menu
Logo Sanus kontaktujte nás
menu
Centra asistované reprodukce SANUS Hradec Králové SANUS Pardubice SANUS Jihlava
Plastická chirurgie Péče o zdraví - hradí pojišťovna Péče o krásu - hradí pacient
Gynekologie Prenatální diagnostika
Lékařská genetika Urologie Ortopedie RTG Rehabilitace
Ordinační doba Kariéra Restaurace Blog

Nevíte si rady? Kontaktujte nás
prostřednictvím našeho formuláře zde.

Poděkování personálu

Dobrý den, ráda bych poděkovala vašemu personálu za tak úžasnou péči a pozornost před, během a po mé operaci. Byla jsem přijata 12. července na gynekologii a všechny sestřičky, lékaři a další zainteresovaní odborníci byli velmi vstřícní, ohleduplní a optimističtí. Díky bohu nenastaly žádné komplikace a pan doktor Štěpán starší mě a mého manžela informoval o úspěšných výsledcích. Nikde jinde jsem nemohla dostat lepší léčbu. Když jsem byla přeložena na pokoj, cítila jsem se jako v hotelu se skvělými službami. Vše bylo udržováno v čistotě a pořádku a všechny předměty pro péči o pacienta byly poskytnuty velkoryse.

Zvláštním způsobem bych chtěla poděkovat Alence, pomocnici v kuchyni, která nosí jídlo na pokoje. Byla velmi milá, pozorná a nápomocná a ráda bych jí napsala konkrétně tuto malou poznámku:

"Alenko, děkuji za vaši práci a péči o nemocné. Máte důležitou roli při uzdravování pacientů a jsem si jistá, že za svou práci dostanete víc než jen plat. Přeji hodně úspěchů a pokračujte v dobré práci! Děkuji."

Z kliniky jsem byla propuštěna 17. července a až dosud probíhá uzdravování dobře, chvála Bohu!

Prosím, odpusťte mi, pokud jsou v mé zprávě gramatické chyby. Neumím moc dobře česky, takže používám Google překladač¨.

S pozdravem,

Jill

nahrávám...