menu
naše obory
menu
Plastická chirurgie Péče o zdraví - hradí pojišťovna Péče o krásu - hradí pacient
Centrum asistované reprodukce CAR Hradec Králové CAR Pardubice CAR Jihlava
Gynekologie Centrum prenatální diagnostiky Ultrazvukové vyšetření
Genetika Urologie Anesteziologie Všechny obory

Nevíte si rady? Kontaktujte nás
prostřednictvím našeho formuláře zde.

Sanatorium SANUS je moderní soukromé zdravotnické zařízení, které provozuje jako samostatné primariáty oddělení plastické chirurgie, oddělení gynekologické, urologické a oddělení anesteziologie. Pod oddělení gynekologie spadá i centrum asistované reprodukce (CAR), jehož detašovaná pracoviště se nachází v Pardubicích a v Jihlavě. Máme smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami v ČR, jsme vlastně malá nemocnice, kde je většina provedených výkonů hrazena ze zdravotního pojištění pacienta, a naší prioritou je dělat medicínu dostupnou všem.

Měli byste o nás vědět, že od roku 1995 jsme ošetřili desítky tisíc pacientů, provedli množství operací, a umožnili narodit se více než 10 000 dětem. Jsme držiteli certifikátu jakosti ISO 9001, který zaručuje kvalitu služeb v oboru. Pracuje u nás tým vysoce kvalifikovaných lékařů – naši specialisté mají komplexní vzdělání, zahraniční zkušenosti a využívají nejmodernější technologie, jejich samozřejmostí je aktivní účast na mezinárodních sympóziích.

Sanatorium Sanus nabízí všem pacientům kromě vynikající péče i příjemné prostředí. Hospitalizovaní pacienti se mohou ubytovat v  jedno až třílůžkových pokojích s nadstandardním vybavením, se sociálním zařízením, televizí apod. K tomu patří i příjemné prostředí restaurace pro pacienty a jejich návštěvy a celodenní sevis personálu restaurace. Po celé budově je k dispozici veřejná síť Wi-Fi.