menu
Logo Sanus kontaktujte nás
menu
Centra asistované reprodukce SANUS Hradec Králové SANUS Pardubice SANUS Jihlava
Plastická chirurgie Péče o zdraví - hradí pojišťovna Péče o krásu - hradí pacient
Gynekologie Prenatální diagnostika
Lékařská genetika Urologie Ortopedie RTG Rehabilitace
Ordinační doba Kariéra Restaurace Blog

Nevíte si rady? Kontaktujte nás
prostřednictvím našeho formuláře zde.

Novinky

Menu

DNY REPRODUKČNÍHO ZDRAVÍ

Přijďte si zdarma otestovat svoje reprodukční zdraví od 3.6. - 14.6. na všech klinikách Sanus.

DNY REPRODUKČNÍHO ZDRAVÍ budou probíhat od 3.6. - 14.6. 2024 na všech klinikách SANUS - Hradec Králové, Pardubice a Jihlava. Můžete se dostavit bez objednání od pondělí do pátku mezi 9:00 - 14:00.*

Výsledky obdržíte do dvou týdnů na konzultaci s lékařem, který vám vše vysvětlí. Pokud přijdete na konzultaci v páru, můžeme objednat vašeho partnera na vyšetření spermiogramu.

Díky výsledkům těchto vyšetření zjistíte, zda máte dobré předpoklady pro početí miminka přirozeně, nebo zda je vhodná péče specialistů pro léčbu neplodnosti.

Pro ženy: Vyšetření hormonu AMH – indikátor pro stanovení ovariální rezervy, který koreluje s dostupnou zásobou vajíček ve vaječnících. Hodnota AMH je dobrým ukazatelem toho, zda je počet vajíček dostatečný a plodnost ženy optimální, nebo zda se její šance na otěhotnění snižují. 

V den vyšetření:

Není potřeba žádná příprava, hladina AMH se stanovuje z krve. Nemusíte být na lačno a můžete přijít kdykoliv během cyklu. Před odběrem doporučujeme vypít dostatečné množství vody.

Výsledky:

Výsledky vám sdělíme do dvou týdnů na krátké konzultaci s lékařem, na kterou vás objednáme v den odběru. Na konzultaci doporučujeme dostavit se s partnerem, je však možné i samostatně. Konzultace je zdarma v rámci preventivní akce. V případě, že žena bere hormonální antikoncepci, výsledek AMH může být zkreslený.

Pro muže: Vyšetření spermiogramu zdarma v případě, že se dostaví v páru na konzultaci s lékařem.  Objednání na vyšetření pro pány bude následovat po konzultaci dle individuálních možností muže.

* V pátek prosíme, přijďte nejdéle do 13:00 hodin. V době obědové pauzy prosíme o strpení, než budete odbaveni.

#plodnostnenísamozřejmost    #plodnostnenítabu

nahrávám...