menu
Logo Sanus kontaktujte nás
menu
Centra asistované reprodukce SANUS Hradec Králové SANUS Pardubice SANUS Jihlava
Plastická chirurgie Péče o zdraví - hradí pojišťovna Péče o krásu - hradí pacient
Gynekologie Prenatální diagnostika
Lékařská genetika Urologie Ortopedie RTG Rehabilitace
Ordinační doba Kariéra Restaurace Blog

Nevíte si rady? Kontaktujte nás
prostřednictvím našeho formuláře zde.

Reference

Poděkování

Dne 14. listopadu 2023 jsem prodělala gynekologickou operaci pod vedením MUDr. Adama Řezáče, Ph.D. v Hradci Králové s tím, že se může stát, že to nebude pouze laparoskopicky. Vzhledem k tomu, že operace byla složitější, jsem s tím i počítala. Nakonec ale pro mě vše dobře dopadlo a panu doktorovi moc a moc děkuji. Chtěla bych také poděkovat celému týmu, včetně následné péče potom při pobytu na klinice. Byla to vlastně moje první operace s pobytem na lůžku a neskutečně jsem se i ve svých letech bála, a to všeho. Už při příjmu na kliniku mě mile překvapil opravdu laskavý přístup paní na recepci, při příjezdu na operační sál mě také druhý den uklidnilo několik lidí, vlastně až rozesmálo. Jsou to maličkosti, ale pro jednu ustrašenou ženskou, která neví, co ji čeká, je to hodně. Jsem všem opravdu neskutečně vděčná za opravdu lidský přístup a vaši kliniku můžu jen a jen doporučit. Přeji všem zaměstnancům krásné vánoční svátky a do roku 2024 jen to nejlepší. Děkuji vám.

M. K. 

Poděkování personálu

Dobrý den, ráda bych poděkovala vašemu personálu za tak úžasnou péči a pozornost před, během a po mé operaci. Byla jsem přijata 12. července na gynekologii a všechny sestřičky, lékaři a další zainteresovaní odborníci byli velmi vstřícní, ohleduplní a optimističtí. Díky bohu nenastaly žádné komplikace a pan doktor Štěpán starší mě a mého manžela informoval o úspěšných výsledcích. Nikde jinde jsem nemohla dostat lepší léčbu. Když jsem byla přeložena na pokoj, cítila jsem se jako v hotelu se skvělými službami. Vše bylo udržováno v čistotě a pořádku a všechny předměty pro péči o pacienta byly poskytnuty velkoryse.

Zvláštním způsobem bych chtěla poděkovat Alence, pomocnici v kuchyni, která nosí jídlo na pokoje. Byla velmi milá, pozorná a nápomocná a ráda bych jí napsala konkrétně tuto malou poznámku:

"Alenko, děkuji za vaši práci a péči o nemocné. Máte důležitou roli při uzdravování pacientů a jsem si jistá, že za svou práci dostanete víc než jen plat. Přeji hodně úspěchů a pokračujte v dobré práci! Děkuji."

Z kliniky jsem byla propuštěna 17. července a až dosud probíhá uzdravování dobře, chvála Bohu!

Prosím, odpusťte mi, pokud jsou v mé zprávě gramatické chyby. Neumím moc dobře česky, takže používám Google překladač¨.

S pozdravem,

Jill

Dobrý den, ráda bych poděkovala za profesionální péči i přístup všem zúčastněným lékařům i sestrám. Dne 11.4.2023 jsem absolvovala gynekologický zákrok v Sanusu HK. Operoval mě můj gynekolog pan MUDr. Dejmek Miloš, který hlídá mé zdraví víc než 25 let... dál se o mě staral anesteziolog MUDr. Feix Radko, anest. sestra Miezgová Liběna a Dusová Lucie. Na pooperačním pokoji se o mě starala sestřička Karolína Doubková, která byla velmi příjemná, milá a profesionální. Mockrát Vám děkuji za Vaši profesionalitu a péči. Velmi obdivuji Vaši práci, protože si uvědomuji, že toho v dnešní době máte velmi mnoho.... a práce s lidmi není vůbec jednoduchá...

SV

 

Vážená kliniko Sanus, ráda bych jménem své maminky poděkovala za skvělou péči během jejího gynekologického zákroku v minulém týdnu v Hradci Králové. Přestože má za sebou již mnoho návštěv zdravotnických zařízení, péče u Vás zcela vynikala mezi ostatními. Chválila si především nesmírně příjemný a profesionální personál nemocnice, od lékařů, přes sestry až k pomocnému personálu, také vybavení, umístění kliniky a v neposlední řadě celkový přístup k pacientovi. Přála bych si, aby toto bylo standardem v celém zdravotnictví napříč Českou republikou.

Ještě jednou Vám tedy jménem svým i jménem maminky děkuji za práci, kterou děláte a především zato, jak jí děláte.

Moc děkuji celému týmu gynekologického oddělení za péči, která mně byla poskytnuta při a po operaci a za velmi lidský přístup. Velice si vážím práce lékařů a zdravotních sester, která je v tomto zařízení na špičkové úrovni.

Ještě jednou moc děkuji.

Ivana

Dobrý den, chtěla bych poděkovat sestřičkám za péči a laskavý přístup. Včera jsem u vás podstoupila mini gynekologický zákrok. Pamatuji si, že jedna sestřička se jmenovala Naďa (v mých očích,,Andělka"). Jako poděkování jsem jim nahrála píseň na saxofon (viz. příloha.)

pacientka Ivana

Napište nám referenci

Napište nám, jak se vám u nás líbilo a jak jste byli spokojeni s péčí. Zpětná vazba je pro nás velmi důležitá.

Své příspěvky zasílejte na e-mail: reference@sanus.cz

Děkujeme.

objednat se
Poštovní obálka
nahrávám...