cs fr

Estetická chirurgie

Estetická chirurgie se věnuje především opravám drobných nedokonalostí, které nijak neohrožují samotné zdraví pacienta či pacientky. Nejčastěji se jedná o chyby zaviněné stárnutím lidského těla jako například pigmentace, vrásky v oblasti očí nebo postupná ztráta pružnosti kůže. Mimo jiné se také věnujeme liposukci, labioplastice nebo oblíbeným injekčním vyplním na bázi kyseliny hyaluronové.

Chirurgický zákrok je aplikován za pomoci lokální anestézie po odborné konzultaci s profesionálem. Naši odborníci na estetickou chirurgii nabízí široké spektrum řešení na základě aktuálních světových trendů. Pacient ve většině případů odchází domů do rekonvalescence ještě v týž den a řídí se danými pokyny doktora.

MUDr. Robert ČÁP, Ph.D.

Primář

Naši klienti se na nás obracejí nejen se svými zdravotními starostmi, které vyžadují chirurgické ošetření, ale i s přáním trochu pomoci přírodě k dokonalosti tvaru tam, kde na to sama nestačí. Spolupráce s námi je cesta nejen ke zdraví, ale i ke zdravému sebevědomí. Specializujeme se na plastické a estetické operace, rekonstrukční výkony a na chirurgii ruky. Ošetří vás erudovaní odborníci na plastickou i estetickou chirurgii, kteří absolvovali stáže doma i v zahraničí. Nabídneme nová chirurgická řešení v souladu se světovými trendy. Zákroky estetické medicíny (např. liposukce, úpravy očních víček, zvětšení prsů, rhinoplastiky, výplňové materiály proti vráskám nebo aplikaci botulotoxinu apod.), ale i operace plastické a rekonstrukční chirurgie (např. rekonstrukce prsů, operace ruky, operace kožních nádorů nebo vrozených vad), které jsou hrazeny ze zdravotního pojištění.