menu
menu
Centra asistované reprodukce SANUS Hradec Králové SANUS Pardubice SANUS Jihlava
Plastická chirurgie Péče o zdraví - hradí pojišťovna Péče o krásu - hradí pacient
Gynekologie Prenatální diagnostika
Lékařská genetika Urologie Ortopedie RTG Rehabilitace
Ordinační doba Kariéra Restaurace Blog

Nevíte si rady? Kontaktujte nás
prostřednictvím našeho formuláře zde.

Pozadi

Příběhy pacientů

Verunka

Dobrý den, chtěli bychom touto cestou z celého srdce poděkovat za skvělou péči celému týmu Sanus Jihlava, především panu doktorovi Kučerovi za jeho profesionální a také lidský přístup, díky kterému se nám splnil náš veliký sen a po dlouhých osmi letech jsme se stali rodiči našeho nejcennějšího pokladu, Verunky, která se narodila 5.5.2023 (36+5tt), vážila 2504 g a měřila 48 cm. 

Jsme Vám velice vděční!

S přáním hezkého letního dne, P.

Sofinka

Dobrý den, tímto bychom chtěli poděkovat MUDr Kučerovi, embryoložce  a všem sestřičkám ze Sanus Jihlava. Díky vaší skvělé péči, se nám splnil největší sen a stali jsme se rodiči dcery Sofie. Sofinka se narodila 19.11.2022,  vážila 2940g a měřila 46cm.
Z celého srdce vám děkujeme ❤️

Poděkování

Dobrý den, ráda bych i touto cestou poděkovala MUDr. Kučerovi a všem sestřičkám a embryoložce z kliniky v Jihlavě. Díky nim zažíváme s manželem ty nejkrásnější chvíle, protože jsme se stali rodiči 2 krásných a zdravých holčiček. Nyní ve věku 4,5 let a 3 měsíce. Cesta k nim byla hodně složitá a psychicky náročná. A i když jsme se potýkali s hodně nepříjemnostmi, tak vždy dělali vše pro to, aby vše dobře dopadlo. Moc jim děkujeme za milý, velmi lidský a opravdu individuální přístup a za velkou podporu v těžkých chvílích. Vnímám, že celou tu složitou cestu s námi prožívali a jistě mají teď radost, že vše dobře dopadlo...

E.

Dominik

Dobrý den,chtěla bych tomuto cestou poděkovat celému týmu Sanus Jihlava, kde jsme podstoupili IVF a narodil se nám 30.12.2022, s váhou 3740 g a délkou 49 cm náš syn Dominik.
Děkujeme!

Stellinka

Dobrý den, zasílám fotku Stellinky, která se narodila 7.12.2022. Tímto moc děkuji celému kolektivu Sanus Jihlava, který nám pomohl k našemu štěstí.

Karel

Dobrý den, chtěli bychom poděkovat celému kolektivu Sanus Jihlava, že díky nim máme už naše druhé štěstí...
Karel 26.10. 3310g 50cm

Napište nám svůj příběh

Podělte se s námi o svoji cestu k miminku. 

Příspěvky zasílejte na e-mail: reference@sanus.cz

Můžete přiložit i fotografii.

Děkujeme a těšíme se na vaše příběhy.

Objednat se
poštovní schránka
nahrávám...