menu
Logo Sanus naše obory
menu
Centrum asistované reprodukce Sanus Hradec Králové Sanus Pardubice Sanus Jihlava
Plastická chirurgie Péče o zdraví - hradí pojišťovna Péče o krásu - hradí pacient
Gynekologie Prenatální diagnostika
Lékařská genetika Urologie Ortopedie
Ordinační doba Kariéra Restaurace Blog

Nevíte si rady? Kontaktujte nás
prostřednictvím našeho formuláře zde.

Sanus Pardubice

Centrum asistované reprodukce (CAR) Sanus Pardubice zahájilo svoji činnost v květnu 2001. Historicky navazuje na provoz a zkušenosti hradeckého centra, které poskytuje péči neplodným párům již od r. 1995. Pracoviště je akreditováno od r. 2005 dle normy ISO 9001 a má povolení k činnosti tkáňového zařízení od Státního ústavu pro kontrolu léčiv ČR.

Sanus Pardubice poskytuje nejen komplexní diagnostiku příčin neplodnosti, léčbu neplodnosti, genetické a andrologické vyšetření, těhotným ženám dále nabízíme prenatální screening nejčastějších vrozených vývojových vad, včetně 3D/4D zobrazení plodu

Spolupracujeme se zdravotními pojišťovnami ČR, v oblasti doplatků se snažíme o co nejnižší zátěž. Telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím webového formuláře je možné se objednat na úvodní konzultaci s lékařem. Konzultace je bezplatná, trvá přibližně 30 minut a není nutné k ní mít žádanku od registrujícího gynekologa. Jejím výsledkem je individuální přístup k problému, protože spokojenost klientů a úspěšnost léčby je u nás na prvním místě.

Každá pacientka má v centru „svého“ ošetřujícího lékaře, který se pacientce věnuje po celou dobu léčby. Naši pracovníci jsou nositeli nejvyšších stupňů vzdělání v oboru a svojí přednáškovou a publikační činností ovlivňují rozvoj oboru reprodukční medicíny v České republice. 

Sanus Pardubice

nahrávám...