menu
Logo Sanus kontaktujte nás
menu
Centra asistované reprodukce SANUS Hradec Králové SANUS Pardubice SANUS Jihlava
Plastická chirurgie Péče o zdraví - hradí pojišťovna Péče o krásu - hradí pacient
Gynekologie Prenatální diagnostika
Lékařská genetika Urologie Ortopedie RTG Rehabilitace
Ordinační doba Kariéra Restaurace Blog

Nevíte si rady? Kontaktujte nás
prostřednictvím našeho formuláře zde.

Reference

Poděkování a hodnocení

Dobrý den vám všem v SANUSu, tímto mailem chci vyjádřit poděkování a uznání celému kolektivu Sanusu, ale i systému funkčnosti.

Byl jsem u vás dva dny hospitalizován a díky tomu, že jsem člověk, který se celoživotně pohybuje v oblasti služeb (lázeňství, hotelnictví, gastronomie), tak dokáži z mnoha úhlů pohledu vyhodnotit funkčnost či nefunkčnost celého systému.

Nemohu a ani nechci hodnotit odbornost – té musím a chci věřit, ale to, co dělá služby službami – to znamená jednotliví zaměstnanci – ti jsou opravdu skvělí. Ochotní, slušní, vstřícní. Mohl bych zmínit mnoho drobností, které již tak stresující nemocniční prostředí dělají mnohem přívětivějším. Na závěr napíši pouze to, že jsem se u vás cítil příjemně a to si myslím, že hovoří za vše!!!

DĚKUJI!!!

S pozdravem

P.Č.  

Poděkování

Byl jsem hospitalizován na urologickém oddělení od 16.7.2023 do 21.7.2023. Operace mi velmi pomohla. Chci poděkovat za vstřícnost, ochotu, kvalitní péči. Děkuji všem lékařům a sestřičkám, především Evě a Ladě. 

J.B.

Hodnocení zdravotní péče

Dobrý den, počátkem března jsem byl hospitalizován na urologickém oddělení vašeho zařízení. Chirurgický zákrok byl proveden v úplné anestezii a dopadl bez komplikací. Rád bych vám vyjádřil poděkování a maximální spokojenost s činností personálu celého sanatoria, které začíná 100% výkonem a podle mě i vysokou odbornou úrovní lékařů, se kterými jsem měl možnost se setkat. V návaznosti na to i vzornou péčí a laskavým přístupem sestřiček z oddělení JIP a následně pak i sestřiček, zpříjemňujících můj další pobyt na pokoji. To vše spolu s vybavením a velice vkusným uspořádáním pokojů tvoří dokonalý celek, který na mne silně zapůsobil a bubu ho mít navždy spojen s vašim sanatoriem. Přeji mnoho úspěchů ve vaší další činnosti a s tím související spokojenost budoucích klientů, kteří se rozhodnou pro zdravotnickou péči a pobyt v zařízení SANUS.

S úctou

J.V.
 

Hodnocení pobytu

Dobrý den, minulý týden jsem byla v SANUSu na operačním zákroku. Ležela jsem na urologickém oddělení. Před zákrokem i po zákroku se mi personál zařízení věnoval s velkou péčí. Operace  v pátek proběhla bez komplikací, a tak jsem mohla již v neděli odejít domů. Chtěla bych touto cestou poděkovat lékařům i sestrám vašeho zařízení, s péčí jsem byla velmi spokojena. S přáním mnoha úspěchů J.N.

REZUM - poděkování

REZUM - poděkování

Dobrý den, v červenci v roce 2022 jsem na zdejší klinice podstoupil operační zákrok na odstranění potíží se zbytněním prostaty.

Tento zákrok je velmi šetrný a následná pooperační péče je velmi krátká.

O zákroku, který se jmenuje REZUM prostaty jsem se dozvěděl přes sociální sítě a následně jako pacient jsem bližší informace získal od doktora P.Kříže.

Po operaci bylo možné vysadit všechny léky na toto onemocnění a došlo k normálnímu vyprázdňování močového měchýře.

Tímto děkuji p.doktorovi za profesionální přístup a sestřičkám navíc za klid a pohodu před i po zákroku.

Děkuji J.J.

Dobrý den, dne 22.6.2022 jsem byl u Vás na obřízce. Operatér byl pan doktor Břetislav Krátký, chci dodatečně poděkovat jemu a celému týmu za perfektní provedení operace a i sestrám za perfektní pooperační péči. Byl jsem moc a moc spokojený. Sanus byla perfektní volba!!

Napište nám referenci

Napište nám, jak se vám u nás líbilo a jak jste byli spokojeni s péčí. Zpětná vazba je pro nás velmi důležitá.

Své příspěvky zasílejte na e-mail: reference@sanus.cz

Děkujeme.

objednat se
Poštovní obálka
nahrávám...