menu
menu
Centra asistované reprodukce SANUS Hradec Králové SANUS Pardubice SANUS Jihlava
Plastická chirurgie Péče o zdraví - hradí pojišťovna Péče o krásu - hradí pacient
Gynekologie Prenatální diagnostika
Lékařská genetika Urologie Ortopedie RTG Rehabilitace
Ordinační doba Kariéra Restaurace Blog

Nevíte si rady? Kontaktujte nás
prostřednictvím našeho formuláře zde.

Centrum asistované reprodukce SANUS Jihlava je specializované pracoviště pro léčbu neplodnosti. Založeno bylo v roce 2005 jako první a do současnosti i jediné pracoviště reprodukční medicíny na Vysočině.

více o nás
Proč SANUS?

Proč SANUS?

 • Špičkové pracoviště se zkušenostmi od roku 2005
 • Klient získá „svého“  ošetřujícího lékaře, který se mu věnuje po celou dobu léčby
 • Důraz na lidský přístup a spokojenost klienta
 • Moderní vybavení a metody léčby
 • Minimální objednací lhůty
 • Příjemné rodinné prostředí kliniky
 • Stabilní a zkušený personál
 • Žádanka od obvodního gynekologa není nutná
 • Úvodní konzultace s lékařem je zdarma
 • Léčba je hrazena ze zdravotního pojištění dle platné legislativy ČR
 • Komplexnost péče - návaznost na další obory, např. lékařská genetika, operační gynekologie ve spolupráci s Nemocnicí Jihlava

Jak se k nám objednat?

Preferujeme telefonické objednání, při kterém jsme vám schopni ihned nabídnout co nevhodnější termín právě pro vás a doupřesníme si odpovědi na některé otázky. Pokud váš pokus nebyl úspěšný, prosíme o trpělivost, je možné, že se zrovna věnujeme jinému pacientovi. Zkoušejte volat opakovaně. Pro další komunikaci je možné využít e-mail nebo webový formulář.

chci se objednat
Jak se k nám objednat?

Jak se k nám dostanete?

Centrum asistované reprodukce sídlí v Nemocnici Jihlava, v pavilonu G, ve 4. poschodí.

Autem

Parkovat je možné v areálu nemocnice ve třech lokalitách za poplatek.

MHD

Zastávka Poliklinika (linka B, BI).

navigovat

MUDr. Martin Kučera, Ph.D.

vedoucí lékař

Víme, že se nám pacienti svěřují s velmi intimní starostí, proto vždy respektujeme nejen soukromí, ale i individualitu páru. Zakládáme si na profesionálním a zároveň lidském přístupu všech našich lékařů, sester a embryologů, kteří o naše pacienty pečují.

celý tým
MUDr. Martin Kučera, Ph.D.

Příběhy pacientů

Verunka

Dobrý den, chtěli bychom touto cestou z celého srdce poděkovat za skvělou péči celému týmu Sanus Jihlava, především panu doktorovi Kučerovi za jeho profesionální a také lidský přístup, díky kterému se nám splnil náš veliký sen a po dlouhých osmi letech jsme se stali rodiči našeho nejcennějšího pokladu, Verunky, která se narodila 5.5.2023 (36+5tt), vážila 2504 g a měřila 48 cm. 

Jsme Vám velice vděční!

S přáním hezkého letního dne, P.

Sofinka

Dobrý den, tímto bychom chtěli poděkovat MUDr Kučerovi, embryoložce  a všem sestřičkám ze Sanus Jihlava. Díky vaší skvělé péči, se nám splnil největší sen a stali jsme se rodiči dcery Sofie. Sofinka se narodila 19.11.2022,  vážila 2940g a měřila 46cm.
Z celého srdce vám děkujeme ❤️

Poděkování

Dobrý den, ráda bych i touto cestou poděkovala MUDr. Kučerovi a všem sestřičkám a embryoložce z kliniky v Jihlavě. Díky nim zažíváme s manželem ty nejkrásnější chvíle, protože jsme se stali rodiči 2 krásných a zdravých holčiček. Nyní ve věku 4,5 let a 3 měsíce. Cesta k nim byla hodně složitá a psychicky náročná. A i když jsme se potýkali s hodně nepříjemnostmi, tak vždy dělali vše pro to, aby vše dobře dopadlo. Moc jim děkujeme za milý, velmi lidský a opravdu individuální přístup a za velkou podporu v těžkých chvílích. Vnímám, že celou tu složitou cestu s námi prožívali a jistě mají teď radost, že vše dobře dopadlo...

E.

Dominik

Dobrý den,chtěla bych tomuto cestou poděkovat celému týmu Sanus Jihlava, kde jsme podstoupili IVF a narodil se nám 30.12.2022, s váhou 3740 g a délkou 49 cm náš syn Dominik.
Děkujeme!

