menu
naše obory
menu
Centrum asistované reprodukce Sanus Hradec Králové Sanus Pardubice Sanus Jihlava
Plastická chirurgie Péče o zdraví - hradí pojišťovna Péče o krásu - hradí pacient
Gynekologie Centrum prenatální diagnostiky
Lékařská genetika Urologie Ortopedie
Ordinační doba

Nevíte si rady? Kontaktujte nás
prostřednictvím našeho formuláře zde.

Sanus Pardubice

Centrum asistované reprodukce (CAR) Sanus Pardubice zahájilo svoji činnost v květnu 2001. Historicky navazuje na provoz a zkušenosti hradeckého centra, které poskytuje péči neplodným párům již od r. 1995. Od r. 2007 je CAR Pardubice jediným akreditovaným pracovištěm pro léčbu neplodnosti v Pardubickém kraji.

Pracoviště je akreditováno od r. 2005 dle normy ISO 9001 a v březnu 2011 získalo povolení k činnosti tkáňového zařízení od Státního ústavu pro kontrolu léčiv ČR. Centrum asistované reprodukce dnes poskytuje nejen komplexní diagnostiku, ale i léčbu neplodnosti všemi současnými nejmodernějšími postupy mimotělního oplodnění vč. mikromanipulačních laboratorních metod. Samozřejmostí je kryokonzervace embryí a zárodečných buněk a jejich dlouhodobé uchovávání, včetně programu darování buněk a embryí a taktéž možnost genetického vyšetření embryí.  Pardubice tak mají k dispozici moderně vybavené pracoviště se zkušeným týmem lékařů, embryologů a zdravotních sester a každá pacientka má v centru „svého“ ošetřujícího lékaře, který se pacientce věnuje po celou dobu léčby. Naši pracovníci jsou nositeli nejvyšších stupňů vzdělání v oboru a svojí přednáškovou a publikační činností ovlivňují rozvoj oboru reprodukční medicíny v České republice. Svůj um a dlouholeté zkušenosti rádi využijeme při řešení Vašich problémů.

Telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím webového formuláře je možné se objednat na úvodní osobní konzultaci s lékařem. Konzultace je bezplatná, trvá přibližně 30 minut a není nutné k ní mít doporučení od ošetřujícího gynekologa. Jejím výsledkem je individuální přístup k problému, protože spokojenost klientů a úspěšnost léčby je u nás na prvním místě.

nahrávám...