menu
naše obory
menu
Plastická chirurgie Péče o zdraví - hradí pojišťovna Péče o krásu - hradí pacient
Centrum asistované reprodukce CAR Hradec Králové CAR Pardubice CAR Jihlava
Gynekologie Centrum prenatální diagnostiky Ultrazvukové vyšetření
Genetika Urologie Anesteziologie Ortopedie Všechny obory
Ordinační doba

Nevíte si rady? Kontaktujte nás
prostřednictvím našeho formuláře zde.

Péče o zdraví - hradí pojišťovna

Plastická chirurgie nabízí možnost upravit kosmetické i zdravotní problémy na lidském těle. Provádíme ambulantní zákroky ze zdravotní indikace, ale i rozsáhlejší výkony vyžadující hospitalizaci. Mezi standardní operační výkony ze zdravotní indikace patří v našem sanatoriu operace prsu, břišních kýl, kožních útvarů, operace ruky či odstátých ušních boltců. Tyto operační výkony jsou ve většině případů hrazeny ze zdravotního pojištění a v našem sanatoriu je vykonávají všichni plastičtí chirurgové.

Tým plastické chirurgie je složen z profesionálů s dlouholetou praxí, všichni naši lékaři absolvovali stáže na nejlepších klinikách v České republice i v zahraničí. K práci využívají nejmodernější vybavení a postupy. Pacienti mohou využít nadstandardní péče.

Není zcela nutné se předem objednávat k návštěvě, dostavit se ke konzultaci vašeho problému je možné kdykoli během ordinační doby lékařů plastické chirurgie (kromě pátečního dopoledne, které je na objednání). Konzultaci zákroku ze zdravotní indikace pacient nehradí.

Spolupráce s námi je cesta ke zdraví, ale i ke zdravému sebevědomí.

nahrávám...