menu
naše obory
menu
Centrum asistované reprodukce CAR Hradec Králové CAR Pardubice CAR Jihlava
Plastická chirurgie Péče o zdraví - hradí pojišťovna Péče o krásu - hradí pacient
Gynekologie Centrum prenatální diagnostiky Ultrazvukové vyšetření
Genetika Urologie Ortopedie Anesteziologie
Ordinační doba

Nevíte si rady? Kontaktujte nás
prostřednictvím našeho formuláře zde.

Sanatorium Sanus je moderní soukromé zdravotnické zařízení. Založeno bylo v roce 1995 v Hradci Králové. Provozuje oddělení plastické a estetické chirurgie, oddělení gynekologické, urologické, anesteziologické a nově také ortopedické. Pod oddělení gynekologické spadá centrum asistované reprodukce (CAR) pro léčbu neplodnosti, jehož detašovaná pracoviště se od roku 2001 nachází také v Pardubicích a od roku 2005 v Jihlavě jako zatím jediná certifikovaná pracoviště v daném kraji.

Sanatorium má smlouvy se zdravotními pojišťovnami ČR, většina prováděných výkonů je tedy hrazena ze zdravotního pojištění pacienta. Prioritou zařízení je dělat medicínu dostupnou všem. 

Od roku 1995 byly v sanatoriu ošetřeny již desítky tisíc pacientů, bylo zde provedeno množství operací a umožněno narodit se více než 10 000 dětem. Pracuje zde tým vysoce kvalifikovaných lékařů – specialistů s komplexním vzděláním a zahraničními zkušenostmi, kteří k práci využívají nejmodernější technologie. Sanatorium Sanus je držitelem certifikátu jakosti ISO 9001, který zaručuje kvalitu služeb v oboru. Kromě vynikající péče nabízí také pěkné a příjemné prostředí.

Na pracovišti v Hradci Králové se hospitalizovaní pacienti mohou ubytovat v jedno až třílůžkových pokojích s nadstandardním vybavením, se sociálním zařízením, televizí apod. Strava pacientů je zajišťována z místní restaurace. Moderně zařízená restaurace je určena pro pacienty, veřejnost i personál kliniky, nabízí drobné občerstvení, nápoje i teplá jídla po celý den.

V rámci všech tří pracovišť Sanusu (Hradec Králové, Pardubice, Jihlava) je možné parkovat v blízkosti budovy za poplatek.

nahrávám...