cs fr

Darování vajíček Pardubice

Možnost darovat radost druhým - slyšeli jste o darování vajíček?
Darování vajíček je jedna z možností moderní medicíny, kdy můžete pomoci párům s nemožností vzniku těhotenství s vlastními zárodečnými buňkami - v tomto případě vajíčky. Tyto potíže mohou u žen nastat z mnoha důvodů, mezi které patří například předčasné selhání vaječníků či onkologická léčba pro nádorové onemocnění.

Kdo může darovat zárodečné buňky- vajíčka?
Darovat vajíčka mohou ženy od 18 do 32 let věku, které mají alespoň jednoho zdravého potomka.

Jsou potřeba nějaká vyšetření před darováním vajíček?
Všechna vyšetření se provádějí po první konzultační návštěvě u nás, kdy bude podrobně vysvětlen další postup. Mezi vyšetření, která je nutné provést, patří krevní testy, kultivační vyšetření a dále genetické vyšetření. Vše není pro dárkyni výrazně časově náročné.

Jsou vyšetření a další postup náročný?
Další postup je individualizován tak, aby Vám vyhovoval a příliš nezatěžoval Váš osobní život. Při vyšetřování se snažíme respektovat Vaše časové možnosti a to platí i dále při stimulaci, kdy ale je nutné několik plánovaných návštěv pro sledování vývoje.

Jaké máme zkušenosti?
Pracoviště CAR SANUS se věnuje léčbě neplodnosti více jak patnáct let a díky našim lékařům přišlo na svět několik tisíc dětí. Postup každé pacientky či dárkyně je řešen individuálně tak, aby co nejvíce vyhovoval co nejvíce jejím možnostem. Postupy jsou přizpůsobovány dlouhodobě k účinnosti léčby a samozřejmě k vysoké bezpečnosti celého postupu.

Je darování vajíček opravdu bezpečné?
Postupy jsou vytvořeny tak, aby nedocházelo k žádným komplikacím při postupu získání vajíček a neměly vliv na Váš život.

Co mám dělat, pokud budu mít zájem o darování vajíček?
V případě Vašeho zájmu stačí vyplnit jednoduchý formulář, po jehož odeslání Vás do několika dní budeme kontaktovat. Z dalších možností je tu objednání ke konzultaci na telefonním čísle 464007700 nebo 464007701. První konzultace je informativní a nezávazná, pokud však bude Váš zájem trvat, je možné hned při první návštěvě většinu testů prodělat.