menu
naše obory
menu
Centrum asistované reprodukce CAR Hradec Králové CAR Pardubice CAR Jihlava
Plastická chirurgie Péče o zdraví - hradí pojišťovna Péče o krásu - hradí pacient
Gynekologie Centrum prenatální diagnostiky Ultrazvukové vyšetření
Genetika Urologie Ortopedie Anesteziologie
Ordinační doba

Nevíte si rady? Kontaktujte nás
prostřednictvím našeho formuláře zde.

Je konzultace hrazená pojišťovnou nebo za ni musím platit?

Pokud přicházíte se zdravotním problémem, nemocí či úrazem a nezáleží na tom, zda máte nebo nemáte doporučení od jiného lékaře, tak Vaši konzultaci a ošetření hradí zdravotní pojišťovna, u které máte zřízeno zdravotní pojištění. Pokud je důvodem Vaší návštěvy poradit se o řešení nějakého estetického nebo kosmetického problému, tak tyto konzultace zdravotní pojišťovny nehradí a musíte je uhradit Vy.

Kde se mám hlásit k hospitalizaci?

Pokud přicházíte k hospitalizaci v kterýkoliv všední den, ohlaste se na ambulanci dané chirurgie. Pokud je ambulance uzavřena nebo je zrovna víkend, tak se ohlaste přímo na recepci v přízemí sanatoria.

Mohu si objednat termín operace bez nutnosti osobní návštěvy u Vás?

Bohužel není možné se objednat k operačnímu výkonu, aniž by Vás viděl některý z našich lékařů. Pro orientační konzultaci o svém zdravotním či estetickém problému můžete použít naši poradnu, ale před vlastním výkonem je nutné Vaše klinické vyšetření. Lékař Vám během vyšetření může navrhnout a hlavně vysvětlit konkrétní postup, který je ve Vašem případě nejvhodnější.

Lze platit kartou?

Ano. Veškeré platby za zákroky nebo za hospitalizaci je možno provést i platební kartou. Při větších částkách doporučuji si ověřit výši Vašeho limitu. Jedinou výjimkou je elastické prádlo, které se hradí v hotovosti.

Je možno platit na splátky?

Platba na splátky u nás bohužel možná není.

Co si vzít s sebou k hospitalizaci?

Doporučujeme vzít si s sebou věci osobní potřeby a hygienické potřeby. Pokud případně něco zapomenete, můžeme Vám to zapůjčit.

Jsou povoleny návštěvy na pokoji? Kdy?

Návštěvy jsou povoleny po celý den. Respektujte však, prosím, léčebný režim na oddělení.

Jak je to s možností parkování?

Je možno parkovat v areálu sanatoria. Mimo areál je k dispozici několik míst, kde lze parkovat po zaplacení poplatku v parkovacím automatu. Pozor, na všech ostatních místech mimo areál je rezidenční zóna, kde není možno parkovat ani po zaplacení poplatku. Nejbližší další možnost pak je až v ulici V Lipkách, kde jsou další parkovací automaty.

Když budu mít doma po zákroku obtíže, mohu zavolat svému ošetřujícímu lékaři?

V případě potřeby volejte na naší ambulanci, mimo ordinační dobu ambulance pak na oddělení. Pokud nezastihnete Vašeho ošetřujícího lékaře přímo, vždy je k dispozici jiný lékař, který Vám může pomoci.

nahrávám...