menu
Logo Sanus kontaktujte nás
menu
Centra asistované reprodukce SANUS Hradec Králové SANUS Pardubice SANUS Jihlava
Plastická chirurgie Péče o zdraví - hradí pojišťovna Péče o krásu - hradí pacient
Gynekologie Prenatální diagnostika
Lékařská genetika Urologie Ortopedie RTG Rehabilitace
Ordinační doba Kariéra Restaurace Blog

Nevíte si rady? Kontaktujte nás
prostřednictvím našeho formuláře zde.

Reference

Dobrý den, ráda bych poděkovala za profesionální péči i přístup všem zúčastněným lékařům i sestrám. Dne 11.4.2023 jsem absolvovala gynekologický zákrok v Sanusu HK. Operoval mě můj gynekolog pan MUDr. Dejmek Miloš, který hlídá mé zdraví víc než 25 let... dál se o mě staral anesteziolog MUDr. Feix Radko, anest. sestra Miezgová Liběna a Dusová Lucie. Na pooperačním pokoji se o mě starala sestřička Karolína Doubková, která byla velmi příjemná, milá a profesionální. Mockrát Vám děkuji za Vaši profesionalitu a péči. Velmi obdivuji Vaši práci, protože si uvědomuji, že toho v dnešní době máte velmi mnoho.... a práce s lidmi není vůbec jednoduchá...

SV

 

Vážená kliniko Sanus, ráda bych jménem své maminky poděkovala za skvělou péči během jejího gynekologického zákroku v minulém týdnu v Hradci Králové. Přestože má za sebou již mnoho návštěv zdravotnických zařízení, péče u Vás zcela vynikala mezi ostatními. Chválila si především nesmírně příjemný a profesionální personál nemocnice, od lékařů, přes sestry až k pomocnému personálu, také vybavení, umístění kliniky a v neposlední řadě celkový přístup k pacientovi. Přála bych si, aby toto bylo standardem v celém zdravotnictví napříč Českou republikou.

Ještě jednou Vám tedy jménem svým i jménem maminky děkuji za práci, kterou děláte a především zato, jak jí děláte.

Moc děkuji celému týmu gynekologického oddělení za péči, která mně byla poskytnuta při a po operaci a za velmi lidský přístup. Velice si vážím práce lékařů a zdravotních sester, která je v tomto zařízení na špičkové úrovni.

Ještě jednou moc děkuji.

Ivana

Napište nám referenci

Napište nám, jak se vám u nás líbilo a jak jste byli spokojeni s péčí. Zpětná vazba je pro nás velmi důležitá.

Své příspěvky zasílejte na: reference@sanus.cz

Děkujeme.

objednat se
Poštovní obálka
nahrávám...