menu
naše obory
menu
Centrum asistované reprodukce CAR Hradec Králové CAR Pardubice CAR Jihlava
Plastická chirurgie Péče o zdraví - hradí pojišťovna Péče o krásu - hradí pacient
Gynekologie Centrum prenatální diagnostiky Ultrazvukové vyšetření
Genetika Urologie Ortopedie Anesteziologie
Ordinační doba

Nevíte si rady? Kontaktujte nás
prostřednictvím našeho formuláře zde.

Péče o zdraví - hradí pojišťovna

Plastická chirurgie nabízí možnost upravit kosmetické i zdravotní problémy na lidském těle. Provádíme ambulantní zákroky ze zdravotní indikace, ale i rozsáhlejší výkony vyžadující hospitalizaci. Mezi standardní operační výkony ze zdravotní indikace patří v našem sanatoriu operace prsu, břišních kýl, kožních útvarů, operace ruky či odstátých ušních boltců. Tyto operační výkony jsou ve většině případů hrazeny ze zdravotního pojištění a v našem sanatoriu je vykonávají všichni plastičtí chirurgové.

Tým plastické chirurgie je složen z profesionálů s dlouholetou praxí, všichni naši lékaři absolvovali stáže na nejlepších klinikách v České republice i v zahraničí. K práci využívají nejmodernější vybavení a postupy. Pacienti mohou využít nadstandardní péče.

Není zcela nutné se předem objednávat k návštěvě, dostavit se ke konzultaci vašeho problému je možné kdykoli během ordinační doby lékařů plastické chirurgie (kromě pátečního dopoledne, které je na objednání). Konzultaci zákroku ze zdravotní indikace pacient nehradí.

Spolupráce s námi je cesta ke zdraví, ale i ke zdravému sebevědomí.

nahrávám...