cs fr

Centrum asistované reprodukce Pardubice

MUDr. Šárka NOVOTNÁ

Vedoucí lékařka

Při léčbě neplodnosti je naším společným cílem otěhotnění, proto osobní přístup je u nás samozřejmostí Již od r. 1996 se nám svěřují páry se svou nenaplněnou touhou počít a donosit zdravé dítě. Protože víme, jak důležitá starost to pro Vás je, je naším zájmem pomoci Vám, aby se vám ji podařilo naplnit. Naši profesionálové v oboru reprodukční medicíny jsou skutečně odborníky ve svém oboru, stále jsou v kontaktu s moderním světem vědy asistované reprodukce. Jako tým jsme připraveni pro vás použít nejmodernější technologie při léčbě neplodnosti včetně IVF.

 

Novinky

EmbryoGlue – médium podporující implantaci embrya

EmbryoGlue bylo vyvinuto tak, aby svým složením napodobovalo děložní prostředí v období implantace. Obsahuje látku hyaluronan, která vytváří spojení mezi dělohou a embryem a doslova je „přilepí“ k sobě. Svým složením také poskytuje embryu látky potřebné pro jeho růst. Publikované studie naznačují, že použití EmbryoGlue během transferu zvyšuje šanci na početí u párů léčících se v centrech asistované reprodukce.

Přínosné je především u pacientek starších 35 let. Naše statistické vyhodnocení výsledků léčby z roku 2015 ukazuje, že pacientky, které použily během transferu EmbryoGlue měly o 10 % větší šanci na otěhotnění než pacientky bez tohoto media.