menu
menu
Centra asistované reprodukce SANUS Hradec Králové SANUS Pardubice SANUS Jihlava
Plastická chirurgie Péče o zdraví - hradí pojišťovna Péče o krásu - hradí pacient
Gynekologie Prenatální diagnostika
Lékařská genetika Urologie Ortopedie RTG Rehabilitace
Ordinační doba Kariéra Restaurace Blog

Nevíte si rady? Kontaktujte nás
prostřednictvím našeho formuláře zde.

Pozadi

Příběhy pacientů

Chloe Stella

NEMÁME SLOV! Moc se Vám povedla! Je nádherná a dokonalá! Jsme Vám a Vašemu týmu do smrti vděční! 

DĚKUJEME!!!!!!!!!

Chloe Stella Paul narozena ve šťastné datum 7. 7. 2023 (40+6tt), 4.2 kg, akutní císař.

Tenhle zázrak se povedl čápovi donést až do Anglie, a že nám za to stála každá letenka sem a tam. Rozhodně jste byli správná volba!!!!

Na odsátí jsem byla 8. 10. 22 a malá se povedla hned z ET a já pak docházela k paní doktorce Remešové na pravidelné kontroly až do konce února, kdy jsme v Sanusu oznamovali, že to bude holčička. 

Děkujeme celému týmu, všichni byli moc moc hodní a přitom profesionální. Sestřičky jsou všechny super úžasné a lidské, což je v tomto oboru rozhodně potřeba. 

Ještě jednou Vám děkujeme a jsme Vám do smrti vděční a hned jak budeme v ČR, stoprocentně se přijdeme pochlubit.

A & D & Ch

Honzík

Dobrý den, dne 5.5.2023 se nám i s Vaší velkou pomocí narodil chlapeček. Honzík se narodil v 38 + 4 týdnu těhotenství. Porod byl dva dny vyvoláván kvůli mému vysokému krevnímu tlaku a nakonec přišel Honzík na svět císařským řezem. Jeho porodní váha byla 4295 g. Všechna zdravotní vyšetření, která dosud absolvoval, vyšla v pořádku. Je to naše zlatíčko. Moc Vám děkujeme za Vaši péči, za Honzíka.

Eliška

Dobrý den, touto cestou bychom chtěli poděkovat Vašemu centru SANUS v Pardubicích a speciálně paní doktorce Šárce Novotné za veškerou péči, díky níž se nám dne 15. června 2023 narodila krásná holčička Eliška (váha 3 730 g, délka 49 cm).  

S pozdravem

spokojení rodiče z Chrudimi

Vojtíšek

Dobrý den, tímto bychom chtěli poděkovat celému kolektivu v Sanusu a hlavně paní doktorce Remešové, ke které jsme chodili, za splnění našeho velkého snu. Dne 7.2.2023 v 38+2 tt, (císařem) v 10:41 se nám narodil náš syn Vojtíšek. Vážil 3630 g a měřil 49 cm. 

Dobrý den, touto cestou bychom chtěli poděkovat celému kolektivu v Pardubicích, hlavně paní doktorce Dvořákové, která se o nás starala. Díky vaší skvělé péči, se nám splnil největší sen a stali jsme se rodiči. Dne 1.2.2021 se nám narodil syn Daniel - 3640g a 49cm (39+2tt) a 4.5.2023 se nám narodila dcera Sára - 3270g a 50cm (39tt). Ještě jednou všem děkujeme za milý, velmi lidský a opravdu individuální přístup - šťastní rodiče. A+L+D+S

Anetka

Dobrý den do Sanusu, tímto bychom chtěli celému kolektivu v Sanusu a hlavně paní doktorce Dvořákové, která s námi neztrácela naději, poděkovat za splnění našeho největšího snu. Dne 24.2.2023, přesně na termín, se nám narodila krásná dcera Anetka s mírami 3,33kg a 50cm.

Napište nám svůj příběh

Podělte se s námi o svoji cestu k miminku. 

Příspěvky zasílejte na e-mail: reference@sanus.cz

Můžete přiložit i fotografii.

Děkujeme a těšíme se na vaše příběhy.

Objednat se
poštovní schránka
nahrávám...