menu
naše obory
menu
Plastická chirurgie Péče o zdraví - hradí pojišťovna Péče o krásu - hradí pacient
Centrum asistované reprodukce CAR Hradec Králové CAR Pardubice CAR Jihlava
Gynekologie Centrum prenatální diagnostiky Ultrazvukové vyšetření
Genetika Urologie Anesteziologie Všechny obory

Nevíte si rady? Kontaktujte nás
prostřednictvím našeho formuláře zde.

Péče o krásu - hradí pacient

Estetická chirurgie se věnuje především opravám nedokonalostí, které nijak neohrožují samotné zdraví pacienta či pacientky. Nejčastěji se jedná o chyby zaviněné stárnutím lidského těla jako například neobvyklá pigmentace, vrásky v oblasti očí a čela nebo postupná ztráta pružnosti kůže. Kromě drobných ambulantních výkonů se věnujeme i těm rozsáhlejším, které vyžadují hospitalizaci. Vedle kosmetických úprav poprsí či obličeje se věnujeme například liposukci, labioplastice nebo oblíbeným výplním vrásek.

Operační zákroky čistě z estetického hlediska nejsou hrazeny ze zdravotního pojištění. Důležitou součástí léčby je úvodní konzultace. Ke konzultaci není třeba se předem objednávat, přijít je možné kdykoli během provozní doby ambulance plastické chirurgie. Většinu těchto zákroků vykonávají všichni plastičtí chirurgové našeho sanatoria, přesto je lepší se v ambulanci plastické chirurgie informovat.

Po celou dobu se o naše pacienty stará tým profesionálů s mnohaletou praxí. K práci používají nejmodernější techniku a vybavení. Oproti některým jiným zařízením mohou naši pacienti po operaci využít při hojení a rekonvalescenci následné denní péče.