menu
naše obory
menu
Centrum asistované reprodukce CAR Hradec Králové CAR Pardubice CAR Jihlava
Plastická chirurgie Péče o zdraví - hradí pojišťovna Péče o krásu - hradí pacient
Gynekologie Centrum prenatální diagnostiky Ultrazvukové vyšetření
Genetika Urologie Ortopedie Anesteziologie
Ordinační doba

Nevíte si rady? Kontaktujte nás
prostřednictvím našeho formuláře zde.

Centrum asistované
reprodukce
Hlavní informace

CAR Hradec Králové

 

Centrum asistované reprodukce (CAR) Sanus Hradec Králové poskytuje péči neplodným párům již od roku 1995. Založeno bylo jako jedno z prvních pracovišť pro léčbu neplodnosti v rámci celé ČR.

Víme, že se nám naši klienti svěřují s velmi intimní starostí, proto vždy respektujeme nejen soukromí, ale i individualitu páru. Poskytujeme komplexní pomoc při početí dítěte, diagnostikujeme příčiny neplodnosti páru, provádíme genetické a andrologické vyšetření páru. V léčbě neplodnosti používáme nejmodernější metody a technologie umělého oplodnění. Naši specialisté aktivně sledují dění v oblasti moderních trendů asistované reprodukce.

Spolupracujeme se zdravotními pojišťovnami. Pravidla pro úhradu léčby pojišťovnou jsou stejná jako v jiných centrech asistované reprodukce, nicméně v oblasti doplatků se snažíme o co nejnižší zátěž.  Termín úvodní konzultace s lékařem je běžně možné získat do 14 dní od objednání.  Konzultace je bezplatná, trvá přibližně 30 minut a není nutné k ní mít doporučení od obvodního gynekologa. Jejím výsledkem je individuální přístup k problému, protože spokojenost klientů a úspěšnost léčby je u nás na prvním místě.

 

nahrávám...