menu
naše obory
menu
Centrum asistované reprodukce CAR Hradec Králové CAR Pardubice CAR Jihlava
Plastická chirurgie Péče o zdraví - hradí pojišťovna Péče o krásu - hradí pacient
Gynekologie Centrum prenatální diagnostiky Ultrazvukové vyšetření
Genetika Urologie Ortopedie Anesteziologie
Ordinační doba

Nevíte si rady? Kontaktujte nás
prostřednictvím našeho formuláře zde.

Sanatorium Sanus je moderní soukromé zdravotnické zařízení v Hradci Králové. Založeno bylo v roce 1995. Provozuje oddělení plastické a estetické chirurgie, oddělení gynekologické, urologické, anesteziologické a nově také oddělení ortopedické. Pod oddělení gynekologické spadá i centrum asistované reprodukce (CAR).

Detašovaná pracoviště CAR Sanus pro léčbu neplodnosti se od roku 2001 nachází také v Pardubicích a od roku 2005 v Jihlavě.

Sanatorium má smlouvy se zdravotními pojišťovnami v ČR,  většina prováděných výkonů je tedy hrazena ze zdravotního pojištění pacienta. Prioritou zařízení je dělat medicínu dostupnou všem.

Od roku 1995 byly v sanatoriu ošetřeny již desítky tisíc pacientů, bylo zde provedeno množství operací a umožněno narodit se více než 10 000 dětem. Pracuje zde tým vysoce kvalifikovaných lékařů – specialistů s komplexním vzděláním a zahraničními zkušenostmi, kteří k práci využívají nejmodernější technologie.

Sanatorium Sanus v Hradci Králové je držitelem certifikátu jakosti ISO 9001, který zaručuje kvalitu služeb v oboru. Kromě vynikající péče nabízí také pěkné a příjemné prostředí. Hospitalizovaní pacienti se mohou ubytovat v jedno až třílůžkových pokojích s nadstandardním vybavením, se sociálním zařízením, televizí apod. Strava pacientů je zajišťována z místní restaurace. Moderně zařízená restaurace je určena pro pacienty, veřejnost i personál kliniky, nabízí drobné občerstvení, nápoje i teplá jídla po celý den. V areálu sanatoria je k dispozici veřejná síť Wi-Fi.

nahrávám...