menu
Logo Sanus naše obory
menu
Centrum asistované reprodukce Sanus Hradec Králové Sanus Pardubice Sanus Jihlava
Plastická chirurgie Péče o zdraví - hradí pojišťovna Péče o krásu - hradí pacient
Gynekologie Prenatální diagnostika
Lékařská genetika Urologie Ortopedie
Ordinační doba Kariéra Restaurace Blog

Nevíte si rady? Kontaktujte nás
prostřednictvím našeho formuláře zde.

AKTUÁLNÍ PROTIEPIDEMICKÁ OPATŘENÍ K 12. 4. 2021

Vzhledem k nepříznivé situaci šíření onemocnění COVID-19 jsou v našem zařízení do odvolání zavedena přísná protiepidemická opatření.

Vážení klienti, 

s ohledem na Vaši ochranu i ochranu našeho personálu prosíme o striktní dodržování následujících opatření:

  • vstup do budovy je možný pouze se zakrytými dýchacími cestami respirátorem;
  • u vchodu do budovy nebo na recepci použijte dezinfekci rukou;
  • dodržujte dvoumetrové rozestupy;
  • do čekárny přicházejte přesně na objednaný čas;
  • vstup pro doprovody je zakázán s výjimkou IVF konzultací a genetických vyšetření, které se provádí v páru, dále je povolen doprovod jedné osoby u prenatálních screeningů, dětských pacientů a osob s omezenou pohyblivostí nebo orientací bez cizí pomoci (ZTP/P);
  • návštěvy hospitalizovaných pacientů jsou zakázány v celém rozsahu (tzn. zákaz návštěv na lůžkovém oddělení, ale i mimo něj ve všech prostorách zařízení);
  • přijetí k hospitalizaci je podmíněno doložením negativního PCR testu na COVID-19.

Děkujeme za pochopení.

MODERNIZACE OPERAČNÍCH SÁLŮ DOKONČENA

Od 18. 1. 2021 jsou operační sály znovu plně v provozu.

Vážení klienti, 

plánovaná modernizace operačních sálů v hradeckém Sanusu byla úspěšně dokončena a od pondělí 18.1. 2021 zde byl plně obnoven provoz. Všechny tři naše operační sály, na kterých se provádí chirurgické zákroky oddělení gynekologie, plastické chirurgie, ortopedie a urologie, jsou nyní vybudovány v souladu s nejnovějšími evropskými standardy a jsou vybaveny nejmodernější přístrojovou technikou. Došlo i na vylepšení přípravny, sterilizace, dospávací jednotky a zázemí pro personál na operačních sálech.  Zároveň bylo dokončeno dovybavení všech našich pokojů na lůžkových odděleních klimatizačními jednotkami, aby se všichni naši hospitalizovaní pacienti cítili dobře i v horkých letních měsících.

I přes dlouhodobě ztížené podmínky kvůli pandemii COVID-19 se snažíme našim pacientům poskytovat co nejkvalitnější péči s minimální čekací dobou. Na rozdíl od zdravotnických zařízení poskytujících péči „covidovým“ pacientům můžeme v současné době pokračovat v plánovaných operačních zákrocích hrazených ze zdravotního pojištění i samoplátecky. Vzhledem k současné epidemiologické situaci je však u hospitalizovaných pacientů vyžadován negativní PCR test na COVID-19.

 

 

MODERNIZACE OPERAČNÍCH SÁLŮ

Plánovaná modernizace s rekonstrukcí proběhne v období 1. prosince 2020 až polovina ledna 2021.

Vážení klienti, 

v období od 1. prosince 2020 do poloviny ledna 2021 bude probíhat v Sanatoriu Sanus Hradec Králové modernizace operačních sálů. Operační výkony nebudou v tomto období prováděny, ambulantní provozy včetně IVF centra však nebudou omezeny.

Děkujeme za pochopení.

nahrávám...