naše obory
Centrum asistované reprodukce CAR Hradec Králové CAR Pardubice CAR Jihlava
Plastická chirurgie Péče o zdraví - hradí pojišťovna Péče o krásu - hradí pacient
Gynekologie Centrum prenatální diagnostiky Ultrazvukové vyšetření
Genetika Urologie Ortopedie Anesteziologie
Ordinační doba

Nevíte si rady? Kontaktujte nás
prostřednictvím našeho formuláře zde.

Pozadi Pozadi

nabídka
zaměstnání

Přidejte se k nám

Do našeho týmu právě hledáme zaměstnance na níže uvedené pozice:

Fyzioterapeut/ka

Hradec Králové

Sanatorium Sanus přijme fyzioterapeuta/fyzioterapeutku.

Požadujeme:

  • ukončené vzdělání VŠ nebo VOŠ v oboru
  • samostatný a zodpovědný přístup k práci

Nabízíme:

  • práci na HPP (možnost i zkráceného úvazku)
  • zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, příspěvek na stravu, karta MultiSport, ...)
  • nástup možný od 1. 4. 2019
  • práci v moderně vybaveném certifikovaném pracovišti

Doplňující informace:

  • místo výkonu práce: Hradec Králové
  • jednosměnný provoz
  • pracovní náplň: všeobecná rehabilitace, úrazová vertebrogenní problematika a rehabilitace ruky
  • strukturované životopisy prosím zasílejte na: zdenka.kolenikova@sanus.cz
nahrávám...