menu
menu
Centra asistované reprodukce SANUS Hradec Králové SANUS Pardubice SANUS Jihlava
Plastická chirurgie Péče o zdraví - hradí pojišťovna Péče o krásu - hradí pacient
Gynekologie Prenatální diagnostika
Lékařská genetika Urologie Ortopedie RTG Rehabilitace
Ordinační doba Kariéra Restaurace Blog

Nevíte si rady? Kontaktujte nás
prostřednictvím našeho formuláře zde.

Pozadi

O nás

V Centru asistované reprodukce (CAR) SANUS Hradec Králové poskytujeme péči neplodným párům již od roku 1995. Založeno bylo jako jedno z prvních soukromých pracovišť pro léčbu neplodnosti v ČR.

Víme, že se nám naši klienti svěřují s velmi intimní starostí, proto vždy respektujeme nejen soukromí, ale i individualitu páru. Poskytujeme komplexní pomoc při početí dítěte, diagnostikujeme příčiny neplodnosti páru, provádíme genetické a andrologické vyšetření páru, těhotným ženám dále nabízíme prenatální screening a 3D/4D ultrazvuk. V případě potřeby operačního zákroku či náročnějšího diagnostického vyšetření je možná přímá návaznost na ostatní chirurgické obory v rámci kliniky (např. gynekologie, urologie).

Až na jednu výjimku spolupracujeme se všemi zdravotními pojišťovnami. V oblasti doplatků se snažíme o co nejnižší zátěž. Objednací lhůty jsou minimální, konzultaci je běžně možné absolvovat do 14 dní od objednání. Úvodní konzultace s lékařem je bezplatná a není nutné k ní mít žádanku od registrujícího gynekologa.

Centrum asistované reprodukce se nachází v samostatném pavilonu institutu reprodukční medicíny (IRM) umístěným vpravo před hlavní budovou SANUSu.

Virtuální prohlídka

Prohlédněte si z pohodlí domova pomocí virtuální prohlídky, jak to u nás vypadá. Prostory pravidelně modernizujeme a snažíme se, aby se u nás pacienti cítili co nejlépe.

chci nezávaznou konzultaci

Spolupracujeme s pojišťovnami

pojišťovna pojišťovna
pojišťovna pojišťovna
pojišťovna pojišťovna
pojišťovna pojišťovna
pojišťovna pojišťovna
pojišťovna pojišťovna
nahrávám...