menu
Logo Sanus kontaktujte nás
menu
Centra asistované reprodukce SANUS Hradec Králové SANUS Pardubice SANUS Jihlava
Plastická chirurgie Péče o zdraví - hradí pojišťovna Péče o krásu - hradí pacient
Gynekologie Prenatální diagnostika
Lékařská genetika Urologie Ortopedie RTG Rehabilitace
Ordinační doba Kariéra Restaurace Blog

Nevíte si rady? Kontaktujte nás
prostřednictvím našeho formuláře zde.

Poskytujeme odborné kozultace a vyšetření s následnou možností zákroku. Vykonáváme drobné ambulantní zákroky i rozsáhlé operace vyžadující hospitalizaci. Provádíme široké spektrum gynekologických operací. Většinu operací jsme schopni vykonat endoskopicky, tedy méně invazivně.

Těhotným ženám poskytujeme komplexní prenatální péči a diagnostiku vrozených vývojových vad plodu.

Jak se k nám objednat?

Preferujeme telefonické objednání, při kterém jsme vám schopni ihned nabídnout co nevhodnější termín právě pro vás a doupřesníme si odpovědi na otázky, které e-mailový kontakt neumožňuje. 

chci se objednat
Jak se k nám objednat?

Jak se k nám dostanete?

Ambulance se nachází v přízemí hlavní budovy Sanatoria SANUS v Hradci Králové.

Autem

Parkování je možné v areálu SANUSu za drobný poplatek nebo na přilehlých parkovištích po uhrazení poplatku v parkovacím automatu.

MHD

Zastávka Labská kotlina Obří akvárium (linka 1, 8, 9, 24).

navigovat

MUDr. Jiří Štěpán, MBA

primář gynekologického oddělení

Gynekologické oddělení je vybaveno kvalitní technikou. Díky novým investicím do přístrojového vybavení operačního sálu jsme schopni většinu onemocnění, která byla dříve řešena otevřenou cestou, řešit endoskopicky, tedy méně invazivně. Pro klienty tímto přinášíme méně diskomfortu a rychlejší rekonvalescenci po proběhlé operaci. Ať už u nás podstoupíte jakýkoliv ze zákroků, bude vám pomáhat zkušený tým specialistů.

celý tým
MUDr. Jiří Štěpán, MBA

Reference

Dobrý den, ráda bych poděkovala vašemu personálu za tak úžasnou péči a pozornost před, během a po mé operaci. Byla jsem přijata 12. července na gynekologii a všechny sestřičky, lékaři a další zainteresovaní odborníci byli velmi vstřícní, ohleduplní a optimističtí. Díky bohu nenastaly žádné komplikace a pan doktor Štěpán starší mě a mého manžela informoval o úspěšných výsledcích. Nikde jinde jsem nemohla dostat lepší léčbu. Když jsem byla přeložena na pokoj, cítila jsem se jako v hotelu se skvělými službami. Vše bylo udržováno v čistotě a pořádku a všechny předměty pro péči o pacienta byly poskytnuty velkoryse.

Zvláštním způsobem bych chtěla poděkovat Alence, pomocnici v kuchyni, která nosí jídlo na pokoje. Byla velmi milá, pozorná a nápomocná a ráda bych jí napsala konkrétně tuto malou poznámku:

"Alenko, děkuji za vaši práci a péči o nemocné. Máte důležitou roli při uzdravování pacientů a jsem si jistá, že za svou práci dostanete víc než jen plat. Přeji hodně úspěchů a pokračujte v dobré práci! Děkuji."

Z kliniky jsem byla propuštěna 17. července a až dosud probíhá uzdravování dobře, chvála Bohu!

Prosím, odpusťte mi, pokud jsou v mé zprávě gramatické chyby. Neumím moc dobře česky, takže používám Google překladač¨.

S pozdravem,

Jill

Dobrý den, ráda bych poděkovala za profesionální péči i přístup všem zúčastněným lékařům i sestrám. Dne 11.4.2023 jsem absolvovala gynekologický zákrok v Sanusu HK. Operoval mě můj gynekolog pan MUDr. Dejmek Miloš, který hlídá mé zdraví víc než 25 let... dál se o mě staral anesteziolog MUDr. Feix Radko, anest. sestra Miezgová Liběna a Dusová Lucie. Na pooperačním pokoji se o mě starala sestřička Karolína Doubková, která byla velmi příjemná, milá a profesionální. Mockrát Vám děkuji za Vaši profesionalitu a péči. Velmi obdivuji Vaši práci, protože si uvědomuji, že toho v dnešní době máte velmi mnoho.... a práce s lidmi není vůbec jednoduchá...

SV

 

Vážená kliniko Sanus, ráda bych jménem své maminky poděkovala za skvělou péči během jejího gynekologického zákroku v minulém týdnu v Hradci Králové. Přestože má za sebou již mnoho návštěv zdravotnických zařízení, péče u Vás zcela vynikala mezi ostatními. Chválila si především nesmírně příjemný a profesionální personál nemocnice, od lékařů, přes sestry až k pomocnému personálu, také vybavení, umístění kliniky a v neposlední řadě celkový přístup k pacientovi. Přála bych si, aby toto bylo standardem v celém zdravotnictví napříč Českou republikou.

Ještě jednou Vám tedy jménem svým i jménem maminky děkuji za práci, kterou děláte a především zato, jak jí děláte.

Spolupracujeme s pojišťovnami

pojišťovna pojišťovna
pojišťovna pojišťovna
pojišťovna pojišťovna
pojišťovna pojišťovna
pojišťovna pojišťovna
pojišťovna pojišťovna
nahrávám...