menu
Logo Sanus kontaktujte nás
menu
Centra asistované reprodukce SANUS Hradec Králové SANUS Pardubice SANUS Jihlava
Plastická chirurgie Péče o zdraví - hradí pojišťovna Péče o krásu - hradí pacient
Gynekologie Prenatální diagnostika
Lékařská genetika Urologie RTG Ortopedie Rehabilitace
Ordinační doba Kariéra Restaurace Blog

Nevíte si rady? Kontaktujte nás
prostřednictvím našeho formuláře zde.

Je konzultace hrazená pojišťovnou nebo za ni musím platit?

Pokud přicházíte se zdravotním problémem, nemocí či úrazem a nezáleží na tom, zda máte nebo nemáte doporučení od jiného lékaře, tak Vaši konzultaci a ošetření hradí zdravotní pojišťovna, u které máte zřízeno zdravotní pojištění. Úvodní konzultace v centru asistované reprodukce jsou rovněž bezplatné. Pokud je důvodem Vaší návštěvy poradit se o řešení nějakého estetického nebo kosmetického problému, tak tyto konzultace zdravotní pojišťovny nehradí a musíte je uhradit Vy.

Kde se mám hlásit k hospitalizaci?

Pokud přicházíte k hospitalizaci v kterýkoliv všední den, ohlaste se na ambulanci dané chirurgie. Pokud je ambulance uzavřena nebo je zrovna víkend, tak se ohlaste přímo na recepci v přízemí sanatoria.

Mohu si objednat termín operace bez nutnosti osobní návštěvy u Vás?

Bohužel není možné se objednat k operačnímu výkonu, aniž by Vás viděl některý z našich lékařů. Pro orientační konzultaci o svém zdravotním či estetickém problému můžete použít naši poradnu, ale před vlastním výkonem je nutné Vaše klinické vyšetření. Lékař Vám během vyšetření může navrhnout a hlavně vysvětlit konkrétní postup, který je ve Vašem případě nejvhodnější.

Lze platit kartou?

Ano. Veškeré platby za zákroky nebo za hospitalizaci je možno provést i platební kartou. Při větších částkách doporučuji si ověřit výši Vašeho limitu. Jedinou výjimkou je elastické prádlo, které se hradí v hotovosti.

Je možno platit na splátky?

Platba na splátky u nás bohužel možná není.

Co si vzít s sebou k hospitalizaci?

Doporučujeme vzít si s sebou věci osobní potřeby a hygienické potřeby. Pokud případně něco zapomenete, můžeme Vám to zapůjčit.

Jsou povoleny návštěvy na pokoji? Kdy?

Návštěvy jsou povoleny po celý den. Respektujte však, prosím, léčebný režim na oddělení.

Jak je to s možností parkování?

V Sanatoriu Sanus Hradec Králové je parkování možné v areálu za drobný poplatek nebo na přilehlých parkovištích po uhrazení poplatku v parkovacím automatu. V rámci Centra asistované reprodukce Pardubice, které sídlí v Poliklinice Vektor, je možné parkovat za budovou polikliniky, popřípadě podél příjezdové cesty k poliklinice. A co se týče Centra asistované reprodukce Jihlava (sídlí v budově Nemocnice Jihlava), je možné placené parkování v areálu nemocnice.

 
Když budu mít doma po zákroku obtíže, mohu zavolat svému ošetřujícímu lékaři?

V případě potřeby volejte na naší ambulanci, mimo ordinační dobu ambulance pak na oddělení (platí pro Sanus HK). Pokud nezastihnete Vašeho ošetřujícího lékaře přímo, vždy je k dispozici jiný lékař, který Vám může pomoci.

nahrávám...