menu
Logo Sanus kontaktujte nás
menu
Centra asistované reprodukce SANUS Hradec Králové SANUS Pardubice SANUS Jihlava
Plastická chirurgie Péče o zdraví - hradí pojišťovna Péče o krásu - hradí pacient
Gynekologie Prenatální diagnostika
Lékařská genetika Urologie Ortopedie RTG Rehabilitace
Ordinační doba Kariéra Restaurace Blog

Nevíte si rady? Kontaktujte nás
prostřednictvím našeho formuláře zde.

Reference

Moje cesta do Sanusu

Již je to mnoho let, kdy jsem tam pracovala na plastice, lůžkovém oddělení jako uklízečka. Proto, když se mi stal pracovní úraz ramene, s tím, že mě čeká operace, dostala jsem nabídku jít do Sanusu na ortopedii k MUDr. Jaroslavu Pavlatovi, Ph.D. Neváhala jsem a objednala si termín konzultace. Přístup profesionální, milý, vše krásně vysvětleno, a šup hned jsem dostala termín operace. Jsem nesmírně ráda, že veškerý personál je příjemný a lidský, prostě PROFESIONÁLOVÉ . Jen tak dál a všem moc děkuji. MM

Dobrý den, velice rád bych touto cestou vyjádřil spokojenost s léčbou v Sanatoriu Sanus, zejména pak s profesionálním a ochotným přístupem pana doktora Jaroslava Pavlaty. Celkově mi jednání celého zdravotnického týmu pomohlo překonat přirozené obavy z operace a měl jsem vždy veškeré potřebné informace k zákroku i následné rekonvalescenci. Děkuji moc za Vaši péči.

Přeji Vám pěkný den

Z.M.

Dobrý den, chtěl bych touto cestou poděkovat lékařům i ostatním zdravotníkům ortopedie. Dne 3.11.2021 jsem podstoupil ASK operaci kolene. Zákrok provedl tým lékařů v čele s MUDr. Pavlatou. Téměř 3 leté problémy s kolenem jsou odstraněny. Pevně věřím, že po rehabilitaci si budu opět moci zahrát nohejbal. Ještě jednou mnohokrát děkuji týmu Vaší ortopedie.

V. P., Hradec Králové

Dobrý den, ráda bych i touto formou moc poděkovala panu doktorovi Pavlatovi, sestričce v ambulanci, paní doktorce z anestezie, všem na operačním sále i sestřičkám na oddělení a paní sanitářce. Všichni jsou úžasní, profesionální a tak hodní. S takovou péčí jsem se jinde nesetkala.

Děkuji všem za zpříjemnění pobytu na klinice a také za trpělivost.

Operaci ramene jsem měla v roce 2021, jedno koleno v srpnu 2022 a druhé koleno teď naposledy 7.9.2022 a vždy jsem byla na klinice hospitalizovaná a maximálně spokojená.

Jste nejlepší tým a děkuji za vše, konečně můžu bezbolestné hýbat rukou a brzy zase na procházky.

Mějte krásné dny, hodně zdravíčka všem, s pozdravem, Eva S.

Dobrý den, ve dnech 15. - 16. 9. 2021 jsem byla u vás hospitalizovaná na oddělení ortopedie z důvodu operace ganglia. Chtěla bych ještě jednou všem lékařům, sestrám i ostatnímu personálu poděkovat za jejich milý a vstřícný přístup k pacientům. Jak na ambulanci, tak na lůžkovém oddělení, na operačním sále i na dospávajícím oddělení se všichni ke mně chovali moc mile. Byla jsem doopravdy mile překvapena s jejich péčí.

Vyřiďte jim prosím moje poděkování.

Děkuji a přeji hezký den.

I. L.

Dobrý den, byl jsem u Vás na artroskopickém zákroku konkrétně u MUDr. Jaroslava Pavlaty. Od vyšetření, stanovení diagnózy, rychlý termín, předoperační příprava operace anestézie  ,dospávací péče, lůžková část a finální výstupní prohlídka. Souhra neskutečná, profesionálního milého kolektivu, smekám dámy a pánové a ještě jednou mnohokrát děkuji.

A samozřejmě bych málem zapomněl rehabilitační sestřičku a tu paní co navečer přinesla večeři čaj sladký, hořký, zelený, černý, ovocný jak v Alkronu.????????????????????

P.K.

Napište nám referenci

Napište nám, jak se vám u nás líbilo a jak jste byli spokojeni s péčí. Zpětná vazba je pro nás velmi důležitá.

Své příspěvky zasílejte na e-mail: reference@sanus.cz

Děkujeme.

objednat se
Poštovní obálka
nahrávám...