menu
Logo Sanus naše obory
menu
Centrum asistované reprodukce Sanus Hradec Králové Sanus Pardubice Sanus Jihlava
Plastická chirurgie Péče o zdraví - hradí pojišťovna Péče o krásu - hradí pacient
Gynekologie Péče v těhotenství
Lékařská genetika Urologie Ortopedie RTG Rehabilitace
Ordinační doba Kariéra Restaurace Blog

Nevíte si rady? Kontaktujte nás
prostřednictvím našeho formuláře zde.

Péče o krásu - hradí pacient

Estetická chirurgie se věnuje především opravám nedokonalostí, které nijak neohrožují samotné zdraví pacienta či pacientky. Nejčastěji se jedná o chyby zaviněné stárnutím lidského těla jako například neobvyklá pigmentace, vrásky v oblasti očí a čela nebo postupná ztráta pružnosti kůže. Kromě drobných ambulantních výkonů se věnujeme i těm rozsáhlejším, které vyžadují hospitalizaci. Vedle kosmetických úprav poprsí či obličeje je možné u nás podstoupit například liposukci, labioplastiku nebo si nechat aplikovat výplně vrásek.

Operační zákroky čistě z estetického hlediska nejsou hrazeny ze zdravotního pojištění. Před samotným operačním výkonem je důležitá úvodní konzultace. Cena konzultace se odvíjí od rozsahu zákroku, viz ceník. Většinu zákroků estetické chirurgie vykonávají všichni plastičtí chirurgové našeho sanatoria, přesto je lepší se v ambulanci plastické chirurgie informovat.

Po celou dobu se o naše pacienty stará tým profesionálů s mnohaletou praxí. K práci používají nejmodernější techniku a vybavení. Oproti některým jiným zařízením mohou naši pacienti po operaci využít při hojení a rekonvalescenci následné denní péče.

nahrávám...