menu
naše obory
menu
Centrum asistované reprodukce Sanus Hradec Králové Sanus Pardubice Sanus Jihlava
Plastická chirurgie Péče o zdraví - hradí pojišťovna Péče o krásu - hradí pacient
Gynekologie Centrum prenatální diagnostiky
Lékařská genetika Urologie Ortopedie
Ordinační doba Kariéra

Nevíte si rady? Kontaktujte nás
prostřednictvím našeho formuláře zde.

Sanus Pardubice

Novinka! Zavádíme ON-LINE konzultace z bezpečí vašeho domova. Léčbu již nemusíte v současné době oddalovat. Využijte možnosti konzultace s lékařem přes Skype. Nemáte-li Skype, je možná i telefonická konzultace. Objednejte se na telefonu 464 007 700 nebo prostřednictvím webového formuláře.

 

Centrum asistované reprodukce (CAR) Sanus Pardubice zahájilo svoji činnost v květnu 2001. Historicky navazuje na provoz a zkušenosti hradeckého centra, které poskytuje péči neplodným párům již od r. 1995. Pracoviště je akreditováno od r. 2005 dle normy ISO 9001 a má povolení k činnosti tkáňového zařízení od Státního ústavu pro kontrolu léčiv ČR.

Sanus Pardubice poskytuje nejen komplexní diagnostiku příčin neplodnosti, léčbu neplodnosti, genetické a andrologické vyšetření, těhotným ženám dále nabízíme prenatální screening nejčastějších vrozených vývojových vad, včetně 3D/4D zobrazení plodu

Spolupracujeme se zdravotními pojišťovnami ČR, v oblasti doplatků se snažíme o co nejnižší zátěž. Telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím webového formuláře je možné se objednat na úvodní konzultaci s lékařem. Konzultace je bezplatná, trvá přibližně 30 minut a není nutné k ní mít žádanku od registrujícího gynekologa. Jejím výsledkem je individuální přístup k problému, protože spokojenost klientů a úspěšnost léčby je u nás na prvním místě.

Každá pacientka má v centru „svého“ ošetřujícího lékaře, který se pacientce věnuje po celou dobu léčby. Naši pracovníci jsou nositeli nejvyšších stupňů vzdělání v oboru a svojí přednáškovou a publikační činností ovlivňují rozvoj oboru reprodukční medicíny v České republice. 

Sanus Pardubice

nahrávám...