menu
Logo Sanus kontaktujte nás
menu
Centra asistované reprodukce SANUS Hradec Králové SANUS Pardubice SANUS Jihlava
Plastická chirurgie Péče o zdraví - hradí pojišťovna Péče o krásu - hradí pacient
Gynekologie Prenatální diagnostika
Lékařská genetika Urologie RTG Ortopedie Rehabilitace
Ordinační doba Kariéra Restaurace Blog

Nevíte si rady? Kontaktujte nás
prostřednictvím našeho formuláře zde.

Zabýváme se diagnostikou a léčbou celého spektra onemocnění močového ústrojí a mužských pohlavních orgánů. V operační léčbě preferujeme miniinvazivní metody, ale jsme schopni operovat i klasickým způsobem.

Jak se k nám objednat?

Preferujeme telefonické objednání, při kterém jsme vám schopni ihned nabídnout co nevhodnější termín právě pro vás a doupřesníme si odpovědi na některé otázky, které e-mailový kontakt neumožňuje.

chci se objednat
Jak se k nám objednat?

Jak se k nám dostanete?

Ambulance se nachází v přízemí hlavní budovy Sanatoria SANUS v Hradci Králové.

Autem

Parkování je možné v areálu SANUSu za drobný poplatek nebo na přilehlých parkovištích po uhrazení poplatku v parkovacím automatu.

MHD

Zastávka Labská kotlina Obří akvárium (linka 1, 8, 9, 24).

navigovat

MUDr. Khaled Baker

primář urologického oddělení

Ať už u nás podstoupíte jakýkoliv ze zákroků, můžete si být jistí, že vám bude pomáhat zkušený tým specialistů. Disponujeme  vysokou erudicí zdravotnického personálu, špičkovým vybavením moderních operačních sálů, zázemí dospávací jednotky a lůžkového oddělení.

celý tým
MUDr. Khaled Baker

Reference

Dobrý den, v minulém týdnu jsem u vás byla na urologickém vyšetření. Chtěla bych pochválit sálovou sestřičku Renatu Jakl, která mi byla velkou oporou svým lidským přístupem. Její rady během výkonu, úsměv i nabídka držení za ruku (což jsem vděčné přijala a využila) byly v tu chvíli něčím nečekaně milým a zklidňujícím. Poděkovala jsem jí přímo, ale ráda bych, aby to vědělo i vedení Sanusu. 

S pozdravem

Věra H.

Dobrý den. Moc bych chtěla poděkovat za přístup a péči všem na urologii. Po dobu mé hospitalizace byli všichni skvělí, milí, profesionální. Takové péče a takových lidí si ze srdce vážím a DĚKUJI.

Dobrý den, dne 22.6.2022 jsem byl u Vás na obřízce. Operatér byl pan doktor Břetislav Krátký, chci dodatečně poděkovat jemu a celému týmu za perfektní provedení operace a i sestrám za perfektní pooperační péči. Byl jsem moc a moc spokojený. Sanus byla perfektní volba!!

Spolupracujeme s pojišťovnami

pojišťovna pojišťovna
pojišťovna pojišťovna
pojišťovna pojišťovna
pojišťovna pojišťovna
pojišťovna pojišťovna
pojišťovna pojišťovna
nahrávám...