menu
Logo Sanus kontaktujte nás
menu
Centra asistované reprodukce SANUS Hradec Králové SANUS Pardubice SANUS Jihlava
Plastická chirurgie Péče o zdraví - hradí pojišťovna Péče o krásu - hradí pacient
Gynekologie Prenatální diagnostika
Lékařská genetika Urologie Ortopedie RTG Rehabilitace
Ordinační doba Kariéra Restaurace Blog

Nevíte si rady? Kontaktujte nás
prostřednictvím našeho formuláře zde.

Poskytujeme ambulantní, jednodenní i hospitalizační léčbu ortopedických onemocnění v rámci všeobecné ortopedie, poúrazových stavů a vybraného spektra úrazů pohybového ústrojí. Důraz je kladen na artroskopické operační postupy, včetně výkonů rekonstrukčních.

Jak se k nám objednat?

Preferujeme telefonické objednání, při kterém jsme vám schopni ihned nabídnout co nejvhodnější termín právě pro vás a doupřesníme si odpovědi na některé otázky, které e-mailový kontakt neumožňuje.

chci se objednat
Jak se k nám objednat?

Jak se k nám dostanete?

Ambulance se nachází v přízemí hlavní budovy Sanatoria SANUS v Hradci Králové.

Autem

Parkování je možné v areálu SANUSu za drobný poplatek nebo na přilehlých parkovištích po uhrazení poplatku v parkovacím automatu.

MHD

Zastávka Labská kotlina Obří akvárium (linka 1, 8, 9, 24).

navigovat

MUDr. Jaroslav Pavlata, Ph.D.

vedoucí lékař

Disponujeme špičkovým vybavením moderních operačních sálů, RTG, zázemím dospávací jednotky, lůžkovým oddělením a vysokou erudicí zdravotnického personálu. Ať už u nás podstoupíte jakýkoliv ze zákroků, můžete si být jistí, že vám bude pomáhat zkušený tým specialistů.

celý tým
MUDr. Jaroslav Pavlata, Ph.D.

Reference

Moje cesta do Sanusu

Již je to mnoho let, kdy jsem tam pracovala na plastice, lůžkovém oddělení jako uklízečka. Proto, když se mi stal pracovní úraz ramene, s tím, že mě čeká operace, dostala jsem nabídku jít do Sanusu na ortopedii k MUDr. Jaroslavu Pavlatovi, Ph.D. Neváhala jsem a objednala si termín konzultace. Přístup profesionální, milý, vše krásně vysvětleno, a šup hned jsem dostala termín operace. Jsem nesmírně ráda, že veškerý personál je příjemný a lidský, prostě PROFESIONÁLOVÉ . Jen tak dál a všem moc děkuji. MM

Dobrý den, velice rád bych touto cestou vyjádřil spokojenost s léčbou v Sanatoriu Sanus, zejména pak s profesionálním a ochotným přístupem pana doktora Jaroslava Pavlaty. Celkově mi jednání celého zdravotnického týmu pomohlo překonat přirozené obavy z operace a měl jsem vždy veškeré potřebné informace k zákroku i následné rekonvalescenci. Děkuji moc za Vaši péči.

Přeji Vám pěkný den

Z.M.

Dobrý den, chtěl bych touto cestou poděkovat lékařům i ostatním zdravotníkům ortopedie. Dne 3.11.2021 jsem podstoupil ASK operaci kolene. Zákrok provedl tým lékařů v čele s MUDr. Pavlatou. Téměř 3 leté problémy s kolenem jsou odstraněny. Pevně věřím, že po rehabilitaci si budu opět moci zahrát nohejbal. Ještě jednou mnohokrát děkuji týmu Vaší ortopedie.

V. P., Hradec Králové

Spolupracujeme s pojišťovnami

pojišťovna pojišťovna
pojišťovna pojišťovna
pojišťovna pojišťovna
pojišťovna pojišťovna
pojišťovna pojišťovna
pojišťovna pojišťovna
nahrávám...