menu
Logo Sanus naše obory
menu
Centrum asistované reprodukce Sanus Hradec Králové Sanus Pardubice Sanus Jihlava
Plastická chirurgie Péče o zdraví - hradí pojišťovna Péče o krásu - hradí pacient
Gynekologie Prenatální diagnostika
Lékařská genetika Urologie Ortopedie
Ordinační doba Kariéra Restaurace Blog

Nevíte si rady? Kontaktujte nás
prostřednictvím našeho formuláře zde.

Sanatorium Sanus je moderní soukromé zdravotnické zařízení. Založeno bylo v roce 1995 v Hradci Králové. Provozuje oddělení plastické a estetické chirurgie, oddělení gynekologické, urologické a ortopedické. Pod oddělení gynekologické spadá centrum asistované reprodukce (CAR) pro léčbu neplodnosti. Detašovaná pracoviště Centra asistované reprodukce Sanus zahájila svoji činnost v roce 2001 také v Pardubicích a od roku 2005 v Jihlavě. Všechna tři pracoviště mají povolení k činnosti tkáňového zařízení od Státního ústavu pro kontrolu léčiv ČR, jsou držitelem certifikátu ISO 9001 a spolupracují se zdravotními pojišťovnami ČR.

V Sanatoriu Sanus v Hradci Králové se kromě ambulantních zákroků provádí také operace vyžadující hospitalizaci. Hospitalizovaní pacienti se mohou ubytovat v jedno až třílůžkových pokojích s nadstandardním vybavením, s vlastním sociálním zařízením a televizí. Strava pacientů je zajišťována z místní restaurace. Moderně zařízená restaurace je určena pro pacienty, veřejnost i personál kliniky a nabízí drobné občerstvení, nápoje, ale i polední menu a minutky po celý den.

Při hospitalizaci ze zdravotní indikace jsou pacientům účtovány pouze poplatky za nadstandardní ubytovaní. Ceny za jednu noc naleznete v ceníku. 

Od roku 1995 byly u nás ošetřeny již desítky tisíc pacientů, bylo zde provedeno nespočetné množství operací a umožněno narodit se více než 10 000 dětem. Pracuje zde tým vysoce kvalifikovaných lékařů – specialistů s komplexním vzděláním a zahraničními zkušenostmi, kteří k práci využívají nejmodernější technologie. Prioritou zařízení je dělat medicínu dostupnou všem. Kromě vynikající péče nabízí také pěkné a příjemné prostředí.

 

nahrávám...