menu
Logo Sanus kontaktujte nás
menu
Centra asistované reprodukce SANUS Hradec Králové SANUS Pardubice SANUS Jihlava
Plastická chirurgie Péče o zdraví - hradí pojišťovna Péče o krásu - hradí pacient
Gynekologie Prenatální diagnostika
Lékařská genetika Urologie Ortopedie RTG Rehabilitace
Ordinační doba Kariéra Restaurace Blog

Nevíte si rady? Kontaktujte nás
prostřednictvím našeho formuláře zde.

Novinky

Menu

ZAČALA OSVĚTOVÁ KAMPAŇ MOVEMBER

Urologie SANUS Hradec Králové mužům během listopadu nabízí vyšetření hladiny PSA (prostatického specifického antigenu).

Nechat si během listopadu narůst knír či zlepšit svou fyzickou aktivitu je hlavním mottem mezinárodní osvětové kampaně MOVEMBER, která je zaměřena na zdraví mužů. Muži si nechávají narůst knír, aby upozornili na nebezpečí rakoviny prostaty a varlat.

Mnoho mužů totiž zanedbává prevenci a k lékaři často přichází pozdě. Rakovina prostaty je nejčastějším zhoubným nádorem mužů. V časném stadiu se obvykle neprojevuje žádnými obtížemi. Včasný záchyt nemoci je možný preventivním vyšetřením, jehož součástí je ultrazvuk, vyšetření prostaty přes konečník a odběr krve.

Nádory varlat u mladých mužů představují nejčastější nádorové onemocnění. Jejich výskyt navíc během posledních desetiletí vzrůstá. Pokud si muž nahmatá na varlatech nerovnost či bulku, měl by co nejdříve navštívit urologa.

Cílem akce MOVEMBER je přispět k šťastnějšímu a zdravějšímu životu. Proto je třeba pravidelně chodit na preventivní prohlídky.

Urologie SANUS HK nabízí během listopadu možnost nechat si z krve vyšetřit hladinu PSA (prostatického specifického antigenu). Toto vyšetření může napomoci včasnému záchytu rakoviny prostaty.

Na odběr PSA se můžete zastavit v naší urologické ambulanci v pracovní době mezi 7.-9. hod.

Přijít můžete bez objednání a nic nehradíte!  nahrávám...