menu
Logo Sanus kontaktujte nás
menu
Centra asistované reprodukce SANUS Hradec Králové SANUS Pardubice SANUS Jihlava
Plastická chirurgie Péče o zdraví - hradí pojišťovna Péče o krásu - hradí pacient
Gynekologie Prenatální diagnostika
Lékařská genetika Urologie Ortopedie RTG Rehabilitace
Ordinační doba Kariéra Restaurace Blog

Nevíte si rady? Kontaktujte nás
prostřednictvím našeho formuláře zde.

Zajišťujeme konzervativní i operační léčbu gynekologických onemocnění. Provádíme kompletní spektrum gynekologických operací. Většinu operací jsme schopni vykonat endoskopicky, tedy méně invazivně. V neposlední řadě těhotným ženám poskytujeme komplexní prenatální péči a diagnostiku vrozených vývojových vad plodu.

Jak se k nám objednat?

Preferujeme telefonické objednání, při kterém jsme vám schopni ihned nabídnout co nejbližší a nevhodnější termín právě pro vás a doupřesníme si odpovědi na některé otázky, které e-mailový kontakt neumožňuje. Při telefonickém objednávání prosíme o trpělivost. Pokud váš pokus nebyl úspěšný, je možné, že se zrovna věnujeme jinému pacientovi. Zkoušejte volat opakovaně.

chci se objednat
Jak se k nám objednat?

Jak se k nám dostanete?

Ambulance se nachází v přízemí hlavní budovy Sanatoria SANUS v Hradci Králové.

Autem

Parkování je možné v areálu SANUSu za drobný poplatek nebo na přilehlých parkovištích po uhrazení poplatku v parkovacím automatu.

MHD

Zastávka Labská kotlina Obří akvárium (linka 1, 8, 9, 24).

navigovat

MUDr. Jiří Štěpán, MBA

primář gynekologického oddělení

Gynekologické oddělení je vybaveno kvalitní technikou. Díky novým investicím do přístrojového vybavení operačního sálu jsme schopni většinu onemocnění, která byla dříve řešena otevřenou cestou, řešit endoskopicky, tedy méně invazivně. Pro klienty tímto přinášíme méně diskomfortu a rychlejší rekonvalescenci po proběhlé operaci. Ať už u nás podstoupíte jakýkoliv ze zákroků, můžete si být jistí, že vám bude pomáhat zkušený tým specialistů.

celý tým
MUDr. Jiří Štěpán, MBA

Reference

V zařízení jsem byla na gynekologickém zákroku a musím říct, že kdybych někdy , nedej bože, nějaký zákrok potřebovala, určitě půjdu sem. Milý a vstřícný personál přes uklízečky, sestřičky až po lékaře. Vše pečlivě a srozumitelně vysvětlí.Domácí, příjemné prostředí, hezké pokoje.

Dnes jsme byli s manželem na 4D ultrazvuku a jsme velice spokojení, dokonalý zážitek pro budoucí rodiče. Moc milý pan doktor, dokonce nám i potvrdil pohlaví našeho miminka. Děkujeme! :-)

Podstoupila jsem zákrok na gynekologii. Hodnotím od první návštěvy kdy mě přijímali. Perfektní přístup všech, od uklízečku po primáře všichni neskutečně hodní empatičtí. Pokoje uplně paráda, prostě naprostá spokojenost!!! Pochválit a pozdravit chci hlavně sestřičky které byly uplně boží ❤️ Děkuji celému Vašemu kolektivu za krásný přístup!! ???????? Ostatní nemocnice by se mohly učit od vás jak se chovat k pacientům

Spolupracujeme s pojišťovnami

Pojišťovna Pojišťovna
Pojišťovna Pojišťovna
Pojišťovna Pojišťovna
Pojišťovna Pojišťovna
Pojišťovna Pojišťovna
Pojišťovna Pojišťovna
nahrávám...