Logo Sanus naše obory
Centrum asistované reprodukce Sanus Hradec Králové Sanus Pardubice Sanus Jihlava
Plastická chirurgie Péče o zdraví - hradí pojišťovna Péče o krásu - hradí pacient
Gynekologie Prenatální diagnostika
Lékařská genetika Urologie Ortopedie
Ordinační doba Kariéra Restaurace Blog

Nevíte si rady? Kontaktujte nás
prostřednictvím našeho formuláře zde.

Pozadi Pozadi

nabídka
zaměstnání

Přidejte se k nám

Zaujala vás nějaká pozice? Prosím posílejte vaše strukturované CV na adresu uvedenou přímo v inzerátu nebo na personalni@sanus.cz.
Do našeho týmu právě hledáme zaměstnance na níže uvedené pozice:

Koordinátor/ka pro zahraniční klienty

Pardubice

Do Centra asistované reprodukce Sanus Pardubice přijmeme vhodného uchazeče na pozici KOORDINÁTOR/KA PRO POLSKY MLUVÍCÍ KLIENTELU.

Požadujeme:

  • výbornou znalost ČJ a PJ slovem i písmem
  • časovou flexibilitu
  • zájem učit se novým věcem
  • příjemné vystupování, empatii a zodpovědný přístup k práci

Nabízíme:

  • zajímavou a smysluplnou práci na DPP
  • motivační finanční ohodnocení
  • služební telefon a notebook
  • přátelský kolektiv
  • zázemí ve stabilní české společnosti

Doplňující informace:

  • místo výkonu práce: Pardubice, částečně z domu
  • náplň práce: komunikace v polském jazyce e-mailem, telefonicky a osobně, plánování a organizace léčby, překlady a tlumočení
  • nástup možný ihned
  • více informací na telefonu: 464 007 700, e-mail pro zaslání životopisu: personalni@sanus.cz
nahrávám...