menu
menu
Centra asistované reprodukce SANUS Hradec Králové SANUS Pardubice SANUS Jihlava
Plastická chirurgie Péče o zdraví - hradí pojišťovna Péče o krásu - hradí pacient
Gynekologie Prenatální diagnostika
Lékařská genetika Urologie Ortopedie RTG Rehabilitace
Ordinační doba Kariéra Restaurace Blog

Nevíte si rady? Kontaktujte nás
prostřednictvím našeho formuláře zde.

Pozadi

Příběhy pacientů

Gábinka

Chceme poděkovat všem sestrám a paní doktorce Remešové za naší dceru narodila se 6.11. 2023 . Porod vyvolán kvůli vysokému tlaku Gabinka přišla na svět 6.11.2023 v 15:28 vážila 3680g a měřila 51cm.

Děkujeme S & M

Emily

Dobrý den paní doktorko Dvořáková. Chtěli jsme Vám poděkovat za splněný sen a díky vaší pomoci jsme se stali ti nejpyšnější rodiče. Jsme neskutečně vděční a šťastní. Narodila se nám 17.10. dcera Emily. Posílám pár fotek a někdy se za vámi všemi přijedeme podívat. Děkujeme všem a posíláme pozdrav z Trutnova.

K. P.

 

Eliška

Dobrý den, ráda bych poslala poděkování paní doktorce Remešové z Pardubic. Nedávno se nám narodila naše druhá dcera a paní doktorka nám hodně pomohla. Na poslední kontrole, kdy jsme se viděly, tak byla paní doktorka možná mírně skeptická. V 6+0tt byl pouze vidět zdánlivě prázdný gestační váček. Z tohoto malého zázraku však máme nyní 2 a půl měsíce starou a zdravou holčičku Elišku 2250g a 47cm. Narozená vyvolávaně v 37+5tt (kvůli nízkému percentilu). Dcera vše krásně dohnala. Moc děkujeme především paní doktorce a celému vašemu týmu za to, co děláte.

Paní Iveta

 

Chloe Stella

NEMÁME SLOV! Moc se Vám povedla! Je nádherná a dokonalá! Jsme Vám a Vašemu týmu do smrti vděční! 

DĚKUJEME!!!!!!!!!

Chloe Stella Paul narozena ve šťastné datum 7. 7. 2023 (40+6tt), 4.2 kg, akutní císař.

Tenhle zázrak se povedl čápovi donést až do Anglie, a že nám za to stála každá letenka sem a tam. Rozhodně jste byli správná volba!!!!

Na odsátí jsem byla 8. 10. 22 a malá se povedla hned z ET a já pak docházela k paní doktorce Remešové na pravidelné kontroly až do konce února, kdy jsme v Sanusu oznamovali, že to bude holčička. 

Děkujeme celému týmu, všichni byli moc moc hodní a přitom profesionální. Sestřičky jsou všechny super úžasné a lidské, což je v tomto oboru rozhodně potřeba. 

Ještě jednou Vám děkujeme a jsme Vám do smrti vděční a hned jak budeme v ČR, stoprocentně se přijdeme pochlubit.

A & D & Ch

Honzík

Dobrý den, dne 5.5.2023 se nám i s Vaší velkou pomocí narodil chlapeček. Honzík se narodil v 38 + 4 týdnu těhotenství. Porod byl dva dny vyvoláván kvůli mému vysokému krevnímu tlaku a nakonec přišel Honzík na svět císařským řezem. Jeho porodní váha byla 4295 g. Všechna zdravotní vyšetření, která dosud absolvoval, vyšla v pořádku. Je to naše zlatíčko. Moc Vám děkujeme za Vaši péči, za Honzíka.

Eliška

Dobrý den, touto cestou bychom chtěli poděkovat Vašemu centru SANUS v Pardubicích a speciálně paní doktorce Šárce Novotné za veškerou péči, díky níž se nám dne 15. června 2023 narodila krásná holčička Eliška (váha 3 730 g, délka 49 cm).  

S pozdravem

spokojení rodiče z Chrudimi

Napište nám svůj příběh

Podělte se s námi o svoji cestu k miminku. 

Příspěvky zasílejte na e-mail: reference@sanus.cz

Můžete přiložit i fotografii.

Děkujeme a těšíme se na vaše příběhy.

Objednat se
poštovní schránka
nahrávám...