menu
Logo Sanus naše obory
menu
Centrum asistované reprodukce Sanus Hradec Králové Sanus Pardubice Sanus Jihlava
Plastická chirurgie Péče o zdraví - hradí pojišťovna Péče o krásu - hradí pacient
Gynekologie Prenatální diagnostika
Lékařská genetika Urologie Ortopedie
Ordinační doba Kariéra Restaurace Blog

Nevíte si rady? Kontaktujte nás
prostřednictvím našeho formuláře zde.

Centrum vybraných
chirurgických zákroků
Menu

3D a 4D zobrazení plodu

Pomocí 3D/4D ultrazvuku můžeme získat snímek (3D) nebo videozáznam (4D) vašeho miminka přímo z bříška. Vidět jeho obličej, výraz a pohyby je pro budoucí maminky i tatínky velkým zážitkem. Miminko je vidět zcela realisticky, v prostorovém zobrazení a v reálném čase. 

Zobrazení plodu provádíme nejmodernějším ultrazvukovým přístrojem Voluson E10, který nám umožňuje získat kvalitní prostové zobrazení části plodu (nejčastěji hlavičky). Nejkvalitnější záznam je možné získat v 25.-30. týdnu těhotenství

Pro objednání není nutná žádanka od ošetřujícího lékaře. 3D/4D zobrazení je bráno jako nadstandardní metoda, která prozatím není hrazena zdravotními pojišťovnami. Stojí 1250,- Kč, od nás si však budoucí rodiče odnáší nejen nezapomenutelný zážitek, ale také záznam na DVD, který může být skvělým doplňkem rodinného fotoalba nebo videoalba.

 

Pro zobrazení 3D a 4D používáme nejmodernější, vysoce kvalitní přístroje jako je GE Voluson E10, který můžete vidět na videu níže. 

Naši specialisté, kteří provád​ějí utrazvuková vyš​e​tření, jsou dlouhodobými držiteli certifikátů FMF ( Fetal Medicine Foundation )
https://fetalmedicine.org/lists/map/certified/NT-specialist
 
Sekce ultrazvukové diagnostiky ČGPS ČLS JEP
http://www.gynultrazvuk.cz/registr-drzitelu-certifikatu.html

nahrávám...