menu
menu
Centra asistované reprodukce SANUS Hradec Králové SANUS Pardubice SANUS Jihlava
Plastická chirurgie Péče o zdraví - hradí pojišťovna Péče o krásu - hradí pacient
Gynekologie Prenatální diagnostika
Lékařská genetika Urologie Ortopedie RTG Rehabilitace
Ordinační doba Kariéra Restaurace Blog

Nevíte si rady? Kontaktujte nás
prostřednictvím našeho formuláře zde.

Pozadi

O nás

Centrum asistované reprodukce SANUS Pardubice je specializované pracoviště pro léčbu neplodnosti. Založeno bylo v roce 2001 a plynule navázalo na zkušenosti hradeckého centra.

Centrum dlouhodobě dosahuje velmi dobrých výsledků v úspěšnosti léčby neplodnosti.  Důraz je kladen na lidský přístup v příjemném komornějším prostředí pardubické kliniky umístěné v budově polikliniky VEKTOR.

V případě potřeby operačního zákroku či náročnějšího diagnostického vyšetření je možná přímá návaznost na chirurgické obory královéhradeckého SANUSu, a to v dojezdové vzdálenosti do 25 km.

Kromě péče v oblasti asistované reprodukce nabízí SANUS Pardubice také možnost využít péče v oblasti prenatální diagnostiky a též i kompletní péče v oboru lékařská genetika.

Až na jednu výjimku spolupracujeme se všemi zdravotními pojišťovnami. V oblasti doplatků se snažíme o co nejnižší zátěž. Objednací lhůty jsou minimální, konzultaci je běžně možné absolvovat do 14 dní od objednání. Úvodní konzultace s lékařem je bezplatná a není nutné k ní mít žádanku od registrujícího gynekologa.

Virtuální prohlídka

Prohlédněte si z pohodlí domova pomocí virtuální prohlídky, jak to u nás vypadá. Prostory pravidelně modernizujeme a snažíme se, aby se u nás pacienti cítili co nejlépe.

chci nezávaznou konzultaci

Spolupracujeme s pojišťovnami

pojišťovna pojišťovna
pojišťovna pojišťovna
pojišťovna pojišťovna
pojišťovna pojišťovna
pojišťovna pojišťovna
pojišťovna pojišťovna
nahrávám...