menu
Logo Sanus kontaktujte nás
menu
Centra asistované reprodukce SANUS Hradec Králové SANUS Pardubice SANUS Jihlava
Plastická chirurgie Péče o zdraví - hradí pojišťovna Péče o krásu - hradí pacient
Gynekologie Prenatální diagnostika
Lékařská genetika Urologie Ortopedie RTG Rehabilitace
Ordinační doba Kariéra Restaurace Blog

Nevíte si rady? Kontaktujte nás
prostřednictvím našeho formuláře zde.

Reference

Poděkování urologickému oddělení

Dobrý den, chtěl bych tímto vyjádřit ještě jednou poděkování urologickému oddělení Sanus HK (hospitalizace 12.-14.11.23).

"Děkuji celému personálu urologického oddělení Sanus Hradec Králové za neuvěřitelně milý, vstřícný a přátelský přístup po dobu mé hospitalizace. Dík patří anesteziologickému týmu, který mě operačním výkonem bez komplikací provedl, personálu operačních sálů i dospávací jednotky.

Z lékařů patří mé poděkování panu primáři Bakerovi a zejména panu doktoru Křížovi, za jeho ochotu, empatii a profesionální přístup v ambulanci i na urologickém oddělení a zejména za provedení operace, která proběhla bez komplikací.

Celkový dojem umocňuje příjemné a klidné prostředí poskytované v moderních prostorách Sanusu".

Děkuji moc za vše!

J. B.

Hodnocení zdravotní péče

Dobrý den, počátkem března jsem byl hospitalizován na urologickém oddělení vašeho zařízení. Chirurgický zákrok byl proveden v úplné anestezii a dopadl bez komplikací. Rád bych vám vyjádřil poděkování a maximální spokojenost s činností personálu celého sanatoria, které začíná 100% výkonem a podle mě i vysokou odbornou úrovní lékařů, se kterými jsem měl možnost se setkat. V návaznosti na to i vzornou péčí a laskavým přístupem sestřiček z oddělení JIP a následně pak i sestřiček, zpříjemňujících můj další pobyt na pokoji. To vše spolu s vybavením a velice vkusným uspořádáním pokojů tvoří dokonalý celek, který na mne silně zapůsobil a bubu ho mít navždy spojen s vašim sanatoriem. Přeji mnoho úspěchů ve vaší další činnosti a s tím související spokojenost budoucích klientů, kteří se rozhodnou pro zdravotnickou péči a pobyt v zařízení SANUS.

S úctou

J.V.
 

Poděkování a hodnocení

Dobrý den vám všem v SANUSu, tímto mailem chci vyjádřit poděkování a uznání celému kolektivu Sanusu, ale i systému funkčnosti.

Byl jsem u vás dva dny hospitalizován a díky tomu, že jsem člověk, který se celoživotně pohybuje v oblasti služeb (lázeňství, hotelnictví, gastronomie), tak dokáži z mnoha úhlů pohledu vyhodnotit funkčnost či nefunkčnost celého systému.

Nemohu a ani nechci hodnotit odbornost – té musím a chci věřit, ale to, co dělá služby službami – to znamená jednotliví zaměstnanci – ti jsou opravdu skvělí. Ochotní, slušní, vstřícní. Mohl bych zmínit mnoho drobností, které již tak stresující nemocniční prostředí dělají mnohem přívětivějším. Na závěr napíši pouze to, že jsem se u vás cítil příjemně a to si myslím, že hovoří za vše!!!

DĚKUJI!!!

S pozdravem

P.Č.  

Profesionalita a lidský přístup zdobí celou Urologii

Dobrý den, před měsícem 6.10. jsem byl operován panem doktorem Křížem a jeho týmem u Vás v Sanusu. Musím vyjádřit poděkování a obdiv nad veškerým personálem. Poděkování míří lékařům, sestrám, sanitářům , ale také uklízečkám. Působíte skvěle jako jeden kompaktní tým. Profesionalita a lidský přístup zdobí celou Urologii. Nechtěl bych děkovat jmenovitě, abych na někoho nezapomněl.  Musím i podotknout, že den před operací jsme dostali na pokoji od zaměstnankyně malovanou berušku pro štěstí. I taková maličkost pomůže člověku projít procesem operace. J

Ještě jednou moc děkuji a ať se Vám všem daří. A. K

Hodnocení pobytu

Dobrý den, minulý týden jsem byla v SANUSu na operačním zákroku. Ležela jsem na urologickém oddělení. Před zákrokem i po zákroku se mi personál zařízení věnoval s velkou péčí. Operace  v pátek proběhla bez komplikací, a tak jsem mohla již v neděli odejít domů. Chtěla bych touto cestou poděkovat lékařům i sestrám vašeho zařízení, s péčí jsem byla velmi spokojena. S přáním mnoha úspěchů J.N.

Poděkování

Byl jsem hospitalizován na urologickém oddělení od 16.7.2023 do 21.7.2023. Operace mi velmi pomohla. Chci poděkovat za vstřícnost, ochotu, kvalitní péči. Děkuji všem lékařům a sestřičkám, především Evě a Ladě. 

J.B.

Napište nám referenci

Napište nám, jak se vám u nás líbilo a jak jste byli spokojeni s péčí. Zpětná vazba je pro nás velmi důležitá.

Své příspěvky zasílejte na e-mail: reference@sanus.cz

Děkujeme.

objednat se
Poštovní obálka
nahrávám...