menu
Logo Sanus kontaktujte nás
menu
Centra asistované reprodukce SANUS Hradec Králové SANUS Pardubice SANUS Jihlava
Plastická chirurgie Péče o zdraví - hradí pojišťovna Péče o krásu - hradí pacient
Gynekologie Prenatální diagnostika
Lékařská genetika Urologie Ortopedie RTG Rehabilitace
Ordinační doba Kariéra Restaurace Blog

Nevíte si rady? Kontaktujte nás
prostřednictvím našeho formuláře zde.

Zabýváme se diagnostikou a léčbou celého spektra onemocnění močového ústrojí a mužských pohlavních orgánů. V operační léčbě preferujeme miniinvazivní metody, ale jsme schopni operovat i klasickým způsobem.

Jak se k nám objednat?

Preferujeme telefonické objednání. Příjem nových pacientů závisí na naplnění kapacity ambulance. Primárně je příjem možný pro pacienty na indikaci k operačnímu výkonu. 

chci se objednat
Jak se k nám objednat?

Jak se k nám dostanete?

Ambulance se nachází v přízemí hlavní budovy Sanatoria SANUS v Hradci Králové.

Autem

Parkování je možné v areálu SANUSu za drobný poplatek nebo na přilehlých parkovištích po uhrazení poplatku v parkovacím automatu.

MHD

Zastávka Labská kotlina Obří akvárium (linka 1, 8, 9, 24).

navigovat

MUDr. Khaled Baker

primář urologického oddělení

Ať už u nás podstoupíte jakýkoliv ze zákroků, můžete si být jistí, že vám bude pomáhat zkušený tým specialistů. Disponujeme  vysokou erudicí zdravotnického personálu, špičkovým vybavením moderních operačních sálů, zázemí dospávací jednotky a lůžkového oddělení.

celý tým
MUDr. Khaled Baker

Reference

Poděkování a hodnocení

Dobrý den vám všem v SANUSu, tímto mailem chci vyjádřit poděkování a uznání celému kolektivu Sanusu, ale i systému funkčnosti.

Byl jsem u vás dva dny hospitalizován a díky tomu, že jsem člověk, který se celoživotně pohybuje v oblasti služeb (lázeňství, hotelnictví, gastronomie), tak dokáži z mnoha úhlů pohledu vyhodnotit funkčnost či nefunkčnost celého systému.

Nemohu a ani nechci hodnotit odbornost – té musím a chci věřit, ale to, co dělá služby službami – to znamená jednotliví zaměstnanci – ti jsou opravdu skvělí. Ochotní, slušní, vstřícní. Mohl bych zmínit mnoho drobností, které již tak stresující nemocniční prostředí dělají mnohem přívětivějším. Na závěr napíši pouze to, že jsem se u vás cítil příjemně a to si myslím, že hovoří za vše!!!

DĚKUJI!!!

S pozdravem

P.Č.  

Poděkování

Byl jsem hospitalizován na urologickém oddělení od 16.7.2023 do 21.7.2023. Operace mi velmi pomohla. Chci poděkovat za vstřícnost, ochotu, kvalitní péči. Děkuji všem lékařům a sestřičkám, především Evě a Ladě. 

J.B.

Hodnocení zdravotní péče

Dobrý den, počátkem března jsem byl hospitalizován na urologickém oddělení vašeho zařízení. Chirurgický zákrok byl proveden v úplné anestezii a dopadl bez komplikací. Rád bych vám vyjádřil poděkování a maximální spokojenost s činností personálu celého sanatoria, které začíná 100% výkonem a podle mě i vysokou odbornou úrovní lékařů, se kterými jsem měl možnost se setkat. V návaznosti na to i vzornou péčí a laskavým přístupem sestřiček z oddělení JIP a následně pak i sestřiček, zpříjemňujících můj další pobyt na pokoji. To vše spolu s vybavením a velice vkusným uspořádáním pokojů tvoří dokonalý celek, který na mne silně zapůsobil a bubu ho mít navždy spojen s vašim sanatoriem. Přeji mnoho úspěchů ve vaší další činnosti a s tím související spokojenost budoucích klientů, kteří se rozhodnou pro zdravotnickou péči a pobyt v zařízení SANUS.

S úctou

J.V.
 

Spolupracujeme s pojišťovnami

pojišťovna pojišťovna
pojišťovna pojišťovna
pojišťovna pojišťovna
pojišťovna pojišťovna
pojišťovna pojišťovna
pojišťovna pojišťovna
nahrávám...