menu
Logo Sanus kontaktujte nás
menu
Centra asistované reprodukce SANUS Hradec Králové SANUS Pardubice SANUS Jihlava
Plastická chirurgie Péče o zdraví - hradí pojišťovna Péče o krásu - hradí pacient
Gynekologie Prenatální diagnostika
Lékařská genetika Urologie Ortopedie RTG Rehabilitace
Ordinační doba Kariéra Restaurace Blog

Nevíte si rady? Kontaktujte nás
prostřednictvím našeho formuláře zde.

Poskytujeme ambulantní, jednodenní i hospitalizační léčbu ortopedických onemocnění v rámci všeobecné ortopedie, poúrazových stavů a vybraného spektra úrazů pohybového ústrojí. Důraz je kladen na artroskopické operační postupy, včetně výkonů rekonstrukčních.

Jak se k nám objednat?

Preferujeme telefonické objednání, při kterém jsme vám schopni ihned nabídnout co nejvhodnější termín právě pro vás a doupřesníme si odpovědi na některé otázky, které e-mailový kontakt neumožňuje.

chci se objednat
Jak se k nám objednat?

Jak se k nám dostanete?

Ambulance se nachází v přízemí hlavní budovy Sanatoria SANUS v Hradci Králové.

Autem

Parkování je možné v areálu SANUSu za drobný poplatek nebo na přilehlých parkovištích po uhrazení poplatku v parkovacím automatu.

MHD

Zastávka Labská kotlina Obří akvárium (linka 1, 8, 9, 24).

navigovat

MUDr. Jaroslav Pavlata, Ph.D.

vedoucí lékař

Disponujeme špičkovým vybavením moderních operačních sálů, RTG, zázemí dospávací jednotky, lůžkového oddělení a vysokou erudicí zdravotnického personálu. Ať už u nás podstoupíte jakýkoliv ze zákroků, můžete si být jistí, že vám bude pomáhat zkušený tým specialistů.

celý tým
MUDr. Jaroslav Pavlata, Ph.D.

Reference

Dobrý den, velice rád bych touto cestou vyjádřil spokojenost s léčbou v Sanatoriu Sanus, zejména pak s profesionálním a ochotným přístupem pana doktora Jaroslava Pavlaty. Celkově mi jednání celého zdravotnického týmu pomohlo překonat přirozené obavy z operace a měl jsem vždy veškeré potřebné informace k zákroku i následné rekonvalescenci. Děkuji moc za Vaši péči.

Přeji Vám pěkný den

Z.M.

Dobrý den, chtěl bych touto cestou poděkovat lékařům i ostatním zdravotníkům ortopedie. Dne 3.11.2021 jsem podstoupil ASK operaci kolene. Zákrok provedl tým lékařů v čele s MUDr. Pavlatou. Téměř 3 leté problémy s kolenem jsou odstraněny. Pevně věřím, že po rehabilitaci si budu opět moci zahrát nohejbal. Ještě jednou mnohokrát děkuji týmu Vaší ortopedie.

V. P., Hradec Králové

Dobrý den, ráda bych i touto formou moc poděkovala panu doktorovi Pavlatovi, sestričce v ambulanci, paní doktorce z anestezie, všem na operačním sále i sestřičkám na oddělení a paní sanitářce. Všichni jsou úžasní, profesionální a tak hodní. S takovou péčí jsem se jinde nesetkala.

Děkuji všem za zpříjemnění pobytu na klinice a také za trpělivost.

Operaci ramene jsem měla v roce 2021, jedno koleno v srpnu 2022 a druhé koleno teď naposledy 7.9.2022 a vždy jsem byla na klinice hospitalizovaná a maximálně spokojená.

Jste nejlepší tým a děkuji za vše, konečně můžu bezbolestné hýbat rukou a brzy zase na procházky.

Mějte krásné dny, hodně zdravíčka všem, s pozdravem, Eva S.

Spolupracujeme s pojišťovnami

pojišťovna pojišťovna
pojišťovna pojišťovna
pojišťovna pojišťovna
pojišťovna pojišťovna
pojišťovna pojišťovna
pojišťovna pojišťovna
nahrávám...