menu
Logo Sanus naše obory
menu
Centrum asistované reprodukce Sanus Hradec Králové Sanus Pardubice Sanus Jihlava
Plastická chirurgie Péče o zdraví - hradí pojišťovna Péče o krásu - hradí pacient
Gynekologie Prenatální diagnostika
Lékařská genetika Urologie Ortopedie
Ordinační doba Kariéra Restaurace Blog

Nevíte si rady? Kontaktujte nás
prostřednictvím našeho formuláře zde.

Centrum vybraných
chirurgických zákroků
Menu

Gynekologie

Pravidelné návštěvy gynekologie jsou nedílnou součástí života každé ženy. V našem zařízení je v případě komplikací či onemocnění poskytnuta konzultace s možností zákroku. Díky vyvinuté technice a inovativním postupům je zaručen komfort, profesionální a individuální přístup ke každé pacientce. Klinika mám smlouvy se zdravotními pojišťovnami ČR, proto běžné výkony mají pacientky hrazeny z veřejného zdravotního pojištění podobně jako ve státních zdravotnických zařízeních. 

Gynekologické oddělení Sanatoria Sanus v Hradci Králové je vybaveno kvalitní technikou, která nám pomáhá při diagnostice onemocnění, tak i v navržení dalšího optimálního postupu dle nejnovějších trendů. Díky novým investicím do přístrojového vybavení operačního sálu jsme schopni většinu onemocnění, která byla dříve řešena otevřenou cestou, řešit endoskopicky, tedy méně invazivně. Pro klienty tímto přinášíme méně diskomfortu a rychlejší rekonvalescenci po proběhlé operaci. 

Provádíme kompletní spektrum gynekologických operací. Součástí péče je i genetická poradna, která zajišťuje veškerá vyšetření nutná k prenatální diagnostice možných vad plodů u těhotných.

nahrávám...