menu
naše obory
menu
Plastická chirurgie Péče o zdraví - hradí pojišťovna Péče o krásu - hradí pacient
Centrum asistované reprodukce CAR Hradec Králové CAR Pardubice CAR Jihlava
Gynekologie Centrum prenatální diagnostiky Ultrazvukové vyšetření
Genetika Urologie Anesteziologie Všechny obory

Nevíte si rady? Kontaktujte nás
prostřednictvím našeho formuláře zde.

Centrum vybraných
chirurgických zákroků
Hlavní informace

Gynekologie

Vážené klientky, 


návštěva gynekologie je nedílnou součástí života každé ženy. V našem sanatoriu je v případě komplikací či onemocnění poskytnuta konzultace s možností zákroku. Díky vyvinuté technice a inovativním postupům je zaručen komfort a individuální přístup ke každé pacientce. Klinika mám smlouvy se zdravotními pojišťovnami ČR, proto běžné výkony si pacientky nehradí podobně jako v jiných zdravotnických zařízeních. 

Gynekologické oddělení Sanatoria SANUS je vybaveno kvalitní technikou, která nám pomáhá při diagnostice Vašeho onemocnění, tak i dále v navržení optimálního postupu dle nejnovějších trendů. Díky novým investicím do přístrojového vybavení operačního sálu jsme schopni většinu onemocnění, které byly dříve řešeny otevřenou cestou, řešit endoskopicky, tedy méně invazivně. Pro Vás pro klienty tímto přinášíme méně diskomfortu a rychlejší rekonvalescenci po proběhlé operaci. Zakládáme si na individuálním přístupu každého problému a pochopení klientky všech aspektů a rizik navržených postupů.

Mimo klasická vyšetření nabízíme i prenatální diagnostiku, ultrazvuk, zmražení či darování vajíček a možnost asistované reprodukce IVF (in-vitro fertility). Je již notoricky známo, že v rámci IVF zákroků patří Česká republika mezi nejlepší v Evropě. SANUS není výjimkou a nabízí ty nejkvalitnější služby odborníků a moderní technologie

MUDr. Jiří Štěpán, MBA

primář

Gynekologie