menu
Logo Sanus naše obory
menu
Centrum asistované reprodukce Sanus Hradec Králové Sanus Pardubice Sanus Jihlava
Plastická chirurgie Péče o zdraví - hradí pojišťovna Péče o krásu - hradí pacient
Gynekologie Prenatální diagnostika
Lékařská genetika Urologie Ortopedie
Ordinační doba Kariéra Restaurace Blog

Nevíte si rady? Kontaktujte nás
prostřednictvím našeho formuláře zde.

Sanus Hradec Králové

Centrum asistované reprodukce (CAR) Sanus Hradec Králové poskytuje péči neplodným párům již od roku 1995. Založeno bylo jako jedno z prvních soukromých pracovišť pro léčbu neplodnosti v ČR. Zařízení je akreditováno dle normy ISO 9001 a má povolení k činnosti tkáňového zařízení od Státního ústavu pro kontrolu léčiv v ČR.

Spolupracujeme se zdravotními pojišťovnami. V oblasti doplatků se snažíme o co nejnižší zátěž. Objednací lhůty jsou minimální, konzultaci je běžně možné absolvovat do 14 dní od objednání.  Úvodní konzultace s lékařem je bezplatná, trvá přibližně 30 minut a není nutné k ní mít žádanku od registrujícího gynekologa. 

Víme, že se nám naši klienti svěřují s velmi intimní starostí, proto vždy respektujeme nejen soukromí, ale i individualitu páru. Poskytujeme komplexní pomoc při početí dítěte, diagnostikujeme příčiny neplodnosti páru, provádíme genetické a andrologické vyšetření páru, těhotným ženám dále nabízíme prenatální screening a 3D/4D ultrazvuk. V léčbě neplodnosti používáme nejmodernější metody a technologie umělého oplodnění. Naši specialisté aktivně sledují dění v oblasti moderních trendů asistované reprodukce.

Sanus Hradec Králové

nahrávám...