy Sanatoria SANUS v Hradci Králové.

Autem

Parkování je možné v areálu SANUSu za drobný poplatek nebo na přilehlých parkovištích po uhrazení poplatku v parkovacím automatu.

MHD

Zastávka Labská kotlina Obří akvárium (linka 1, 8, 9, 24).

navigovat

MUDr. Jaroslav Pavlata, Ph.D.

vedoucí lékař

Disponujeme špičkovým vybavením moderních operačních sálů, RTG, zázemí dospávací jednotky, lůžkového oddělení a vysokou erudicí zdravotnického personálu. Ať už u nás podstoupíte jakýkoliv ze zákroků, můžete si být jistí, že vám bude pomáhat zkušený tým specialistů.

celý tým
MUDr. Jaroslav Pavlata, Ph.D.

Reference

Dobrý den, chtěl bych touto cestou poděkovat lékařům i ostatním zdravotníkům ortopedie.

Dne 3.11.2021 jsem podstoupil ASK operaci kolene. Zákrok provedl tým lékařů v čele s MUDr. Pavlatou. Téměř 3 leté problémy s kolenem jsou odstraněny. Pevně věřím, že po rehabilitaci si budu opět moci zahrát nohejbal. Ještě jednou mnohokrát děkuji týmu Vaší ortopedie.

V. P., Hradec Králové

Dobrý den, ve dnech 15. - 16. 9. 2021 jsem byla u vás hospitalizovaná na oddělení ortopedie z důvodu operace ganglia. Chtěla bych ještě jednou všem lékařům, sestrám i ostatnímu personálu poděkovat za jejich milý a vstřícný přístup k pacientům. Jak na ambulanci, tak na lůžkovém oddělení, na operačním sále i na dospávajícím oddělení se všichni ke mně chovali moc mile. Byla jsem doopravdy mile překvapena s jejich péčí.

Vyřiďte jim prosím moje poděkování.

Děkuji a přeji hezký den.

I. L.

Dobrý den, byl jsem u Vás na artroskopickém zákroku konkrétně u MUDr. Jaroslava Pavlaty. Od vyšetření, stanovení diagnózy, rychlý termín, předoperační příprava operace anestézie  ,dospávací péče, lůžková část a finální výstupní prohlídka. Souhra neskutečná, profesionálního milého kolektivu, smekám dámy a pánové a ještě jednou mnohokrát děkuji.

A samozřejmě bych málem zapomněl rehabilitační sestřičku a tu paní co navečer přinesla večeři čaj sladký, hořký, zelený, černý, ovocný jak v Alkronu.????????????????????

P.K.

Spolupracujeme s pojišťovnami

Pojišťovna Pojišťovna
Pojišťovna Pojišťovna
Pojišťovna Pojišťovna
Pojišťovna Pojišťovna
Pojišťovna Pojišťovna
Pojišťovna Pojišťovna
nahrávám...