menu
Logo Sanus kontaktujte nás
menu
Centra asistované reprodukce SANUS Hradec Králové SANUS Pardubice SANUS Jihlava
Plastická chirurgie Péče o zdraví - hradí pojišťovna Péče o krásu - hradí pacient
Gynekologie Prenatální diagnostika
Lékařská genetika Urologie RTG Ortopedie Rehabilitace
Ordinační doba Kariéra Restaurace Blog

Nevíte si rady? Kontaktujte nás
prostřednictvím našeho formuláře zde.

Poskytujeme odborné kozultace a vyšetření s následnou možností zákroku. Vykonáváme drobné ambulantní zákroky i rozsáhlé operace vyžadující hospitalizaci. Provádíme široké spektrum gynekologických operací. Většinu operací jsme schopni vykonat endoskopicky, tedy méně invazivně.

Těhotným ženám poskytujeme komplexní prenatální péči a diagnostiku vrozených vývojových vad plodu.

Jak se k nám objednat?

Preferujeme telefonické objednání, při kterém jsme vám schopni ihned nabídnout co nevhodnější termín právě pro vás a doupřesníme si odpovědi na otázky, které e-mailový kontakt neumožňuje. 

chci se objednat
Jak se k nám objednat?

Jak se k nám dostanete?

Ambulance se nachází v přízemí hlavní budovy Sanatoria SANUS v Hradci Králové.

Autem

Parkování je možné v areálu SANUSu za drobný poplatek nebo na přilehlých parkovištích po uhrazení poplatku v parkovacím automatu.

MHD

Zastávka Labská kotlina Obří akvárium (linka 1, 8, 9, 24).

navigovat

MUDr. Jiří Štěpán, MBA

primář gynekologického oddělení

Gynekologické oddělení je vybaveno kvalitní technikou. Díky novým investicím do přístrojového vybavení operačního sálu jsme schopni většinu onemocnění, která byla dříve řešena otevřenou cestou, řešit endoskopicky, tedy méně invazivně. Pro klienty tímto přinášíme méně diskomfortu a rychlejší rekonvalescenci po proběhlé operaci. Ať už u nás podstoupíte jakýkoliv ze zákroků, bude vám pomáhat zkušený tým specialistů.

celý tým
MUDr. Jiří Štěpán, MBA

Reference

V zařízení jsem byla na gynekologickém zákroku a musím říct, že kdybych někdy , nedej bože, nějaký zákrok potřebovala, určitě půjdu sem. Milý a vstřícný personál přes uklízečky, sestřičky až po lékaře. Vše pečlivě a srozumitelně vysvětlí.Domácí, příjemné prostředí, hezké pokoje.

Dobrý den, chtěla bych poděkovat sestřičkám za péči a laskavý přístup. Včera jsem u vás podstoupila mini gynekologický zákrok. Pamatuji si, že jedna sestřička se jmenovala Naďa (v mých očích,,Andělka"). Jako poděkování jsem jim nahrála píseň na saxofon (viz. příloha.)

pacientka Ivana

Dnes jsme byli s manželem na 4D ultrazvuku a jsme velice spokojení, dokonalý zážitek pro budoucí rodiče. Moc milý pan doktor, dokonce nám i potvrdil pohlaví našeho miminka. Děkujeme! :-)

Spolupracujeme s pojišťovnami

pojišťovna pojišťovna
pojišťovna pojišťovna
pojišťovna pojišťovna
pojišťovna pojišťovna
pojišťovna pojišťovna
pojišťovna pojišťovna
nahrávám...