Stellinka

Dobrý den, zasílám fotku Stellinky, která se narodila 7.12.2022. Tímto moc děkuji celému kolektivu Sanus Jihlava, který nám pomohl k našemu štěstí.

Karel

Dobrý den, chtěli bychom poděkovat celému kolektivu Sanus Jihlava, že díky nim máme už naše druhé štěstí...
Karel 26.10. 3310g 50cm

Eliška M.

Dobrý den, posíláme vám fotky naší Elišky, kterou máme jen díky vám narodila se 19.10.2022 a jsme za ní moc vděčni. 

Ještě jednou vám všem mockrát děkujeme, díky vám se splnil náš největší sen! 

Všichni jste skvělí a jste lidé na tom správném místě! 

Mockrát Vám děkujeme a přejeme Vám všem hodně štěstí a hodně dalších spokojených párů, kterým pomáháte k jejich štěstí!

M.

Kateřinka

Dobrý den, posíláme Vám fotečku naší skoro 3leté Kateřinky (15.10.2019). Je to moc moc hodná holčička. :-) Moc děkujeme za Vaši péči, co jste nám věnovali a dělali pro nás první poslední, abychom se dočkali vytoužené dcerušky. Prošli jsme u Vás 3 IVF  2016, 2017, 2018. A v tomto roce jsme zkusili 4. IVF minimální stimulací, ale bez úspěchu... ale nevadí. My se smířili s tím, že máme Kateřinku a moc děkujeme. Z 1. IVF 1et, kdy vklad byl sice úspěšný, já otěhotněla ...ale v 16tt mi lékař zjistil, že odchází plodová voda... a bohužel o miminko - chlapečka jsme ve 22tt přišli. Byla to rána, ale my to nevzdali a bojovali dál. A vyplatilo se. 

 Všechny pokusy a vložení byla plná očekávání, nadějí.

 Je to poklad a moc si jí užíváme a jsme šťastní rodiče.

 Velké poděkování patří našemu panu doktorovi MUDr. Kučerovi, který nás měl v péči po celou dobu léčby. 

Děkujeme zárověň celému týmu v CAR Jihlava.

Přejeme Vám mnoho úspěchů i nadále, jsme Vám velice vděční.

S pozdravem 

Ivana, Miroslav a Kateřinka

Eliška

V roce 2021 v srpnu jsme podstoupili IVF a letos 2. května 2022 jsme se stali šťastnými rodiči malé Elišky, tímto moc děkujeme panu doktorovi Kučerovi a celému týmu za úžasný přístup, vlídná slova a podporu. Přejeme Vám mnoho úspěchů. 

Rodiče Elišky

Eliška při narození vážila 3420 gramů a měřila 48 cm.

Vašík

Tímto moc děkujeme za pomoc. :) 24.6.2022 v 9:43 v Havlíčkově Brodě se nám narodil Vašík, o váze 3,72 kg a délce 51 cm.

Honzík

Vloni v červnu jsme v Sanus Jihlava podstoupili IVF a chtěli bychom tímto poděkovat celému kolektivu, že nám pomohli k našemu velkému štěstí jménem HONZÍK.
27.2.2021, 3790g, 50cm

Agátka

Chtěli bychom touto cestou poděkovat panu doktorovi Škurlovi a celému jihlavskému týmu za splnění našeho snu stát se rodiči.
Agátka s váhou 3750g a 51cm.
Ještě jednou moc děkujeme.

Sebastian

Chtěla bych s přítelem touto cestou poděkovat p.MUDr. Kučerovi z Jihlavske nemocnice,protoze díky vám, vašemu přístupu a skvělému personálu jsme se dočkali našeho vysněného miminka. Narodil se nám syn Sebastian 13.3.2020
Moc děkujeme. Jste lékař na správném místě.

Anna

Chtěla bych moc poděkovat panu doktorovi Kučerovi ze Sanusu v Jihlavě,díky němu se nám 15.10. narodila dcera Anna. Děkuji i celému personálu za skvělý, milý a pozitivní přístup.

Magdalénka

S vaší pomocí a péčí v Jihlavě se nám 11. dubna narodila zdravá Magdalénka (3.700 g a 51 cm). Děkujeme p. doktorovi Kučerovi a celému týmu. B

Amálka

Chtěla bych z celého srdce s manželem poděkovat panu doktorovi Kučerovi za skvělý přístup, rady, pomoc! Bez něj bychom se nedočkali naší vysněné dcery. Takže ještě jednou moc děkujeme a představujeme vám naši dceru Amálku narozenou 15.7.2020 s váhou 2970g a 47cm.

Spolupracujeme s pojišťovnami

pojišťovna pojišťovna
pojišťovna pojišťovna
pojišťovna pojišťovna
pojišťovna pojišťovna
pojišťovna pojišťovna
pojišťovna pojišťovna
nahrávám...